Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még manapság olyan ffiakat találni, akik nem csak a-z-t akarják, s hol, és hogyan ismerhetők fel?

Figyelt kérdés

Szerintem nem csak nekem, hanem sok más nőneműnek is elege van már abból, hogy a legtöbb hímnemű csak a szexet akarja (persze vannak nőben is ilyenek, de ezt most hagyjuk), s ha valaki netán közeledne, már kétkedéssel fogadjuk, mert hazudoznak össze-vissza fűt-fát, csak hogy ledumálják a bugyit..., ám normális pasi nem is nagyon közeledik, többnyire már mind foglalt vagy kizárólag a tip-top cicababák jönnek be nekik (üres fejjel, de erre majd később jönnek rá, és nem úgy tűnik, hogy tanulnának a saját hibáikból)...

Szóval hol és hogyan lehet találni normális, rendes ffit, akinek a másik a fontos, az ember, a lelke, a társ, s az, hogy szeressék egymást, hogy a másikkal barátok is legyenek, ne csak jópofizó, képmutató, érzelem nélküli ágytársak, és nem rest tenni ő is a kapcsolatért; miről ismerni fel az ilyet?


2011. okt. 25. 23:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:

ma 01:44


csak helyre kerülnek a dolgok

2011. okt. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 A kérdező kommentje:
előbb-utóbb :)
2011. okt. 26. 01:46
 93/100 anonim ***** válasza:

Ott a pobléma, hogy a csajok fele nem erre vágyik. Spontán dolgokat szeretik, a mozgalmas izgalmas dolgokat. És ha minden megszokott, betervezett akkor hol a meglepetés, az olyan kiábrándító olyan mintha megfulladnál.Nemjó ha egy kapcsolat beunalmasodik, vagy bekényelmesedik.


De a csajok másik fele meg fél a kiszámíthatatlan dolgoktól, na nekik valók a kiszámítható pasik, mert ott megtalálják a biztonságot meg a támaszt. Ezek a csajok egyedül folyton szoronganak. Mindig kell nekik a visszajelzés, megerősítés, meg a kicsi lelkük ápolása.


Természetesen most nem azt mondom, h a link teljesen kiszámíthatatlan pasik a jók, mert azok meg már a másik véglet.

2011. okt. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:

Ha magányt érzel az baj! Azt jelenti, h nem vagy jó társasága magadnak! A magányt magadnak teremted a szívedbe.

Szeresd magad és akkor nem fügsz egy pasi szeretetétől. Társaságnak meg ott vannak a barátok rokonok. Aztán jön a pasi mikor nem azt sugárzod ki h hiányzik neked valami.

2011. okt. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok de engem most csak egy bizonyos lány érdekel...
2011. okt. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:

Én 34 vagyok és leírom mit tapasztaltam eddig. A húszas éveimben én voltam a normális udvarias, d senkinek sem kellő srác. Segíteni perzse jó voltam de semmi több. Nem dohányoztam, nem voltam bulizós típus. Nem is volt sikerem. Aztán harminc körül fordult a kocka, a sok "cool" srác sorra othagyta a nőket, gyerekkel együtt sokszor, így hirtelen bevállalható lettem. Viszont bennem ekkorra kialakult egyfajta kicsinyes bosszúvágy. Eddig ők tettek rám, hát most meg egyék meg amit főztek. Abszolút elutasítottam az elvált anyukákat, pedig volt köztük csinos szép is. Aztán eltelt pár év és rá kellett jönnöm talán mégiscsak én állok a saját boldogságom útjában. Mit veszíthetek ha adok egy esélyt ha egyszer tetszik a lány, nem foglalkozva azzal van-e gyereke vagy sincs. Sosem tudhatom, lehet hogy az a valaki lesz a megfelelő társam.

Szóval nem vagyok már tinédzser, de még mindig próbálom megtalálni a társam, s a korral csak rugalmasabbá válok.

De azt aláírhatom hogy amit a mai nők többsége keres az vagy csak a képernyőn létezik, vagy teljesen az ellentetje annak amit szónokolnak. A rendes srácok pedig nem annyira kérges lelkűek vagy üresek hogy a végtelelnségik bírják a próbálkozásokat.

34 ffi

2011. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:

ilyen elvekkel szerintem te 1edül is fogsz maradni. Edd meg amit föztél!

Amikor megismerkedtünk a bnőmmel aki most már a menyasszonyom, 1 hét után már folyt a sex, éjjel nappal, és ez még mindíg így van 2,5 év után! De ne érsd félre nem a sexröl szól a kapcsolatunk, imádom Öt!

Ellentétben veled akinek csak lelki társ kell, keress akkor impotens pasit.

És még valami szerintem átlagon aluli külsöd van, és elvagy hízva!

Úgy hogy ne nagyon válogass, azt tanácsolom. És tényleg le vagy maradva 100 évvel.

És ne általánosisd a férfiakat. 31/f

2011. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:
Lehet, és 99%-os pontossággal arról ismerhető fel az ilyen, h nem néz ki jól és nincs bnője.
2011. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 A kérdező kommentje:
Pár válaszololó itt egyáltalán nem komplett. Az ilyeneken csak jót mosolygok, hiába akartak bántani, ők váltak szánalmassá... :) Több szót nem is érdemes rájuk fecsérelni :).
2011. okt. 26. 18:24
 100/100 anonim ***** válasza:
Persze nem mindíg, de egy kapcsolat kezdete adott, hiszen valahol el kell kezdődnie. De időkőzben kiderülhet számodra is pl:3hónap mulva hogy rosszul döntöttél. A másik szemszögéböl persze egy mocskos kihasználós, csak arra kellettem neki emberke leszel. Én csak egyszer csalódtam, de óriásit. És megfogadtam hogy a következő nő aki lesz az életemben, az olyan lesz, ill legyen aki szintén nagyon megjáárta a hadak útját és értékel majd. 35/f
2011. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!