Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet találni értelmes, erkölcsös, érett nőket?

Figyelt kérdés

FIGYELEM!

Nők is írhatnak, de csak akkor ha tudnak érvelni. Az agyatlan hőbörgésekre nem fogok reagálni.


Tudom, nem szabad elvárni a nőktől a gondolkodás, de ha hosszú, boldog kapcsolatot akarna valaki véletlenül velük, akkor nem árt, ha funkcionálisan és IQban túlszárnyal egy guminőt az illető. Itt kezdődik a probléma:


Habár állítólag csak 5tel haladják meg a férfiak IQ szintben a női átlagot, ez az arány sokkal durvábbá válik, minél magasabbra megyünk (értsd: minél értelmesebb egy férfi, viszonyítva annál hülyébb nők közül kell válogatnia).


Egyszerűen képtelenség értelmesen beszélni velük, mindent érzelmi alapon tesznek, és szinte az ÖSSZES úgy viselkedik mint egy r*banc - csak nézzetek szét társkereső és közösségi oldalakon, az utcán, munkahelyen, iskolában... az összes pucsító csücsörítő pózolós csöcskidobós r*banc. Semmi természetes nincs rajtuk, megjátsszák magukat, unalmasak, és csodálkoznak ha csak meg akarják dugni őket. Az a csekély kivétel, aki nem ilyen, vagy fiatal kora óta unalmaska csúnyácska, vagy idősebb és ezt nevelték bele, esetleg kiégett, megcsúfult.

Ráadásul még a legutolsó 160centis 70 kilós iskolázatlan, "hobbim tvnézés" törpedisznó is legalább 180 centis sportos diplomás férfiakkal akar ismerkedni.

Ennyire megalázó a nőknek, ha férfi alacsonyabb, fiatalabb, vagy kevésbé szép? Talán azért, mert azzal nem lehet villogni, és még valószínűleg nincs egzisztenciája ahhoz, hogy felcsináljon egy nőt, és akkor még nem tudja magához láncolni?

Természetesen azt is hozzá kell fűzni, hogy a nők nem olyanok mint a mocskos pasik, mert nekik minden dugás szerelem, 5 perc alatt fellobban, majd ki is alszik a láng... Ha havonta váltogatjuk a pasinkat, az már nem r*bancság, mert addig hűséges voltál. De néha ez sem igaz. Az sem ritka, hogy házas nők fiatalabb srácokkal flörtölgetnek, és nekik az még belefér.


Egyszerűen hányingerem van már az összes nőtől, kár hogy nem vagyok b*zi. Szinte már mindenhol ismerkedtem eddig, rengeteg nővel beszéltem, és túl sokat ismertem meg, de remélem hogy van valami kiút, mert ha ez a helyzet, akkor majd kitalálok valamit hogy én is igénytelen legyek és beálljak a bunkó macskók közé aki csak dugásra használ másokat.


A közhelyektől, önérzetében sérült feministák hadjáratától kíméljetek meg. Engem nem érdekel az hogy "de a pasik is, meg impotens és irigy vagyok, meg ilyen gyerekes beugatások, engem az érdekel, hogy hogy lehet, hogy nem lehet olyat találni akivel egy működő kapcsolatot lehetne kezdeményezni.

Ha meg szerintetek nem jó helyen próbálkozok, írjatok LEGALÁBB 5 tippet, az ellen meg nem nem tudok mit tenni hogy igényes vagyok, ha ez a baj, arra is írjatok LEGALÁBB 3 tippet, hogyan tudnék igénytelenebb lenni.


2011. okt. 12. 17:30
 61/100 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom hol próbálkozz,de emlékeztetsz a barátnőm testvérére.26 éves tipus jókisfiú, romantikus alkat, kondizni jár.Soha nem volt még barátnője, neki senkise jó.Külsőre legyen nagy melle,de vékony legyen,ne igyon alkoholt,ne járjon el szórakozni, lehessen vele beszélgetni mindenről...

Nemrég talált valakit aki nagyjából megfelel ennek, boldogan mesélte.Egy hét múlva azt mondta,hogy az egy hülye k*rva, egy kis szemét r*banc.Kérdeztem,miért?Mert nagyba magyrázta neki a hősszerelmes dolgait és csaj kinézett az ablakon és pár percig kifele nézett...

Ezt ő úgy fogta fel,hogy a csaj kb. magasról tesz rá, mi másért nézett volna ki az ablakon, ha beszél hozzá ne nézzen másfele.Ezt úgy adta elő,hogy amíg mondta ő néha beszúrt egy-egy olyan mondtatot,hogy nézd mekkora segge vannk a lánynak,nézd az mekkora r*banc.Azóta a közelébe se megy annak a lánynak,de a háta mögött továbbra is szidja.

Már nemtudom milyen tanácsot adjak neki, vagy egyáltalán adjak-e...

2011. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 A kérdező kommentje:

19:24

Nem ezt akarom.


19:25

Magamat? Mindent megtettem már, és ha így sem találok az is az én hibám?

