Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/245 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük kérdező,én is megkaptam izomagyú,impotens meg ilyenek.

Ez Magyarország,itt akinek van önbizalma azt egyből lecseszik,mert gyökerek az emberek 95%-a sajnos.Ilyen legyél,igenis legyél rá büszke,hogy ilyen vagy,állj ki magadért akkor is,ne állj be a sorba mint a birkák.

Én tudom,hogy sikeres vagyok,és jól nézek ki nem szoktam én se kérkedni vele,csak az ilyen bunkó embereket oltom le vele.

Lelki betegek sajnos,nem kapnak f_szt ha csajok vagy puncit ha pasik,és itt beszólogatnak akin látják,hogy kicsit is rendben van,mert ma már nem ez a divat hanem siránkozni, ,,jajj,mindjárt vágom az ereimet" hangulat,ezaz amihez nem aszisztálok,igenis én jól érzem magam akinek nem tetszek,az kapja be és csinálja utánam amiket én,mind karrierben mind a magánéletembe,meglátnám meddig lenne f@sza fiú,két nap után kifeküdne nem bírná,akkor izomagyúzzon meg akkor legyen nagy okos.


Fel a fejjel.Ne hagyd magad,csak pozitív lelki beállitottság.Légy büszke magadra,megdolgoztál te ezért a testért meg az egyetemért

2012. jan. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/245 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jan. 31. 01:32
 153/245 anonim ***** válasza:
56%
# 142/152 én vagyok az a 19 éves lány. :D képzeld, nincs mit fogni rajtam... régen volt, de mivel van akaraterőm rengeteget fogytam és nagyon jó alakom lett. nem vagyok egyáltalán irigy. ha irigy is lennék nem egy netes idegenre lennék, aki lehet nem is létezik. csak útálom az olyanokat mint ez a kérdező. személyes tapasztalat miatt írtam ide, mert volt egy hasonló barátnőm aki mindig azt nézte, hogy miben jobb nálam. ezt nem részletezem, de nem hiszem, hogy egy barátnő ilyen... és nem a kérdésre válaszoltam, csak a sorok köz
2012. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/245 anonim ***** válasza:
100%
-öt olvastam el a személyiséged. - bocs a szakadásért és azért is ha nem ilyen vagy a való életben.
2012. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/245 anonim ***** válasza:
52%
ja és nem olvastam végig a véleményeket a válaszaimról, nem is nagyon érdekel, hogy mit gondolnak, az az igazság kérdező, hogyha valaki dühítőnek találja a válaszom az megtisztelés, mert akkor valószínű, hogy valójában azért tartja dühítőnek mert nem tud rá semmi normálisat válaszolni, amiben van igazság. :D tőlem bárki hiheti azt, hogy csúnya vagyok, nagydarab, ez engem csak szórakoztat.. :D
2012. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/245 anonim ***** válasza:
65%

ma 01:30!


Ki mondta neked, hogy izomagyú meg impotens? LoL Tetszik a mártír szerep mi? Ha elolvastad volna, akkor tudnád, hogy én se panaszkodhatok semmire. Tökéletesen megvagyok magammal elégedve. Nem vagyok depressziós, nem csak álmodozok a puncikról stb. Mellesleg továbbra se a kérdező szépségével van baj, sőt nem is az önbizalmával. Amúgy én is gyorsan gépelek, még se hemzseg helyesírási hibákkal az irományom. Erről ennyit. Egyetlen értelmes mondatot nem tudtál hozzászólni a vitához. Csak a saját betanult szövegedet fújod:D

2012. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/245 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A második fele miért is volt bsztatás a srác válaszának? Kulturáltan megfogalmazta a véleményét. Erre te ezt is támadásnak veszed...

2012. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/245 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk jellemző. Aki nem nyal neked segget, az nyilván bsztat... Az 56%-nak meg már fárad a nyelve:P

Osztja az észt, hogy ő milyen tökéletes, mennyire duzzad az önbizalomtól, a többi válaszoló meg mind félénk kis nyomorék:D Holott világosan leírtam, hogy magammal minden téren TÖKÉLETESEN megvagyok elégedve. Úgyhogy ebben egyezünk. Esetleg annyival vagyok feljebb, mint te, hogy tudok helyesen írni;)

2012. jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/245 anonim ***** válasza:

De értelmezni szöveget nem tudsz,


,,én senkinek se nyalizok",vágod?


Helyesírást hagyjad már,mindig ezzel jöttök.Nem magyarázkodok,inkább vetkőzd le a sztereotípiáidat.

Én csak megvédem,mert osztani mindenki tud,és nem lát a dolgok mögé,a magyar szidni tudja aki sikeres állandóan,de abba nem gondol bele,hogy aki szép,meg gazdag,meg izmos annak mi munkája van benne.

2012. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/245 anonim ***** válasza:
56%

"magyar szidni tudja aki sikeres állandóan,de abba nem gondol bele,hogy aki szép,meg gazdag,meg izmos annak mi munkája van benne."


Még mindig nem vágod, hogy TÖKÉLETESEN MEGVAGYOK ELÉGEDVE AZ ÉLETEMMEL??? Nincs miért irigynek lennem sem rá, sem rád. Fejezd már be ezt a fellengzős dumát. Tudod mi a különbség köztünk? Hogy én próbálok szerény maradni és nem felvágni az életemmel. Holott lenne mire...

Mellesleg nem támadtam a kérdezőt, nem szidtam stb.... Ne keverj a többi válaszadóval. Köszi

2012. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!