Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet találni értelmes, erkölcsös, érett nőket?

Figyelt kérdés

FIGYELEM!

Nők is írhatnak, de csak akkor ha tudnak érvelni. Az agyatlan hőbörgésekre nem fogok reagálni.


Tudom, nem szabad elvárni a nőktől a gondolkodás, de ha hosszú, boldog kapcsolatot akarna valaki véletlenül velük, akkor nem árt, ha funkcionálisan és IQban túlszárnyal egy guminőt az illető. Itt kezdődik a probléma:


Habár állítólag csak 5tel haladják meg a férfiak IQ szintben a női átlagot, ez az arány sokkal durvábbá válik, minél magasabbra megyünk (értsd: minél értelmesebb egy férfi, viszonyítva annál hülyébb nők közül kell válogatnia).


Egyszerűen képtelenség értelmesen beszélni velük, mindent érzelmi alapon tesznek, és szinte az ÖSSZES úgy viselkedik mint egy r*banc - csak nézzetek szét társkereső és közösségi oldalakon, az utcán, munkahelyen, iskolában... az összes pucsító csücsörítő pózolós csöcskidobós r*banc. Semmi természetes nincs rajtuk, megjátsszák magukat, unalmasak, és csodálkoznak ha csak meg akarják dugni őket. Az a csekély kivétel, aki nem ilyen, vagy fiatal kora óta unalmaska csúnyácska, vagy idősebb és ezt nevelték bele, esetleg kiégett, megcsúfult.

Ráadásul még a legutolsó 160centis 70 kilós iskolázatlan, "hobbim tvnézés" törpedisznó is legalább 180 centis sportos diplomás férfiakkal akar ismerkedni.

Ennyire megalázó a nőknek, ha férfi alacsonyabb, fiatalabb, vagy kevésbé szép? Talán azért, mert azzal nem lehet villogni, és még valószínűleg nincs egzisztenciája ahhoz, hogy felcsináljon egy nőt, és akkor még nem tudja magához láncolni?

Természetesen azt is hozzá kell fűzni, hogy a nők nem olyanok mint a mocskos pasik, mert nekik minden dugás szerelem, 5 perc alatt fellobban, majd ki is alszik a láng... Ha havonta váltogatjuk a pasinkat, az már nem r*bancság, mert addig hűséges voltál. De néha ez sem igaz. Az sem ritka, hogy házas nők fiatalabb srácokkal flörtölgetnek, és nekik az még belefér.


Egyszerűen hányingerem van már az összes nőtől, kár hogy nem vagyok b*zi. Szinte már mindenhol ismerkedtem eddig, rengeteg nővel beszéltem, és túl sokat ismertem meg, de remélem hogy van valami kiút, mert ha ez a helyzet, akkor majd kitalálok valamit hogy én is igénytelen legyek és beálljak a bunkó macskók közé aki csak dugásra használ másokat.


A közhelyektől, önérzetében sérült feministák hadjáratától kíméljetek meg. Engem nem érdekel az hogy "de a pasik is, meg impotens és irigy vagyok, meg ilyen gyerekes beugatások, engem az érdekel, hogy hogy lehet, hogy nem lehet olyat találni akivel egy működő kapcsolatot lehetne kezdeményezni.

Ha meg szerintetek nem jó helyen próbálkozok, írjatok LEGALÁBB 5 tippet, az ellen meg nem nem tudok mit tenni hogy igényes vagyok, ha ez a baj, arra is írjatok LEGALÁBB 3 tippet, hogyan tudnék igénytelenebb lenni.


2011. okt. 12. 17:30
 71/100 .Daniel. ***** válasza:
23%
Már miért lenne butaság leszólítani egy nőt az utcán? Miért ne tenné bárki is ha szimpatikus neki a csaj? Ehhez kicsit több bátorság kell mint ahogy elsőre látszik.:) Meg ez a ne áll szóba idegenekkel. Ja diszkóban meg este a sötét utcákon tényleg de nappal ha egy Neked tetsző férfi leszólít azzal semmi baj nincs. Nem csak szoc körből lehet párt keresni. Tapasztalataim szerint rengeteg lány örül annak ha valaki normálisan leszólítja őket az utcán:) A másik meg hogy ha itt a sok nő annyira értelmiségi lenne nem kezdene el vitatkozni egy megkeseredett, ostoba, negatív és értelmetlen férfival hanem ráhagyná az oltogatás meg kioktatás helyett.
2011. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 anonim ***** válasza:
93%

Azt hiszem én látom a problémát, de elég nehéz megfogalmaznom. Te irreális vagy. Szóval te magad képzelsz el irreális elvárásokat, holott te vagy irreális, ha érted mire gondolok.