Szerinted azok után amit leírtam a sminkes nőket keresem? Olyan nincs hogy normális smink, csak smink van=hazugság meg természetes külső. Ha nem 3 zoknit tömök a nadrágomba csak 1et, attól még az is hazugság.


Az meg szerintem igen is az értelemtől függ, hogy valaki úgy öltözik mint egy r*banc és utána csodálkozik ha meg akarják dugni. Az is az értelemtől függ, ha irreális elvárásai vannak. Az is az értelemtől függ, hogy az ide válaszolók nagy része még a kérdést és a kifejtést sem tudta értelmezni.


Nem tudom elmondani hogy milyet keresek, mert ha leírom, akkor 100an ugranak hogy ők ilyenek, de ha beszélek velük, egyik sem olyan, egyszerűen máshogy fogják fel a dolgokat, meg hazudoznak hogy valaki megfektesse őket, ez nekem meg nem kell.


19:27

Érdekes, én is megértek többnyire másokat, akiket nem, azok tényleg zavaros emberek, vannak olyan nők is, akiknek ugyanez a véleményük a saját neméről, és én is el tudom ismerni, hogy a férfiak közt sok szemét van, sőt a saját hibáim is, ő is el tudja ismerni a saját hibáját, tehát aránylag értelmes nő. Ennek ellenére van benne is hülyeség, vagy olyan amit nem akarnék elviselni.

És szerintem sem csak férfi és női gondolkodás van, nagyon sok ember van valahol a kettő közt, habár több lányos fiú van mint fiús lány.


19:29

Nálam például ez kizárja az értelmes fogalmát. Mint amikor olyan hülyeséggel akarják alátámasztani, hogy a jól működő házasságokban a férfi általában 5 évvel idősebb. Csak azt nem veszik észre, hogyha az lenne a divat hogy fiatalabb fiú, akkor is ugyanez lenne az arány csak a nők javára. Fordított logika.

Abból sem láttam sokat.

2011. okt. 12. 19:43
 63/100 anonim ***** válasza:
100%
A nők olyan férfit keresnek egy bizonyos kor után, aki biztos háttért tud neki nyújtani. És mivel a férfiak később érnek, így a plusz öt év általában a minimum ;). Például én 22 vagyok, a párom 28, és kb. ugyanúgy tartunk. Mindketten tavaly végeztünk a főiskolán és dolgozunk.
2011. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ennyit arról, hogy hülyeség lenne :D
2011. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 napietus ***** válasza:
83%

"Kérlek magyarázd el, miért engem minősít az az ismereti körömön keresztül, ha idegen nőkkel beszélgetek. :) "


kérlek, óhajod számomra parancs: idegen nőkkel hol beszélgtsz? utcán, szórakozóhelyen? ha igen, akkor azért minősít, mert csak a nagyon gáz pasik ismerkednek leszólítás útján, és csak a nagyon gáz, igen hiányos neveltetésű nők nem tanulták meg kiskorukban, hogy "ne állj szóba idegennel".


másrészt miért épp elük kezdtél el beszélgetni? nyilván ez a típus vonz (estleg azért, mert mellettük nem érzed annyira hülyének magad). az ostobaság ugyanis olyan, mint a rosszindulat: kiül az arcra, 20 méterről süt az illetőről, hogy buta.

2011. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 A kérdező kommentje:

19:41

Azért ennyire nem élek álomvilágban. Ezek is valótlan elvárások.

2011. okt. 12. 19:48
 67/100 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem,hogy nem,de mégis rá emlékeztetsz.
2011. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 A kérdező kommentje:

19:45

Ez egy nagy hülyeség. Egyszerűen szeretnék eltartatni magukat. Mert ugye egyetem mellett nem lehet valaki többdiplomás könyvelő BMWvel, aki felcsinálja és gyerekkel leláncolható. A lányok testileg lehet hogy hamarabb érnek és hamarabb öregednek, de szellemileg semmiképp.


19:47

Köszönöm, Bölcs Vesébelátó Táltosmester.

2011. okt. 12. 19:54
 69/100 anonim ***** válasza:
90%
A fenéket nagy hülyeség. Most komolyan mit kezdenék egy velem egykorú 22 évessel? Általában állandón csúsznak az egyetemi évekkel, egy szakot 3 év helyett 5 évig végzik. Nem dolgoznak, mert anyuci eltartja őket. Nekem ilyenkor már komoly ember kell. Még minden este lerészegedni járnak, és minden nőt meg akarnak dugni.
2011. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 napietus ***** válasza:
88%

"Egyszerűen szeretnék eltartatni magukat." már aki. tudod a lányokat sem egy bugyiban szokták férjhez adni a szüleik. akit meg ezzel a gyerek-dologgal csőbe lehet húzni, az meg is érdemli. nagyon szemét dolog, de 2 ember kell hozzá.


ahhoz meg nem kell esébe látó táltosmesternek lenni, hogy felismerd valaki tekintetében a mélységes butaságot, mielőtt még megszólalna. nem baj, majd felnősz aztán rájössz.

2011. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!