Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet találni értelmes, erkölcsös, érett nőket?

Figyelt kérdés

FIGYELEM!

Nők is írhatnak, de csak akkor ha tudnak érvelni. Az agyatlan hőbörgésekre nem fogok reagálni.


Tudom, nem szabad elvárni a nőktől a gondolkodás, de ha hosszú, boldog kapcsolatot akarna valaki véletlenül velük, akkor nem árt, ha funkcionálisan és IQban túlszárnyal egy guminőt az illető. Itt kezdődik a probléma:


Habár állítólag csak 5tel haladják meg a férfiak IQ szintben a női átlagot, ez az arány sokkal durvábbá válik, minél magasabbra megyünk (értsd: minél értelmesebb egy férfi, viszonyítva annál hülyébb nők közül kell válogatnia).


Egyszerűen képtelenség értelmesen beszélni velük, mindent érzelmi alapon tesznek, és szinte az ÖSSZES úgy viselkedik mint egy r*banc - csak nézzetek szét társkereső és közösségi oldalakon, az utcán, munkahelyen, iskolában... az összes pucsító csücsörítő pózolós csöcskidobós r*banc. Semmi természetes nincs rajtuk, megjátsszák magukat, unalmasak, és csodálkoznak ha csak meg akarják dugni őket. Az a csekély kivétel, aki nem ilyen, vagy fiatal kora óta unalmaska csúnyácska, vagy idősebb és ezt nevelték bele, esetleg kiégett, megcsúfult.

Ráadásul még a legutolsó 160centis 70 kilós iskolázatlan, "hobbim tvnézés" törpedisznó is legalább 180 centis sportos diplomás férfiakkal akar ismerkedni.

Ennyire megalázó a nőknek, ha férfi alacsonyabb, fiatalabb, vagy kevésbé szép? Talán azért, mert azzal nem lehet villogni, és még valószínűleg nincs egzisztenciája ahhoz, hogy felcsináljon egy nőt, és akkor még nem tudja magához láncolni?

Természetesen azt is hozzá kell fűzni, hogy a nők nem olyanok mint a mocskos pasik, mert nekik minden dugás szerelem, 5 perc alatt fellobban, majd ki is alszik a láng... Ha havonta váltogatjuk a pasinkat, az már nem r*bancság, mert addig hűséges voltál. De néha ez sem igaz. Az sem ritka, hogy házas nők fiatalabb srácokkal flörtölgetnek, és nekik az még belefér.


Egyszerűen hányingerem van már az összes nőtől, kár hogy nem vagyok b*zi. Szinte már mindenhol ismerkedtem eddig, rengeteg nővel beszéltem, és túl sokat ismertem meg, de remélem hogy van valami kiút, mert ha ez a helyzet, akkor majd kitalálok valamit hogy én is igénytelen legyek és beálljak a bunkó macskók közé aki csak dugásra használ másokat.


A közhelyektől, önérzetében sérült feministák hadjáratától kíméljetek meg. Engem nem érdekel az hogy "de a pasik is, meg impotens és irigy vagyok, meg ilyen gyerekes beugatások, engem az érdekel, hogy hogy lehet, hogy nem lehet olyat találni akivel egy működő kapcsolatot lehetne kezdeményezni.

Ha meg szerintetek nem jó helyen próbálkozok, írjatok LEGALÁBB 5 tippet, az ellen meg nem nem tudok mit tenni hogy igényes vagyok, ha ez a baj, arra is írjatok LEGALÁBB 3 tippet, hogyan tudnék igénytelenebb lenni.


2011. okt. 12. 17:30
 81/100 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyen kérdésekkel egy baj van.Ha írnak hozzá lányok/nők akkor hisztis pi*sák és nem bírják elfogadni az igazságot.

Ha nem írnak hozzá, akkor meg bebizonyítják,hogy olyanok amit az épp aktuális kérdező állít,szóval hisztis pi*sák.

Ezt most nem csak a te kérdésedre értem,hanem az összes hasonlóra is.