A smink, ha már leragadtuk itt,nem álca, hanem kiemelés. A vakolat, na az álca. A magasság detto.

Elképzeltél valamit és képtelen vagy összeegyeztetni a többivel és a valósággal, az elképzelésed ráadásul majdnem megvalósíthatatlan.

Kicsit legyél nyitottabb és ismerj, utána vonj le következtetést.

Bár ez szerintem f*szság, én hiszek abban, hogy akit szeretsz, azt az első mondat után szereted, de ezzel jóformán senki nem ért egyet. Nekik is lehet igazuk.

2011. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
0%

" Ezzel a férfi és női gondolkodással én nem értek egyet.

Én tökéletesen megértem mindkét nemet. Persze nemnek megfelelően másképp gondolunk a családra és egyebekre, de azért annyira nem hatalmas különbségek ezek. Ha ez olyan vészes lenne akkor nem lennének boldog házasságok és párkapcsolatok."


Nem értesz. Sokkal mélyebb témákban, gondolatokban térnek el a nők sokszor, rövid látók, vagy nem is tudom. Mind1 végül is, összetett dolog ez, nem lehet ennyire beskatulyázni az embereket, de én mindenesetre nem találtam még számomra értelmes nőt(pontosabban de, csak megcsalt, szóval mind1)de hiszem, hogy fogok találni. :) Viszont ha valaki elhiteti magával(mint a kedves kérdező)hogy nincsenek értelmes nők, akkor tényleg nem fog találni egyet sem.

2011. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsalt, akkor csak nyertél. Időben kiderült, hogy nem ő a nagy ő.

Aki igazán szeret, az soha nem lenne képes ilyenre.

Épp ma gondolkoztam, hogy mi lenne velem anélkül, akit tényleg szeretek, hát elképzelni sem tudom. Mindent megtennék érte, rá sem bírnék másra nézni.

Szóval hidd is és fogsz is találni :)

2011. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 napietus ***** válasza:
93%
"nappal ha egy Neked tetsző férfi leszólít azzal semmi baj nincs." nekem középiskolás koromban nappal, a villamosmegállóban egy jólöltözött, szimpatikus fiatalember nyúlta le a pénztárcámat amikor szóba elegyedtem vele, és nem figyeltem oda. bérletestül, iratostul, pénzestül. azóta tudom, hogy ezt nem viccből tanították meg mindannyiunknak.
2011. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 anonim ***** válasza:
100%

160 cm vagyok, és középiskolában azért voltam utálat tárgya, mert nem vagyok formátlan, antisport alkatú ember, és mert a személyiségem miatt sokakkal jól kijöttem (ez nem azért volt, mert benyaltam volna magam!). Soha nem festettem magam, nem követem naprakészen a divatot, nem alkoholizálok, drog és dohányzásellenes vagyok. Gyakran szóltak be, amiért nem részegedtem le hétvégente, és nem hetente volt új pasim, és mert nem hetente jártam műkörmöshöz, fodrászhoz, szoliba, vásárolni, meg ilyen felszínes f*szságok.


Nem tudom, hol a hiba, de groteszknek tartom, hogy a szerény - értsd: normális, értelmes, nem nagyképű - lányokat hagyják parlagon heverni; nem érdekli a fiúkat az, hogy a lány értelmes-e, jóindulatú-e, tisztességes-e, csak az a lényeg, hogy olyan legyen, mint aki a címlapról lépett le, és lehessen mutogatni a haveroknak. Közben, pedig fennhangon panaszkodnak, hogy "jaj, nincsennek értelmes csajok!"


Amúgy meg, számító emberek mindig is voltak. Ezért kell belátni a cukormáz mögé, nem bedőlni a nagy csöcsöknek és cuki mosolynak.

2011. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem olvasod/hallgatod meg a nőket, mi alapján jelented ki hogy mind egy idióta??


Szerencsétlen vagy. Nincs kedvem érvelni, magyarázni hogy miért, nem érdemled meg hogy rád pocsékoljam az időm.


A többi értelmes nő is pont így van és ezzel meg is oldódott a rejtély ;)

2011. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
42%

Napiteus, téged sem az eszedért szeretnek, igazam van?:) Szórakozóhelyen, utcán gáz ismerkedni? Akkor szted hol kell ismerkedni? És ha nem állsz szóba idegennnel, akkor hogyan ismerkedsz, mert mindenki idegen addig, amíg nem ismered? Imádom, ennél a kérdésnél is megmutatják a nők, h mennyi eszük van:)


„napietus.blog.hu válasza:


"nappal ha egy Neked tetsző férfi leszólít azzal semmi baj nincs." nekem középiskolás koromban nappal, a villamosmegállóban egy jólöltözött, szimpatikus fiatalember nyúlta le a pénztárcámat amikor szóba elegyedtem vele, és nem figyeltem oda. bérletestül, iratostul, pénzestül. azóta tudom, hogy ezt nem viccből tanították meg mindannyiunknak.”


