Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/245 anonim ***** válasza:
100%
.
2012. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/245 anonim ***** válasza:
91%

Mi lenne ha abba hagynátok komolyan a szapulást,el lehet hozni komolyan gyerekek,kérdező jól csinálja szarik rátok,igaza van.

Megint mért kell oltani akinek van önbizalma,mert szép,tök jó,csak tudjátok tesz is érte,vágó?

Fingotok sincs mennyi munka jól kinézni,amikor visítasz úgy fáj,de nyomni kell tovább a súlyt például.Vagy amikor eszek a csirke rizset de már a szemeden jön ki,de ezt kell enned.

Fogalmatok sincs,könnyü a fotelből dumálni,amikor semmit se csináltok,sablonos életeket itt élitek ki:munka,haza,és TV ennyi.Biztos ez van,ezért vagytok frusztráltak.


tegnap 20:01 válaszadó te is jól megasszontad 19 éves létedre,te aztán,irigység süt rólad,mert a kérdező védi magát meg van véleménye meg jó csaj ezért ribanc,gratulálok neked is,te biztos a ,,van rajtam mit fogni csaj vagy" ,ebben biztos vagyok.

Abba hagyhatnátok már a szapulást,mint a dedóban.

Ha nem tetszik a kérdező személye fuck off,ennyi.

Tudjátok mit gyertek velem edzeni és megtudjátok mi munka van a szép külsőben,ha kibírjátok egy félórát de úgy edzettek ahogy én akkor letérdelek előttetek.

Sztereotípiákat meg légyszíves szintén ne itt

2012. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/245 anonim ***** válasza:
56%

00:58 "kérdező jól csinálja szarik rátok"


Valóban? :) Olvass vissza, valójában az egész délutánját & estéjét arra b@szta el, hogy itt ossza az észt :D Most nem azért, de ez számomra nem éppen "jól csinálja" kategória... :)

2012. jan. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/245 anonim ***** válasza:
56%

Még mindig a kérdezőről szól a kérdés és nem rólunk. Én megvagyok elégedve a külsőmmel. Sportolok, kidolgozott, edzett testem van. Jóképű, ápolt vagyok. Szóval nem kell itt a fellengzős duma:) Nem irigykedek én senkire, frusztrált meg főleg nem vagyok:)

Amúgy az nem zavar, hogy a mondataid tele vannak helyesírási hibákkal? Nem csak izomra kell gyúrni. Ha van egy kis szabadidőd, akkor a helyesírási kézikönyvet is forgasd picit:) Tudod, nem csak a külső számít:P

2012. jan. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/245 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem... 10 oldalon keresztül csak az értelmetlen flamelés és egymás alázása megy... Unjátok már meg...


Tőlem kapsz egy tisztességes választ kérdező.

Mások nevében nem beszélhetek, de én félnék odamenni. Ahogy olvasom nem is alaptalan, mert olyan messze vagyok a sportos alkattól mint innen Kína...

Egyszerűen kényelmetlenül érezném a szépségbeli különbséget.

Arról fogalmam sincs, hogy az általad preferált csávók hol vannak, de nem tartom kizártnak, hogy ők meg inkább az átlagos csajokra mennek, mert azokat a szép testükkel hamarabb leveszik a lábukról és nem akarják a te gyönyörű szép páncélodat tördelni.



A flémelés pedig abból indult ki, hogy az általad kijelentett "túl szép nő" elég nagy túlzás szépségre nézve. Egy Kednra Wilkinson-ra esetleg azt mondanám, hogy túl jó nő, de kétlem, hogy egy playmate-el verekedhetnél.

Ez a megnyilvánulás utalt az egoizmusra. Gyönyörű szépen fel lehetett volna tenni ezt a kérdést úgy, hogy ne gázolj senki lelkivilágába és ne provokálj senkit. Mivel ezt te nem tetted és mivel ez egy anonim fórum amiben csak és kizárólag az írásod alapján alkotunk/alkothatunk véleményt rólad így a műveltség is megkérdőjelezhető.

Egy művelt ember képes úgy feltenni egy kérdést, hogy az senkinek ne szúrja a szemét... Intelligens ember meg nem nyilvánul meg így, hogy "túl jó nő vagyok", mert ez másokkal szemben lealacsonyító.


Többiekkel ellentétben én nem provokálni és veszekedni akarok, csak rávilágítottam arra, hogy miért szitkozódnak egyesek. Remélem nem veszed zokon.



21F

2012. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/245 anonim ***** válasza:
91%

Gyorsan gépelek ezért van tele helyesírási hibákkal.

Izomagyú lennék nahát!!Én meg javaslom a különböző önfejlesztő irodalmakat sok emberre ráfér.

Sokan cserélnének velem csak annyit mondok,olyan nőm van,hogy 100-ból egynek van ilyen például,külsőm is rendben van,folyamatosan tanulok.Ne gyertek izomagyú kifejezéssel


Arra mondom,hogy mindig ez megy aki kimeri mondani,hogy szép és jól néz ki,akkor az k_rva,hülye,rib@nc,meg ilyen semmi értelme dumák.

2012. jan. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/245 A kérdező kommentje:
oké, szevasz
2012. jan. 31. 01:17
 148/245 anonim ***** válasza:

ma 01:13 végre egy normális válaszadó.

Némi értelmet látok már a sok "okos" mellé.

2012. jan. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/245 A kérdező kommentje:
jahh az első fele volt értelmes, a második megint csak basztatás.De mind1 már tényleg nem érdekel, nem akarom ezen idegesíteni magam.Csak nem tudjátok milyen iszonyú rosszul esik mikor valaki azt mondta rám hogy nem vagyok értelmes, ostoba vagyok meg ilyenek. Végig azért harcoltam, tanultam , művelődtem hogy ne könyveljenek el a kinézetem alapján.Iszonyú dühítő ha valaki ilyet mert nekem írni hogy "ha annyira gyönyörű vagy miért foglalod a helyet az egyetemen, menj playboy nyuszinak" Könyörgöm ez hogy kapcsolódik a kérdésemhez?????Nem értem miért szúrja az emberek szemét az hogyha valaki megvan elégedve magával.És ezt nem csak beképzelem.Ez így van, visszajelzések alapján stb.De mind1 akkor tényleg gondoljatok amit akartok.
2012. jan. 31. 01:23
 150/245 A kérdező kommentje:

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.

nem neked írtam.

2012. jan. 31. 01:24
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!