Fordítva is igaz a dolog,ha nők írnak ki olyan kérdést ,hogy ostoba,skalpvadász az összes férfi...

2011. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 A kérdező kommentje:

09:33

Úgyse érti meg, majd valami más kifogással jön. Ezért mondom hogy egyszerűen nem találkoztam már évek óta értelmes nővel.

2011. okt. 13. 09:51
 83/100 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 06:02!

Imádom mikor emberek semmi háttérinfó nélkül meg akarnak mindent magyarázni :)

Tudnék érvelni. Amikor elolvastam a kérdést úgy voltam vele hogy amit írok lesz min 1-2 oldal, de teljesen kiábrándított az értelmesebb válaszadók (nők) figyelmen kívül hagyása.

És megint megtaláltuk a bibit, hogy miért nem találkozik értelmes nőkkel a drága kérdező.

2011. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 napietus ***** válasza:

09:33-nak:


én nem "szereztem" barátokat. valahogy alakultak ezek a dolgok. kezdjük azzal, hogy eleve a szüleimnek is volt egy baráti köre, sok barátomat innen ismerem, még gyerekkorunkból. egyébként az is a tapasztalatom, hogy az igazán mély barátságok gyerekkorban köttetnek. aztán vannak még volt osztály- évfolyam- és csapattársak, jelenlegi vagy egykori kollégák, szomszédok. férjem barátai közül is sokan az én barátaim is lettek. szóval akikkel így vagy úgy összehozott az élet. nem szoktam utcán barátkozni. valahogy ez nekem nem való.

2011. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim ***** válasza:
93%

Hát én erre már inkább nem mondok semmit.

Segíteni próbálok, de te csak hülyeségekkel támadsz. Minden szavam értelmes volt, ha te nem fogtad fel, akkor őszintén sajnállak.

Ha nem fogadod el a segítséget, akkor szívj tovább, nekem mindegy. Felőlem azt csinálhatsz, amit akarsz, de végiggondolhatnád, hogy talán van ebben igazság és azt is tudom, hogy igazam van, nem te vagy az egyetlen, akinek ez a gondja.

Viszont mondom, ez a te problémád, csak aztán ne csodálkozz, ha az álmaidban épített vár is romokban fog heverni (bár gondolom ezt sem érted).

2011. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 A kérdező kommentje:

09:50

Én még olyan kérdést nem láttam, de ha lenne egyszerűen megmondanám hogy nem olyan vagyok, persze ez semmit sem bizonyít, de amikor telehordják baromságokkal a hozzászólásaikat, az már épp elég bizonyíték a hülyeségükre. Meg azért sem igaz, mert vannak rendes fiú ismerőseim, rendes lányokkal meg még nem találkoztam, mindegyikben van egy nagyobb hiba, amit én nem tudok elfogadni, vagy hülye, vagy r*banc vagy hülyer*banc.


10:55

Nem tudom melyik vagy, de ennyi erővel én is mondhatnám hogy kedves voltam meg pozitív, csak én nem szoktam áltatni magam. :)

2011. okt. 13. 12:11
 87/100 anonim ***** válasza:
90%

"Egyszerűen képtelenség értelmesen beszélni velük, mindent érzelmi alapon tesznek, és szinte az ÖSSZES úgy viselkedik mint egy r*banc"

Kösz

"csak nézzetek szét társkereső és közösségi oldalakon, az utcán, munkahelyen, iskolában... az összes pucsító csücsörítő pózolós csöcskidobós r*banc."

Engem ott nem találsz meg,nem vagyok fenn ilyeneken,vagyis iwiwen fenn vagyok,kinn van a cicám képe,de hónapok óta nem léptem be.

"Semmi természetes nincs rajtuk"

De van.

"megjátsszák magukat, unalmasak, és csodálkoznak ha csak meg akarják dugni őket"

Nem játszom meg magam és nem csodálkozom rajt,hogy meg akarnak dugni, enis megdugnám magam ha férfi lennék.

