Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet találni értelmes, erkölcsös, érett nőket?

Figyelt kérdés

FIGYELEM!

Nők is írhatnak, de csak akkor ha tudnak érvelni. Az agyatlan hőbörgésekre nem fogok reagálni.


Tudom, nem szabad elvárni a nőktől a gondolkodás, de ha hosszú, boldog kapcsolatot akarna valaki véletlenül velük, akkor nem árt, ha funkcionálisan és IQban túlszárnyal egy guminőt az illető. Itt kezdődik a probléma:


Habár állítólag csak 5tel haladják meg a férfiak IQ szintben a női átlagot, ez az arány sokkal durvábbá válik, minél magasabbra megyünk (értsd: minél értelmesebb egy férfi, viszonyítva annál hülyébb nők közül kell válogatnia).


Egyszerűen képtelenség értelmesen beszélni velük, mindent érzelmi alapon tesznek, és szinte az ÖSSZES úgy viselkedik mint egy r*banc - csak nézzetek szét társkereső és közösségi oldalakon, az utcán, munkahelyen, iskolában... az összes pucsító csücsörítő pózolós csöcskidobós r*banc. Semmi természetes nincs rajtuk, megjátsszák magukat, unalmasak, és csodálkoznak ha csak meg akarják dugni őket. Az a csekély kivétel, aki nem ilyen, vagy fiatal kora óta unalmaska csúnyácska, vagy idősebb és ezt nevelték bele, esetleg kiégett, megcsúfult.

Ráadásul még a legutolsó 160centis 70 kilós iskolázatlan, "hobbim tvnézés" törpedisznó is legalább 180 centis sportos diplomás férfiakkal akar ismerkedni.

Ennyire megalázó a nőknek, ha férfi alacsonyabb, fiatalabb, vagy kevésbé szép? Talán azért, mert azzal nem lehet villogni, és még valószínűleg nincs egzisztenciája ahhoz, hogy felcsináljon egy nőt, és akkor még nem tudja magához láncolni?

Természetesen azt is hozzá kell fűzni, hogy a nők nem olyanok mint a mocskos pasik, mert nekik minden dugás szerelem, 5 perc alatt fellobban, majd ki is alszik a láng... Ha havonta váltogatjuk a pasinkat, az már nem r*bancság, mert addig hűséges voltál. De néha ez sem igaz. Az sem ritka, hogy házas nők fiatalabb srácokkal flörtölgetnek, és nekik az még belefér.


Egyszerűen hányingerem van már az összes nőtől, kár hogy nem vagyok b*zi. Szinte már mindenhol ismerkedtem eddig, rengeteg nővel beszéltem, és túl sokat ismertem meg, de remélem hogy van valami kiút, mert ha ez a helyzet, akkor majd kitalálok valamit hogy én is igénytelen legyek és beálljak a bunkó macskók közé aki csak dugásra használ másokat.


A közhelyektől, önérzetében sérült feministák hadjáratától kíméljetek meg. Engem nem érdekel az hogy "de a pasik is, meg impotens és irigy vagyok, meg ilyen gyerekes beugatások, engem az érdekel, hogy hogy lehet, hogy nem lehet olyat találni akivel egy működő kapcsolatot lehetne kezdeményezni.

Ha meg szerintetek nem jó helyen próbálkozok, írjatok LEGALÁBB 5 tippet, az ellen meg nem nem tudok mit tenni hogy igényes vagyok, ha ez a baj, arra is írjatok LEGALÁBB 3 tippet, hogyan tudnék igénytelenebb lenni.


2011. okt. 12. 17:30
 51/100 anonim ***** válasza:
100%

Nehogymár megsértődjetek rajtuk :)

Azért annyit egy kérdés sem ér, hogy bárki felkapja rajta a vizet.

Egyszerű sértettség, semmi más.

Épp ugyanaz, mint amikor rákezdenek a nyávogásra, hogy minden férfi idióta, mindenki csalja a feleségét és mindenki kihasználja a nőket.


Gondolom valamivel felhúzták és mérges lett, előfordul, ha neki ez jó, hát nekem mindegy, nem a nőkkel cseszik ki, ha így áll a világhoz.

2011. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 A kérdező kommentje:

18:55

Gondolod ezért írogatnak?


18:57

Az első mondat az első értelmes női gondolat a kérdés óta.

A másodikat kifejtenéd?


19:04

Aprócska megjegyzés a nők legnagyobbikának: nem csajozni jöttem ide.


19:04

Eszet :D


19:10

Ha idézed, hol írtam, hogy művelt vagyok, válaszolok.


19:14

Van egy kis különbség a mindenpasiegyforma meg aközött hogy egyszerűen évek óta nem láttam még értelmes nőt, akárhol keresem.

