Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még manapság olyan ffiakat találni, akik nem csak a-z-t akarják, s hol, és hogyan ismerhetők fel?

Figyelt kérdés

Szerintem nem csak nekem, hanem sok más nőneműnek is elege van már abból, hogy a legtöbb hímnemű csak a szexet akarja (persze vannak nőben is ilyenek, de ezt most hagyjuk), s ha valaki netán közeledne, már kétkedéssel fogadjuk, mert hazudoznak össze-vissza fűt-fát, csak hogy ledumálják a bugyit..., ám normális pasi nem is nagyon közeledik, többnyire már mind foglalt vagy kizárólag a tip-top cicababák jönnek be nekik (üres fejjel, de erre majd később jönnek rá, és nem úgy tűnik, hogy tanulnának a saját hibáikból)...

Szóval hol és hogyan lehet találni normális, rendes ffit, akinek a másik a fontos, az ember, a lelke, a társ, s az, hogy szeressék egymást, hogy a másikkal barátok is legyenek, ne csak jópofizó, képmutató, érzelem nélküli ágytársak, és nem rest tenni ő is a kapcsolatért; miről ismerni fel az ilyet?


2011. okt. 25. 23:06
 71/100 A kérdező kommentje:

00:53


Komolyan megáll bennem az ütő, hogy milyen nőneműek is vannak!! Ezek után nem is csodálkozom, hogy a ffiak így bánnak velünk - csak az a baj, hogy azzal is, aki nem ezt érdemli...

Hát én sosem lennék képes együtt lenni vkivel azért, mert ez vagy az van neki, vagy mert tehetősebb, s ha netán elveszti vagy egyéb problémái adódnak, csak emiatt sem hagynék el senkit, akit szeretek - akit meg nem szeretek, azzal meg nem tudok együtt lenni. Komolyan már én érzem nagyon furcsának magam ebben a világban...

2011. okt. 26. 00:58
 72/100 anonim ***** válasza:

ma 00:53


Tanúlnék csak nagyon szeretnék kapcsolatot,nem tehetek róla

2011. okt. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 A kérdező kommentje:

ma 01:00


Pedig azt erőltetni nem lehet, már ha minőségi és tartalmas kapcsolatot akarsz - ezért is fázol rá mindig szerintem. Ne higyj olyanok szavainak, akikkel még alig ismeritek egymást, ha az ember komolyan gondolja és érzi, hogy szereti a másikat, akkor nem fogja azt a szót csak úgy szórni a levegőbe, hanem kivárja a megfelelő alkalmat, amikor ő is érzi, hogy viszonozva vannak az érzései és biztos is magában, akkor mondja - habár megint magamból indulok ki.

2011. okt. 26. 01:03
 74/100 anonim ***** válasza:
Tudom,csak sokan nem így gondolkodnak
2011. okt. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés annyira jó!


Félszinesedik a világ, a külsőn van a hangsúly h a szépség minden, ezt sugalja a tv, ilyen irányba ment el a dolog!


Vannak olyan pasik, de azok egyszerűek, és régimódiak félősek és nem is néznek ki olyan jól, de a szívük aranyból van:) Muszáj nekik komponzálni ha sexhez akarnak jutni.


Biztos h ilyen tipusra vágysz? Ezek a pasik szörnyen kiszámithatók, mindent előre megterveznek, és egyszerűek!


Én értem h eleged van a másik oldalból is aki önző módon csak a sexet hajtja, ők meg vagy tapasztalatszerzésből csinálják, kell nekik a sok visszjelzés h milyen jó kanok, vagy a hormonok nyomják őket, ami tényleg nehéz, de azért patkányoknak nem kéne lenniük!


Vannak olyan pasik akik védelemből csinálják h no érzelem meg kötötség csak sex, nem akarják kiadni a lelküket, mert félnek h megsérülnek, de nagyon és akkor az egójuk összébb megy. Ők kerülik is a dekoratív csajokat, mert félnek tőlük, le is k*rvázzák őket. Közben meg persze h vágynak egy olyan testre!


Szóval ha kiöltözöl ezek a nyuszi fiúk k*rvának néznek, és elkerülnek, ha meg szolídan öltözködsz akkor nem vesznek észre, mert ugye pasik a látvány után mennek.


Szerintem keresgess, lazán, ne add fel az elveid, ne görcsölj semmin, ne alkoss a lelkedben egy ürt ami hiányérzetet ad a pasi után!


A boldogságod ne függjön attól h van e pasid vagy nincs.

Ha látják h jól érzed magad a bőrödben akkor ragadnak majd rád fürtökbe, válogathatsz az álomlovagok közül:)

2011. okt. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 anonim ***** válasza:

ma 01:18


Ebben is van hülyeség nem minden pasi a látványra megy Első a belső második a külső,én amúgyis a lány arcát nézem elősször

2011. okt. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 A kérdező kommentje:

ma 01:18


Nem attól függ a boldogságom, hogy van-e "pasim". Szimplán elegem van a magányból, hiányzik egy Társ, aki teljesen normális, rendes!

2011. okt. 26. 01:23
 78/100 A kérdező kommentje:
u.i: de ennek az ellenkezője egyáltalán nem hiányzik, akkor inkább vagyok egyedül, mint sem egy holdkórossal (késő van, más szó nem jutott már eszembe :D, úgyis tudjátok, mire gondolok).
2011. okt. 26. 01:25
 79/100 anonim ***** válasza:

01:18


"Biztos h ilyen tipusra vágysz? Ezek a pasik szörnyen kiszámithatók, mindent előre megterveznek, és egyszerűek!"


Hol ebben a probléma? :\

2011. okt. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem nagyon látom. Biztos azt szereti nőben is, ha túl kacifántos vki...
2011. okt. 26. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!