"Az a csekély kivétel, aki nem ilyen, vagy fiatal kora óta unalmaska csúnyácska"

Ez nagyon relatív,kinek mi a csúnya.Nekem állítólag szép a szemem és hajam(utálom a hajam félig egyenes félig hullámos, a szemem meg egységesen barna... ennél még a albino vadázsgörényem szeme is szebb volt)

"Ennyire megalázó a nőknek, ha férfi alacsonyabb, fiatalabb, vagy kevésbé szép"

Nem megalázó az alacsonyabb férfi, csak többnyire az alacsony bújik a magasabbhoz, nekem furán nézne ki ha kiskifli-nagykifli pózba feküdnénk és én takarnám be őt.Fitalabb nem gond,bár most úgy hozta az élet,hogy egy nálam 14 évvel idősebb férfival vagyok együtt,az első barátom fiatalabb volt nálam, lehet pont ezért vonzott annyira a jelenlegi párom?Szépség továbbra is relatív.

"Talán azért, mert azzal nem lehet villogni"

Mindenkivel lehet villogni,nekem ő tökéletes tehát tudok vele villogni.Aki szégyelni a párját az meg nem is szereti

" Ha havonta váltogatjuk a pasinkat, az már nem r*bancság, mert addig hűséges voltál."

Honnan tudod,hogy le is fekszik vele?Az a verzió elképzelhetetlen,hogy 1-1 hónap alatt derül ki,hogy mégsem illene össze?A legtöbb nő kivár pár hetet, hónapot míg ágyba bújuk valakivel.

"Egyszerűen hányingerem van már az összes nőtől"

Kösz

2011. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 anonim ***** válasza:
6%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:39


Kár volt ennyit írni, mert értelmes dolog nemigen vagy benne. „De van” és hasonló nagyon ütős érvek. Miért nem lepődök meg rajta,h nő vagy:). A nők pár hetet, hónapot várnak, míg lefekszenek vkivel? Többségük biztos nem. Pár nővel beszéltem már(és voltam életemben). Legkésőbb 1-2 hét alatt ágyba vihető mindenki. A szépség relatív, hja, csak mondjuk egy 140 kg-os nőt nem sokan találnak szépnek. Most tényleg el kell azt is magyarázni, h mit ért vki csúnya alatt? Nyilván nem egy 170 cm-es vékony, hosszú combú lányt. Tehát azért kell magasabb férfi, h kiflipózban be tudjon takarni?:D .Sztem ezt te sem gondolod komolyan. Miről beszélsz? Szted két felnőtt ember úgy együtt van hónapokig, úgy,hogy nem fekszenek le? Csak ismételni tudom magam, kár volt ennyi zagyvaságot ideírni.

2011. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem tudnál ágyba vinni.A kiflis dolog meg példa volt.

A de van-nal nem tudom mi bajod.Ha azt írom(ami mellesleg igaz),hogy rajtam semmi mű nincs, a szemöldökömet se szedem ki mert így tetszik,nem festem a hajam, se a körmöm.Az összes mű dolog rajtam,hogy fazonra borotválom magam azt elhiszed?Biztos hogy nem.

Ennyi zagyvaságot, a legtöbb amit "írtam" másolt idézet.

Te nem láttál még kövér boldog nőt?Én ismerek párat, akeresztanyám,egyik barátnőm,anya testvérének nagyobbik lánya, kb 20-30 kilós feleslegük van és mégis boldogok, valakinek ők a tökéletes társak.

2011. okt. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 napietus ***** válasza:

"Szted két felnőtt ember úgy együtt van hónapokig, úgy,hogy nem fekszenek le?" képzeld, van ilyn. nálam pl. 3 hónap az általános próbaidő. addig nem fekszem le senkivel és nem adom meg a privát számomat sem.


kivétel az, akivel eleve nem terveztm tovább vasárnap reggelnél, nekik mondjuk semmilyen elérhetőségt nem adtam meg.

2011. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!