2011. okt. 12. 19:21
 53/100 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mutass egy képet magadról, kíváncsi vagyok milyen "jó" pasi vagy.
2011. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim ***** válasza:
93%

17 éves lány vagyok szeretnék egy kisbabát és keresem a tökéletes 17 éves férfit aki hűséges, ha meghízok akkor is szexinek tart, tanul, dolgozik mellette, és felnevelhetjük együtt a közös gyerekünket. Ja és az egyik szeme legyen barna a másik kék, a haja barna, 187 cm magas, 82 kg. Remélem nem baj hogy 160centis 70 kilós iskolázatlan, "hobbim tvnézés" törpedisznó vagyok.


Pont ennyi értelme van ennek a kérdésnek. Felesleges volt kiírni a problémádat, nem tudjuk megoldani.

2011. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy értelmesek a nők, csak nem úgy ahogy a kérdező elvárja. Szóval ő gyakorlatilag azt várja, hogy megértse egy nő, egy férfi gondolkozású nőt akar.
2011. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha te évek óta nem láttál értelmes nőt, azért ne a nőket okold, hanem magadat. Nem tudom hol laksz, vagy hol próbálkozol párt találni, nem is érdekel, de mindenhol vannak értelmes nők, csak általában nem olyan feltűnő jelenségek a szolidabb megjelenés miatt, mint a kevésbé értelmes nők. Akik agyon vannak sminkelve (nem a normális sminkre gondolok, hanem arra, ami tényleg vakolat), azok kompenzálnak, nem is feltétlenül hiba ez, mindenki éljen azzal, amivel tud.


A másik kérdés az, hogy te kit tartasz értelmesnek. Mert ennek az ízléshez nem sok köze van, mégis arról regéltél.

Vagy pontosan kit keresel? Talán megspóroltál volna pár oldalt, ha ezzel kezded és kapsz egy kis segítséget szitkozódás helyett.

2011. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a férfi és női gondolkodással én nem értek egyet.

Én tökéletesen megértem mindkét nemet. Persze nemnek megfelelően másképp gondolunk a családra és egyebekre, de azért annyira nem hatalmas különbségek ezek. Ha ez olyan vészes lenne akkor nem lennének boldog házasságok és párkapcsolatok.

2011. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim ***** válasza:
61%
Látod, most is bizonyítod, mennyi eszed van. Eldöntöd, hogy te semmiképp nem érted meg magad egy 2 évvel fiatalabbal:) Miért nem? Kizárt, hogy egy 2 évvel fiatalabbal igen, de egy veled egykorúval meg már igen. Aha, értem. Ha gumis billentyűzeted van, akkor írj lassan:P. Most hogy jön ide, hogy ide egy 200 kg-os nő? 200 kg-os lehet,h nem, de volt már túlsúlyos barátnőm, pont azért, mert belsőleg minden stimmelt. Szóval ez nem jött össze:) Nőknél viszont nem láttam még olyat, hogy összejöttek volna egy olyan férfival, aki nem vlt egy adonisz, de mondjuk belsőleg ok volt minden. Miért lehet ez? Talán mert a nőknek a külső számít?:) Sértegettelek volna? Csak leírtam a véleményem, attól,h értelmiséginek tartod magad, és sikerült diplomát szerezned, még nem leszel értelmes. Ezt bizonyítottad is ma :) És olvasd már vissza,h kik sértegetnek.Az nem zavar, h a kérdezőt sértegetik, ugye ?
2011. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: egyszerű. Akivel nem akar összejönni, azzal szóba se áll. Tehát ha a határ például 20 év, akkor 20 év alatt nem ismerkedik, így esélye sincs megismerni.
2011. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:
93%

Na először is: Senki nem mondta, hogy egy velem egykorúval el tudom képzelni. Hol írtam ilyet? Nem véletlenül írom, amit írok. A kedvért pedig nem fogok lassabban írni, képtelen is vagyok a lassúságra.

Nekem ugyanolyan egy fiatalabb,mint neked egy 200 kg-os. Világos már? Nem gondoltam, hogy órákat kell mesélnem, hogy megértsd a hasonlatot.


Egyetlen egy Adonisz szerelmem sem volt. Illetve ez hazugság, mert az én szememben gyönyörűek voltak, mindenkinél szebbek :) Viszont egyik sem a külsejével fogott meg, sőt volt, hogy tényleg borasztóan nézett ki, de nem ismertem nála csodálatosabb embert. Azt szerettem, hogy fel tudtam rájuk nézni, olyan emberek voltak, akikre számíthatok, aki mellett akármikor felkelek arra gondolok, hogy jól döntöttem, és ez rohadt független a külsőtől.

Az meg ne haragudj abszurd, hogy a nőknek a külső számít. Ez teljesen független a nemtől. Egy ápolatlan ember például sem férfinek sem nőnek nem kell. A szépség pedig szubjektív. Van akinek ez tetszik, van akinek az, de ha valakit szeretsz, úgyis ő lesz a legszebb.

Aki mást mond az pedig egyszerűen hazudik.

Nem tudom felfogni miért kell elsőre ítélkezni.

2011. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!