Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még manapság olyan ffiakat találni, akik nem csak a-z-t akarják, s hol, és hogyan ismerhetők fel?

Figyelt kérdés

Szerintem nem csak nekem, hanem sok más nőneműnek is elege van már abból, hogy a legtöbb hímnemű csak a szexet akarja (persze vannak nőben is ilyenek, de ezt most hagyjuk), s ha valaki netán közeledne, már kétkedéssel fogadjuk, mert hazudoznak össze-vissza fűt-fát, csak hogy ledumálják a bugyit..., ám normális pasi nem is nagyon közeledik, többnyire már mind foglalt vagy kizárólag a tip-top cicababák jönnek be nekik (üres fejjel, de erre majd később jönnek rá, és nem úgy tűnik, hogy tanulnának a saját hibáikból)...

Szóval hol és hogyan lehet találni normális, rendes ffit, akinek a másik a fontos, az ember, a lelke, a társ, s az, hogy szeressék egymást, hogy a másikkal barátok is legyenek, ne csak jópofizó, képmutató, érzelem nélküli ágytársak, és nem rest tenni ő is a kapcsolatért; miről ismerni fel az ilyet?


2011. okt. 25. 23:06
 51/100 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 00:10


Drága válaszoló!

Hát, baromira nem vagyok felületes.................... Kár, hogy a léha, valóban felületes, igénytelen, fűvel-fával lányokkal pont engem akarsz összehasonlítani - nem fog menni!

2011. okt. 26. 00:12
 52/100 A kérdező kommentje:

ma 00:11


Jó eséllyel nem fogok csak azért én is bárki karjába ugrani, hogy olyan legyek, mint a többi "csaj", s csak amiatt sem, hogy ne legyek egyedül...

2011. okt. 26. 00:14
 53/100 anonim ***** válasza:
ez szerintem a 00:11 nek szólt mert én vagyok a 00:10 es
2011. okt. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 Walk With Me ***** válasza:

A világ nem csak fizikailag sivatagosodik el, hanem bizony érzelmileg is. Mindent a szex, a testiség ural úgy, hogy hamis, vagy épp semmilyen érzelmek nincsenek mögötte. Elég ha belenézel egy kereskedelmi csatornán futó műsorban. Mit látsz? Rib*ncok, hímk*rvák mindenütt. Az én generációm ('91) meg nagyjából már ezen nőtt fel, szóval itt mégdurvább a helyzet. Emlékszem, hogy általános iskolában hogy le lettem cseszve, mert nem úgy fordtam a nadrágom (farmer jobb szárát fel kellett tűrni térd alá) mint valami akkori ValóVilág nyertes "sztár". Ez csak példa arra, hogy a média mennyire befolyásolja az embert, főleg a kamaszokat. Persze, hogy ilyenek, ha minden 2. műsorban ilyen maguktól eltellt, végtelenül buta plasztik babákat meg rózsaszín pólós idiótákat látnak, hiszen azt látják, hogy ez kell ahhoz, hogy sikeres és "menő" legyél, akihez a többi ember nem ér fel.

Önzők. Nem érdekli őket, hogy mit okoznak a másik embernek, mert nem érzik át a fájdalmát, egyszerűen semmi empátia nincs bennük, mert olyan nevelési modell van előttük, ami csak az "ÉN"-ről szól.

Semmi vágyam nincs, csak találni egy lányt aki tetszene és KÖLCSÖNÖSEN szerethetnénk egymást, és elfogadna úgy, hogy nem vagyok bulizós meg nincs kocsim, de érdekes módon folyton csak itt látom, hogy van a magamfajtákra igény, az életben nem tapasztalom.


Lehet, hogy hosszú lett meg nem is ide tartozik már, de ez most kijött belőlem.

2011. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim ***** válasza:
Mindaddig ameddig nem találok egy olyan Nöt, akire stimmelne az a jellemzés amit írtál, addig Én sem vagyok hajlandó máshogy viselkedni.
2011. okt. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 A kérdező kommentje:

ma 00:28


Lehet, itt van a kutya elásva? Addig megy már ez az oda-vissza dolog a sok link miatt, hogy a végén nem marad már normális hozzáállású ffi/nő...

S ha így állsz hozzá eleve, akkor mégis hogyan várod, hogy egy lány másképp álljon hozzád, vagy hogy normálissal találkozz össze?

2011. okt. 26. 00:30
 57/100 anonim ***** válasza:

ma 00:30



Az biztos hogy nehéz,nem tudom én valaha találok e

2011. okt. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 A kérdező kommentje:

00:37


Hát akkor még én mennyire nem tudom! Ugyanis én meg sem próbálkozom holmi alkalmi kalandokkal...

2011. okt. 26. 00:38
 59/100 anonim ***** válasza:

ma 00:38


nem is kalandozni kell csak nagyon odafigyelni én itt bukok el mindíg annyira szeretni akarok :(

2011. okt. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 A kérdező kommentje:
Szerintem én meg túlságosan odafigyelek... Vagy szerencsétlen vagyok. Mert jellemzően olyakat sikerült szeretnem, akiknek nem én kellettem, így aztán nem is lett belőle kapcsolat sem.
2011. okt. 26. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!