Istenem, te tényleg ennyire egyszerű vagy ?:) Nekem meg általános iskolában a büfé előtt várakozva ellopták a pénzem, most akkor ne járjak többet büfébe, mert egyszer ellopták? Hidd el, nem fáj a gondolkodás, gyakorold.

Ha nem olvasod/hallgatod meg a nőket, mi alapján jelented ki hogy mind egy idióta??


„Szerencsétlen vagy. Nincs kedvem érvelni, magyarázni hogy miért, nem érdemled meg hogy rád pocsékoljam az időm.


A többi értelmes nő is pont így van és ezzel meg is oldódott a rejtély ;”


Ha nem érdemli meg,h rá pazarold az időt, akkor miért fáradtál a válasszal ?:) Hja, nincs kedved érvelni, mert nem tudsz, viszont szerencsétlennek tudod nevezni a kérdezőt, az megy, ugye, zsenikém?


Kérdező, lehet,h nem kellett volna feltenni a kérdést, a nőktől jön a szokásos hiszti, lepontozás, egyszerűbb is, mint gondolkodni. Na igen, eddig is tudtuk,h nem bírják a kritikát, de ezt most is bizonyították. de azt is,h többségüknek gondot okoz értelmezni néhány sort:)

2011. okt. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 A kérdező kommentje:

20:08

Ez a te véleményed vagy az övék?


20:36

Megértem hogy okosabbnak tűnhetsz ha utánozol másokat, de szerintem ne használj olyan szavakat amiknek nem tudod a jelentését. :D

Ennyi erővel a nők is legyenek nyitottabbak a pocakos izzadt sörvedelő atlétás focidrukkerekre...


20:47

Elhitetem magammal... Lehet hogy te nőiesebb gondolkodású vagy, de én nem hiszek semmit, hanem a tapaszatalataim alapján mérlegelek. Igen, én is találkoztam 1-2 értelmes nővel, aki ribanc volt, de ezzel nem megyek sokra, mert nem csak az értelem a feltétel nálam.

Mellesleg a logikád ott bukott el, hogy ha nem hinnék benne, nem keresnék más megoldást rá. Egyszerűen eddig nem találtam, ebből az következik hogy ezután sem lesz könnyű. Gondolkoztam azon hogy kimegyek külföldre hátha ott más a helyzet.


20:49

Ez hülyeség, nagyon sokáig hittem benne, mégsem találtam, folyton csak ostoba ribancokba akadtam.


20:55

Hogyne, mert a főnök meg a miniszterelnök nem nyúl le. :) Megsúgom, hogy sorozatgyilkosok is lehetnek az ismerőseid közül, ez egy nagy tévhit hogy csak idegenek árthatnak neked, sőt, legtöbbször a családon belüli erőszakot a legnehezebb kivédeni. Én meg a villamoson ismertem meg az egyik legjobb barátomat, most akkor mindenki ismerkedjen villamoson mert nekem 1x meg ez volt?


21:18

Hát én erre azért kíváncsi lennék, mert én sajnos belátok ezek mögé a cukormáz önjellemzések mögé elég hamar. Az ilyen "szerény" lányoknak általában van valami nagyon elviselhetetlen hülyeségük, vagy egyszerűen unalmasak.

Azért ne akarj besorolni a tipikus lányos pasik közé akik ribancokat keresnek és csodálkoznak hogy nem találnak értelmes nőt.


23:42

Nem tudom melyik hőbörgő vagy már, de nincs kedvem érvelni, magyarázni...


06:02

Érdekes hogy te meg én meg pár férfi ezt egyből észrevesszük, de az "értelmiségi" nők valahogy nem. Idejönnek fikázni, mert sérti az önérzetük hogy ostobának nevezem őket, majd bebizonyítják miért van igazam. :) Ha egy egyszerű szöveget se tudnak értelmezni, akkor mit akarjak én ezektől? És ezek 20-40 éves magukat felnőttnek képzelő lányok.

2011. okt. 13. 07:22
 80/100 anonim ***** válasza:
61%

napietus idézlek: "csak a nagyon gáz pasik ismerkednek leszólítás útján, és csak a nagyon gáz, igen hiányos neveltetésű nők nem tanulták meg kiskorukban, hogy "ne állj szóba idegennel""


te hogyan szereztél barátokat, ne haragudj, születésedkor kaptál egy pakkot tele baráttal, ismerősökkel vagy mi?:D

2011. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!