Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még manapság olyan ffiakat találni, akik nem csak a-z-t akarják, s hol, és hogyan ismerhetők fel?

Figyelt kérdés

Szerintem nem csak nekem, hanem sok más nőneműnek is elege van már abból, hogy a legtöbb hímnemű csak a szexet akarja (persze vannak nőben is ilyenek, de ezt most hagyjuk), s ha valaki netán közeledne, már kétkedéssel fogadjuk, mert hazudoznak össze-vissza fűt-fát, csak hogy ledumálják a bugyit..., ám normális pasi nem is nagyon közeledik, többnyire már mind foglalt vagy kizárólag a tip-top cicababák jönnek be nekik (üres fejjel, de erre majd később jönnek rá, és nem úgy tűnik, hogy tanulnának a saját hibáikból)...

Szóval hol és hogyan lehet találni normális, rendes ffit, akinek a másik a fontos, az ember, a lelke, a társ, s az, hogy szeressék egymást, hogy a másikkal barátok is legyenek, ne csak jópofizó, képmutató, érzelem nélküli ágytársak, és nem rest tenni ő is a kapcsolatért; miről ismerni fel az ilyet?


2011. okt. 25. 23:06
 81/100 anonim ***** válasza:
Mi az unalmas el vesztettem a fonalat
2011. okt. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 A kérdező kommentje:
?
2011. okt. 26. 01:38
 83/100 anonim ***** válasza:

01:18


"Biztos h ilyen tipusra vágysz? Ezek a pasik szörnyen kiszámithatók, mindent előre megterveznek, és egyszerűek!"


Hol ebben a probléma? :\

ezt nem értem én voltam a 01:18

2011. okt. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 A kérdező kommentje:
Akkor viszont most én nem értelek. Mit akarsz?
2011. okt. 26. 01:40
 85/100 anonim ***** válasza:
valaki ezt az én hozzászólásohoz írta az első a belső második a külső höz
2011. okt. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 anonim ***** válasza:

Nem értem mi abban a probléma ha a ffi mindent megtervez, és egyszerű. Pusztán ennyi. :)



21F

2011. okt. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/100 A kérdező kommentje:
??????? Szerintem te már nagyon álmos lehetsz :).
2011. okt. 26. 01:43
 88/100 A kérdező kommentje:
És én erre írtam, hogy nem tudom, én nem látom, hogy mi ebben a probl.
2011. okt. 26. 01:44
 89/100 anonim ***** válasza:

Én meg nem neked címeztem hanem a 01:18-asnak :DDD

Mert én sem értem mi ebben a gond.


21F

2011. okt. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim ***** válasza:

ma 01:43


én is ilyesmi vagyok de még is mondták a gondolkodásomban van egy kis titokzatosság

2011. okt. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!