Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még manapság olyan ffiakat találni, akik nem csak a-z-t akarják, s hol, és hogyan ismerhetők fel?

Figyelt kérdés

Szerintem nem csak nekem, hanem sok más nőneműnek is elege van már abból, hogy a legtöbb hímnemű csak a szexet akarja (persze vannak nőben is ilyenek, de ezt most hagyjuk), s ha valaki netán közeledne, már kétkedéssel fogadjuk, mert hazudoznak össze-vissza fűt-fát, csak hogy ledumálják a bugyit..., ám normális pasi nem is nagyon közeledik, többnyire már mind foglalt vagy kizárólag a tip-top cicababák jönnek be nekik (üres fejjel, de erre majd később jönnek rá, és nem úgy tűnik, hogy tanulnának a saját hibáikból)...

Szóval hol és hogyan lehet találni normális, rendes ffit, akinek a másik a fontos, az ember, a lelke, a társ, s az, hogy szeressék egymást, hogy a másikkal barátok is legyenek, ne csak jópofizó, képmutató, érzelem nélküli ágytársak, és nem rest tenni ő is a kapcsolatért; miről ismerni fel az ilyet?


2011. okt. 25. 23:06
 61/100 anonim ***** válasza:

ma 00:41



én is szerettem és 3 hónap múlva mindíg dobtak

2011. okt. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 A kérdező kommentje:
Sajnos többnyire már az az érzésem, hogy az emberek már nem is tudnak szeretni, érezni, mindenki csak azt lesi, mije van a másiknak, mennyire pénzes, s hogy hogyan néz ki, milyen a külseje, s hogy minél előbb az ágyban kössenek ki semmi tartalom nélkül...
2011. okt. 26. 00:45
 63/100 anonim ***** válasza:

ma 00:45



Én tudok szeretni

2011. okt. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 A kérdező kommentje:
Valószínű, ezért vagy(unk) egyedül... :S :(
2011. okt. 26. 00:46
 65/100 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ennek már nem sok értéke van :(, kevesen is vagyunk ilyenek, s ezért annál nehezebb rátalálni a másikra.
2011. okt. 26. 00:47
 66/100 anonim ***** válasza:

ma 00:46


Hát vagy azért mert én hülye azért választok bele mert nagyon szeretni akarok és figyelmen kívül hagyok apró dolgokat

2011. okt. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 A kérdező kommentje:
Mint pl.?
2011. okt. 26. 00:49
 68/100 anonim ***** válasza:
Hát mikor felelőtlenül dobálóznak már az elején szavakkal pl szeretlek
2011. okt. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 A kérdező kommentje:

Jaj neeeee, már a lányok is?!? Az ilyesmiknek én sosem hiszek, hogy is lehetne bedőlni ennek....

Te pedig tanulhatnál már a saját hibáidból, ha már annyiszor megjártad, és tudhatnád, hogy nem lehet valakibe csak úgy beleszerelmesedni - én legalábbis nem tudok így, hogy nem is ismerem a másikat legalább valamennyire és mindenfélét mondogassak neki.

2011. okt. 26. 00:53
 70/100 anonim ***** válasza:

ma 00:28 vagyok!


Tudod intelligens ember vagyok, törekvö, céltudatos és karrierista, ami meglátszik mert a munkám során hamar és jelentös eredményeket érek el.


Alapból minden Növel úgy viselkedek, mint amit elvárnék.

Viszont, ha valaki nem vesz emberszámba és nem képes normális ember módjára viselkedni, azzal nem vagyok hajlandó továbbá normálisan viselkedni.


Már azt hittem lesz egy normális kapcsolatom, mert megismertem egy általam mindeddig normálisnak hitt Nöt.

Anyagi nehézségeim adódtak, másik lakást kellett keresnem, el kellett adnom az autómat, mert nem maradt volna egy fillérem sem havonta.

Szerinted mi következett??

Elmondom, eltünt, mint Petöfi a ködben.


Ez csak egy példa volt, de a lényeg, hogy a szolíd lekoptatást még nem tapasztaltam, pedig az a típusú ember vagyok aki fél szóból is ért és értelmetlen dolgokra nem áldoz energiát.


A másik dolog, hogy a Nök nagy százalékának a sz@rra van igénye, mert miután elvágja magát, jól megdugom és elpaterolom, tuti, hogy jön egy sms, egy levél vagy a jóbarátnö, hogy meg kellene beszélni a dolgokat...



Nem is csodálkozok miért van annyi homoszexuális Nö és Férfi. Az embereknek fingjuk sincs, hogy mire van szüksége a másiknak, nem pláne saját maguknak.

2011. okt. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!