Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még manapság olyan ffiakat találni, akik nem csak a-z-t akarják, s hol, és hogyan ismerhetők fel?

Figyelt kérdés

Szerintem nem csak nekem, hanem sok más nőneműnek is elege van már abból, hogy a legtöbb hímnemű csak a szexet akarja (persze vannak nőben is ilyenek, de ezt most hagyjuk), s ha valaki netán közeledne, már kétkedéssel fogadjuk, mert hazudoznak össze-vissza fűt-fát, csak hogy ledumálják a bugyit..., ám normális pasi nem is nagyon közeledik, többnyire már mind foglalt vagy kizárólag a tip-top cicababák jönnek be nekik (üres fejjel, de erre majd később jönnek rá, és nem úgy tűnik, hogy tanulnának a saját hibáikból)...

Szóval hol és hogyan lehet találni normális, rendes ffit, akinek a másik a fontos, az ember, a lelke, a társ, s az, hogy szeressék egymást, hogy a másikkal barátok is legyenek, ne csak jópofizó, képmutató, érzelem nélküli ágytársak, és nem rest tenni ő is a kapcsolatért; miről ismerni fel az ilyet?


2011. okt. 25. 23:06
 31/100 anonim ***** válasza:

23:36 vagyok


Jó lenne egy biztos hosszú kapcsolat az tuti

2011. okt. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 anonim ***** válasza:

Ismerek egy nőt. Egy helyen nyaraltunk. A második vagy harmadik este az ágyában landoltam.

Nem hazudoztam fűt fát. Nem kellett ledumálni a bugyiját.

És 20 éve boldog házasságban élünk...

2011. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/100 anonim ***** válasza:

viszonylag jól kinéző, talpraesett, szórakoztató, odaadó, barátkozós-lelkizős, őszinte, rendes férfitársaim nevében szólok, létezünk, de vagy alkoholisták vagyunk, vagy kábítószerezünk válóoknak.

tökéletes férfi meg szerintem nincs, ahogy tökéletes nő sem. :)

2011. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 Walk With Me ***** válasza:

Amúgy meg az a baj, hogy sok nő rendes, normális lánynak álcázza magát. Pl én sem ilyen seggrázó diszkótiniknél próbálkoztam, hanem tényleg "rendes" lányoknál, akik eleinte teljesen korrektnek tűntek, aztán mégis mindig kiderült, hogy van valami turpisság.


Az előbb találtam pl ezt a kérdést, kiváló példa erre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Nem egy hasonlót olvastam már ezen az oldalon, szóval mindkét félnek elég nehéz párt találni, ha komolyan gondolja és nem csak ilyen sekélyes futókalandokban gondolkodik.

2011. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 anonim ***** válasza:

ma 23:44


olvastam amit linkelté velem is most szakított barátnőm három hónap után,addig ígyszeretlek úgyszeretlek és későb mondta mégsem szeretlek,most fáj a szívem kegyetlenül és nehéz nem tudom mikor heverem ki

2011. okt. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 A kérdező kommentje:
Elolvastam a link alatt lévőt. Az a lány egyszerűen nem volt komplett, labilis vagy éppen csak tette magát, mivel kellett neki addig is vki, amíg nem talált szemére valót. Én ezt a viselkedést undorítónak találom. Ha vkit nem szeretek, nem fogok hozzá bújogatni, sem megcsókolni, fogdosni meg pláne nem...
2011. okt. 25. 23:50
 37/100 anonim ***** válasza:
Höhöhh. Hasonló helyzetben vagyok mint a linkben csak egy cseppet cseppet szarabb. :D
2011. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 anonim ***** válasza:

ma 23:50


Na látod én is így jártam lelki sérült volt barátnőm aki most szakított velem és nem a rendes gondoskodó tipus jön be neki hanem az uralkodó dirigáló tipusú férfi ezt pszihológus mondta,és csak úgy tudna ezen változtatni ha el menne pszihológushoz

Vagyis a pszihológia ált közzénk a fiatal kori trauma,én meg össze vagyok törve mert szeretem,de ő meg nem szeret csak azt hitte

2011. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 anonim ***** válasza:
mmint mint a linkben található személy.
2011. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 A kérdező kommentje:

Az ok, amiért a kérdést írtam: elegem van a magányból! És sajnos túl sok előttem a rossz példa, mások tapasztalata, és arra sincs szükségem, hogy ha vki megtetszik, az kezdjen szédíteni engem csak azért, hogy egy újabb préda legyek, aztán kalap-kabát. Csak pár pl.: apám iszákossá vált (majd belehalt), anyu sokat szenvedett mellette s én is, a nővérem férje kiállhatatlan természetű, tenyérbe mászó stílusú a saját feleségével s lányával is (el is üldözte), azt látni mindenütt, hogy egymásnak nem is fontos a másik (akár ffi, akár nő), csak azért vannak vele, hogy kihasználják így vagy úgy, vagy hogy addig se legyenek egyedül, aztán dobják is, a másik meg szenved...

És én nagyon nem vagyok ilyen, sosem voltam, még csak az a nagy fiúzós sem. Én olyan vagyok, hogy ha vki nem jön be, akkor nem is állok le vele, nem hülyítem és nem fogok vele "kalandozgatni" sem, s így nem érezheti azt se, hogy én hülyítettem őt, mert erre nem adok okot, nem is tudom, hogyan fogalmazzak, mondjuk úgy, hogy a lelkemnek gusztusa sem lenne hozzá, és felesleges dolognak is tartom a másik szédítését érzelem nélkül; ha vki bejön és megszeretem, akkor adok csak esélyt neki bármire is, és az, hogy az ágyig eljussak vele, na nekem ahhoz már nagyon sok kell. Ez van, én ilyen vagyok. A kérdés, amit írtam, továbbra is adott...

2011. okt. 25. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!