Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet találni értelmes, erkölcsös, érett nőket?

Figyelt kérdés

FIGYELEM!

Nők is írhatnak, de csak akkor ha tudnak érvelni. Az agyatlan hőbörgésekre nem fogok reagálni.


Tudom, nem szabad elvárni a nőktől a gondolkodás, de ha hosszú, boldog kapcsolatot akarna valaki véletlenül velük, akkor nem árt, ha funkcionálisan és IQban túlszárnyal egy guminőt az illető. Itt kezdődik a probléma:


Habár állítólag csak 5tel haladják meg a férfiak IQ szintben a női átlagot, ez az arány sokkal durvábbá válik, minél magasabbra megyünk (értsd: minél értelmesebb egy férfi, viszonyítva annál hülyébb nők közül kell válogatnia).


Egyszerűen képtelenség értelmesen beszélni velük, mindent érzelmi alapon tesznek, és szinte az ÖSSZES úgy viselkedik mint egy r*banc - csak nézzetek szét társkereső és közösségi oldalakon, az utcán, munkahelyen, iskolában... az összes pucsító csücsörítő pózolós csöcskidobós r*banc. Semmi természetes nincs rajtuk, megjátsszák magukat, unalmasak, és csodálkoznak ha csak meg akarják dugni őket. Az a csekély kivétel, aki nem ilyen, vagy fiatal kora óta unalmaska csúnyácska, vagy idősebb és ezt nevelték bele, esetleg kiégett, megcsúfult.

Ráadásul még a legutolsó 160centis 70 kilós iskolázatlan, "hobbim tvnézés" törpedisznó is legalább 180 centis sportos diplomás férfiakkal akar ismerkedni.

Ennyire megalázó a nőknek, ha férfi alacsonyabb, fiatalabb, vagy kevésbé szép? Talán azért, mert azzal nem lehet villogni, és még valószínűleg nincs egzisztenciája ahhoz, hogy felcsináljon egy nőt, és akkor még nem tudja magához láncolni?

Természetesen azt is hozzá kell fűzni, hogy a nők nem olyanok mint a mocskos pasik, mert nekik minden dugás szerelem, 5 perc alatt fellobban, majd ki is alszik a láng... Ha havonta váltogatjuk a pasinkat, az már nem r*bancság, mert addig hűséges voltál. De néha ez sem igaz. Az sem ritka, hogy házas nők fiatalabb srácokkal flörtölgetnek, és nekik az még belefér.


Egyszerűen hányingerem van már az összes nőtől, kár hogy nem vagyok b*zi. Szinte már mindenhol ismerkedtem eddig, rengeteg nővel beszéltem, és túl sokat ismertem meg, de remélem hogy van valami kiút, mert ha ez a helyzet, akkor majd kitalálok valamit hogy én is igénytelen legyek és beálljak a bunkó macskók közé aki csak dugásra használ másokat.


A közhelyektől, önérzetében sérült feministák hadjáratától kíméljetek meg. Engem nem érdekel az hogy "de a pasik is, meg impotens és irigy vagyok, meg ilyen gyerekes beugatások, engem az érdekel, hogy hogy lehet, hogy nem lehet olyat találni akivel egy működő kapcsolatot lehetne kezdeményezni.

Ha meg szerintetek nem jó helyen próbálkozok, írjatok LEGALÁBB 5 tippet, az ellen meg nem nem tudok mit tenni hogy igényes vagyok, ha ez a baj, arra is írjatok LEGALÁBB 3 tippet, hogyan tudnék igénytelenebb lenni.


2011. okt. 12. 17:30
 11/100 anonim ***** válasza:
94%

Akkor most hangsúlyozottan nem az agyatlan hőbörgés jön. Nem vagy te egy egészen árnyalatnyit rohadtul beképzelt?

Hangoztatod fennhangon, hogy te milyen rohadtul művelt vagy, milyen intelligens, mennyire felsőbbrendű. Igazi FÉRFI, nagybetűvel.

Mondok én neked valamit, nem azért mert agyatlan feminista ribanc vagyok, hanem mert speciel, ez igaz:


1. "Tudom, nem szabad elvárni a nőktől a gondolkodás, de ha hosszú, boldog kapcsolatot akarna valaki véletlenül velük, akkor nem árt, ha funkcionálisan és IQban túlszárnyal egy guminőt az illető. Itt kezdődik a probléma"

Nem szabad nőtől elvárni a gondolkodást? Tele van a világ értelmes, több egyetemet végzett, zseniális nőkkel, akiknek a tudása nélkül igenis kevesebb lenne a világban a jó.

