Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még manapság olyan ffiakat találni, akik nem csak a-z-t akarják, s hol, és hogyan ismerhetők fel?

Figyelt kérdés

Szerintem nem csak nekem, hanem sok más nőneműnek is elege van már abból, hogy a legtöbb hímnemű csak a szexet akarja (persze vannak nőben is ilyenek, de ezt most hagyjuk), s ha valaki netán közeledne, már kétkedéssel fogadjuk, mert hazudoznak össze-vissza fűt-fát, csak hogy ledumálják a bugyit..., ám normális pasi nem is nagyon közeledik, többnyire már mind foglalt vagy kizárólag a tip-top cicababák jönnek be nekik (üres fejjel, de erre majd később jönnek rá, és nem úgy tűnik, hogy tanulnának a saját hibáikból)...

Szóval hol és hogyan lehet találni normális, rendes ffit, akinek a másik a fontos, az ember, a lelke, a társ, s az, hogy szeressék egymást, hogy a másikkal barátok is legyenek, ne csak jópofizó, képmutató, érzelem nélküli ágytársak, és nem rest tenni ő is a kapcsolatért; miről ismerni fel az ilyet?


2011. okt. 25. 23:06
 11/100 anonim ***** válasza:
Igen lehet. De már egy másik kérdésnél olvastam, hogy 30felett vagy, szóval én kiesek. 22F
2011. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 anonim ***** válasza:
add lejjebb a szintet
2011. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 A kérdező kommentje:
Hát igen, én 32 vagyok. Fiatalabbak nálam már nem jönnek szóba, főleg a jóval fiatalabbak nem, számomra az elég furcsa lenne. Kalandor sosem voltam, ha szeretek vkit, akkor azt nagyon és hosszú időn át szeretem, ezért nem is volt sok kapcsolatom, amit manapság már rengetegen megérteni se tudnak és lehurrogják...
2011. okt. 25. 23:21
 14/100 anonim ***** válasza:

"Én nekem tartós kapcsolat kell, mert a szex is csak azzal az igazi akait szeretek, és nekem fontos a másik nagyon is megteszek érte mindent."


Én így látom,másfél év alatt estem párszor pofára,néha azon gondolkodom feladjam e

2011. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, én se jönnék egy 30-as nővel össze:) Csak megjegyeztem, hogy vannak normálisak, de mivel én kiesek így 1-el kevesebben.
2011. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 A kérdező kommentje:
Nos, hát én az elveimet valahogy nem tudom feladni, csak úgy félrehajítani... Az nem én vagyok.
2011. okt. 25. 23:23
 17/100 anonim ***** válasza:
Engem most dobtak,hiába voltam törődő,meg odaadó
2011. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:

23:25

Üdv a klubban. :(

2011. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 anonim ***** válasza:

23:25


Sajnos én is hiszékeny vagyok és beleválasztok

2011. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak normális nőket keresnek. A normális nőnek nem kell leimátkozni a bugyiját. Ha úgy gondolja, hogy eljött az idő leveszi magától. A normális nő nem adja oda magát, mert egyenrangú társ az ágyban. A szex egy társasjáték ahol a cél a kölcsönös örömszerzés. Ha ezt nem így gondolja a nő az majdnem olyan mint a fizetett szex.

Ezért nekem nem kell olyan nő aki "odaadja magát".


Majd az első orgazmus után amikor remegő lábakkal mászol le az ágyról talán megváltozik a véleményed.

2011. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!