Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még manapság olyan ffiakat találni, akik nem csak a-z-t akarják, s hol, és hogyan ismerhetők fel?

Figyelt kérdés

Szerintem nem csak nekem, hanem sok más nőneműnek is elege van már abból, hogy a legtöbb hímnemű csak a szexet akarja (persze vannak nőben is ilyenek, de ezt most hagyjuk), s ha valaki netán közeledne, már kétkedéssel fogadjuk, mert hazudoznak össze-vissza fűt-fát, csak hogy ledumálják a bugyit..., ám normális pasi nem is nagyon közeledik, többnyire már mind foglalt vagy kizárólag a tip-top cicababák jönnek be nekik (üres fejjel, de erre majd később jönnek rá, és nem úgy tűnik, hogy tanulnának a saját hibáikból)...

Szóval hol és hogyan lehet találni normális, rendes ffit, akinek a másik a fontos, az ember, a lelke, a társ, s az, hogy szeressék egymást, hogy a másikkal barátok is legyenek, ne csak jópofizó, képmutató, érzelem nélküli ágytársak, és nem rest tenni ő is a kapcsolatért; miről ismerni fel az ilyet?


2011. okt. 25. 23:06
 41/100 anonim ***** válasza:

ma 23:57


bárcsak több ilyen nő lenne,én is beleszeretek valakibe majd dob én szenvedek ő meg nem,elegem van már ebből

2011. okt. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 A kérdező kommentje:

Egyszerűen fel nem foghatom, hogy mi a jó abban vkinek, hogy a másikat csak hülyíti, szédíti, hazudik neki?!?

Kezdem a mai világban azt hinni, hogy valami velem nem stimmel, hogy így gondolkodom, ahogy, vagy hogy lemaradtam pár évszázadot...

2011. okt. 26. 00:02
 43/100 anonim ***** válasza:

ma 00:02


nem te így vagy jó,mondom velem is most szakított 3 hónap után a barátnőm mert azt hitte szeret,én sem mondok vagy teszek dolgokat míg nem vagyok biztos,én sem értem minek a hazugsák mikor úgy is kiderül

2011. okt. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 A kérdező kommentje:
Sosem tudnék együtt lenni vkivel úgy, hogy nem érzek iránta semmit s végig képmutatok. Mások, oly sokan, erre mégis hogyan képesek, akár ffi, akár nő?
2011. okt. 26. 00:04
 45/100 anonim ***** válasza:

négy fülük van és zöld az orruk hegye, meg tudnak repülni


de elég ritkák sajna....

2011. okt. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:

ma 00:04


ezt sajnos nem tudom talán nincs bűntudatuk

2011. okt. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 A kérdező kommentje:

ma 00:06


Szerintem lelkük meg szívük se... És az az érzésem, önmagukat sem becsülik valami nagyra, különben nem lenne efféle "igényük".

2011. okt. 26. 00:08
 48/100 anonim ***** válasza:

Drága kérdező!


Minden férfiban ott rejtőzik a tökéletes társad, de ha egyikből sem tudod előcsalogatni, akkor ne őket okold. Baromi felületes nézőpontból közelíted meg a témát.

2011. okt. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:

ma 00:08



sajnos ráfogják a rohanó világra,nézd meg régen hogy kitartottak a párok ma meg ha akad egy kis gond rögtön tovább lépnek,ehez segítség a hülye net is

2011. okt. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:

Sajnos jó eséllyel egyedül fogsz maradni. A leírtakból sugárzik az elutasítás a dac és a keserűség.

A sok csalódás miatt egy falat építettél magad köré. Azt várod, hogy valaki kívülről bontsa le a falat. Kicsi az esély arra, hogy bárkinek is lesz türelme a falat úgy lebontani, hogy te folyamatosan újabb téglákat helyezel bele. Neked kell ezt a falat elbontani.

2011. okt. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!