2. Ameddig te úgy állsz hozzá, hogy minden szép nő ostoba mint egy kő, addig elárulom, hogy nem fogsz magadnak senkit sem találni. Senki sem szereti, ha idiótának nézik/lenézik. Én sem.

3. Hogy mersz te azért szemrehányást tenni bárkinek, hogy külső alapján ítél meg téged, ha te törpedisznóként hivatkozol minden, nem nádszálvékony lányra? Miért várod el azt, hogy hozzád optimistán álljanak úgy, hogy reflexből lenézel másokat?

Tudod, ez olyan kétoldalú dolog, ahogy másokkal bánsz, veled is úgy fognak.

4. Az a nagy helyzet öreg (és elnézést, hogy ilyen hétköznapi szóval illetlek téged), hogy azok az idők, amikor a nőnek hallgass volt a neve, elmúltak. Tanulj tiszteletet, mert addig valóban csak olyan nők fognak neked jutni, akiket tényleg csak az érdekel, hogy mennyi pénzed van, és hogy lehet-e veled villogni.

De tudod mit? Megérdemled.

5. Most meg fogom kapni, hogy micsoda véresszájú feminista vagyok. Elárulok valamit, nem vagyok se ronda, se ostoba, és nem érdekel se a pénz, se az, hogy milyen a külseje. Tök mindegy. De százszor előbb járnék valaki olyannal, aki csóró, csúnya, de legalább tiszteli a nőket, mint veled.

+1. Nem azt mondom, hogy nincs igazság abban, amit írtál. Tényleg rengeteg csücsörítő ocsmány liba van, akiknek az IQ-ja egy traktorral vetekszik. Vannak buta, anyagias nők, és igazad van, ez tényleg elszomorító.

De könyörgöm, ne általánosíts!

2011. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 anonim ***** válasza:
94%

Tiszteletem shanana, hogy időt szántál erre az értelmetlen kérdésre. Gondolkoztam rajta énis, de ez az egész egy szót nem érdemel.


Szánalmas, hogy a saját csalódásaidat a környezetedre veted ki. És nem is az a szánalmas, hogy megteszed, hanem ahogyan megteszed. Akiben ilyen fokú agresszió van, pusztán némi csalódás után, én bizony messziről elkerülném az illetőt.


Haver, neked nem kell nő. De még csak barát se. Menj el a médiába, vedd meg a WoW-ot, és told mindhalálig. Az való neked. Ilyen szemlélettel még az utcára se szabadna kilépned.



21F

2011. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 A kérdező kommentje:

18:04

Nem olvastam végig, ha idézed azt, ahol műveltnek írtam magam, akkor elismerem, hogy nem hőbörgés, és folytathatjuk a beszélgetést.

2011. okt. 12. 18:20
 14/100 anonim ***** válasza:
93%
Nevetséges vagy. Hogyan akarsz te bárkivel bármiről beszélni ha lusta vagy elolvasni a teljesen kulturált reakciómat?
2011. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 anonim ***** válasza:
70%
Fájna látni az igazságot?
2011. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 A kérdező kommentje:

18:13

Kedves hölgyek, legyünk korrektek. Ez itt egy ostoba fiú, ilyen is van.


18:21

Mivel te nem voltál lusta elolvasni, valószínűleg tudod idézni azt, amire kértelek. Adok egy újabb esélyt.


18:22

Fáj kimondani hogy tévedtél és csak hőbörögni akartál?

2011. okt. 12. 18:24
 17/100 anonim ***** válasza:
94%

Ezek szerint te egy érett, anyagilag teljesen független, erkölcsös, jó egzisztenciával rendelkező, logikusan érvelő, szeretetteljes, hűséges, jó kiállású megértő nőt keresel úgy, hogy magadat sem tartod intelligensnek? Ezt még férfiként sem értem.

24/F

2011. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:
küldtem egy linket privátban
2011. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 A kérdező kommentje:

18:25

Talán azért, mert csak a te fejedben létezik. Ha mindegyiket idézed, hol írtam, akkor folytathatjuk a beszélgetést.

2011. okt. 12. 18:28
 20/100 anonim ***** válasza:
95%

Tudod mi a bibi?

Hogy a többi felsőbbrendű férfitársad nekem ad igazat. :)

Hoppáhoppá.

2011. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!