Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/245 anonim ***** válasza:
Állj én se vágtam fel semmire,te estél nekem feleslegesen,hogy így meg úgy.
2012. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/245 anonim ***** válasza:
65%
Nem vágtál fel??? Mindegyik hozzászólásod végén ott figyelt az "én és a kérdező tele vagyunk önbizalommal/szépek, okosak vagyunk/mennyit megdolgoztunk mindenért, ezzel szemben ti félénk/visszahúzódó/otthon a gép elől pofázó/rakás szerencsétlenség vagytok". Nyilván vannak itt olyanok is, akikre igaz ez. De nem kéne általánosítani. Mellesleg, ha a kérdező mindent magára vesz, akkor én is:P
2012. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/245 A kérdező kommentje:

Kedves 19 éves lány , Az ég világon SENKI nem kérte hogy te a személyiségemet elemezgesd.Fuu de rühellem az ilyen álszent dumát.Igeeen te biztosan SOHA nem nézted még utcán, hogy vajon a pasik melyikőtöket nézik meg, vagy ha nemis konkrétan nézed, de biztos nem látod.Ugye?A barátnőm tudja milyen vagyok már tizen' éve ismerem , mindent megbeszélünk egymással.Ezt is.Neked semmi közöd hozzá.Attól mert téged a sors csak rossz emberekkel hozott össze , nem kell mindenkiben ezt látni.


És még jó hogy támadásnak veszem amit írtok, ezáltal azt is amit a srác írt mert ő is RÓLAM fogalmazta meg a véleményét , a magyarázathoz fűzött kommentárt NEM pedig a kérdéshez!

Tessék akkor elemezzük ki a második felét amit irt.


"Gyönyörű szépen fel lehetett volna tenni ezt a kérdést úgy, hogy ne gázolj senki lelkivilágába és ne provokálj senkit."

De most komolyan! Nem látjátok hogy ez mennyire szánalmas?AZ,hogy néhány ember provokációnak veszi azt, hogy én szépnek látom magam? Ez most ...á tényleg én ezt nem is értem...

Akkor mindenkitől elnézést kérek akinek a lelkivilágába gázoltam azzal hogy megvagyok magammal elégedve, iszonyatos nagy bűn, megyek és felkötöm magam mert ez tűrhetetlen.


"túl szép nő" elég nagy túlzás szépségre nézve. Egy Kednra Wilkinson-ra esetleg azt mondanám, hogy túl jó nő, de kétlem, hogy egy playmate-el verekedhetnél.

Tudod hogy mire használják az idézőjelet?Mert ha nem akkor elmondom én neked:Az idézőjel utalhat a nem szokványos nyelvi formára, de leginkább arra hívja fel a figyelmet, hogy az idézőjelbe tett kifejezést nem szó szerint kell érteni.(itt a forrásom [link]

Azt csendben tenném hozzá hogy ahhoz meg külön gratulálok hogy szerinted a "túl" jó nő az egy szilikonos,átszabott arcú playmate :)Ennél azért még jó hogy többre tartom magam.


"Ez a megnyilvánulás utalt az egoizmusra."

Nos,Örülök , hogy mindenki egoista aki megvan magával elégedve és ezt nem szégyelli leírni :)(ez is..szégyellni kellene?tényleg?nehogy valakit MEGBÁNTSAK ezzel?röhej...)


"Egy művelt ember képes úgy feltenni egy kérdést, hogy az senkinek ne szúrja a szemét"

Nos erre annyit tudok mondani hogy akkor: Egy művelt ember letud írni egy olyan választ ami senkinek nem szúrja a szemét.

Te nem tartod magad elég műveltnek akkor ?:)


Intelligens ember meg nem nyilvánul meg így, hogy "túl jó nő vagyok", mert ez másokkal szemben lealacsonyító.

Szerintem én nem is írtam ilyesmit hogy "túl jó nő vagyok segítség":D azt megérteném hogy primitíven hangozna és provokáló lenne, de én a kérdésemben kulturáltan leírtam hogy, hogy nézek ki, mivel , (és most jön az untig ismételt szöveg) ha nem tettem volna akkor a kérdés hiányos lenne és nem lehetne rá rendes választ adni. Egy anonim oldalon egyszerűen ostobaság lenne szerénykedni!


Többiekkel ellentétben én nem provokálni és veszekedni akarok, csak rávilágítottam arra, hogy miért szitkozódnak egyesek. Remélem nem veszed zokon.


Persze a többiek is csak rávilágítottak és a sorok között olvasták ki a személyiségemet ;)

De tessék, én sem veszekedni akarok vele, csupán rávilágítottam hogy miért veszem basztatásnak a válaszod , remélem nem veszed zokon.

2012. jan. 31. 12:29
 164/245 A kérdező kommentje:
Ja és megmondtam, azért veszek mindent magamra mert NEKEM szól KONKRÉTAN!
2012. jan. 31. 12:30
 165/245 A kérdező kommentje:

Még annyit hogy attól aki a kisugárzásos témával jött bocsánatot kérek mert átgondoltam és igazad van, sokat számít ez is.


De egyébként TI ruháztatok fel ennyi mindennel, TI láttatok bele a kérdésembe olyanokat amik nincsenek is ott!

2012. jan. 31. 12:35
 166/245 anonim ***** válasza:

Na akkor nézzük:


"És még jó hogy támadásnak veszem amit írtok, ezáltal azt is amit a srác írt mert ő is RÓLAM fogalmazta meg a véleményét , a magyarázathoz fűzött kommentárt NEM pedig a kérdéshez!

Tessék akkor elemezzük ki a második felét amit irt."


A kérdésnek te vagy az alanya. Kiről másról írjon, ha nem rólad?:) Egyszerűen csak elmondta a véleményét, ennyi. Mégpedig kulturált módon. Vagy te mindenkit ellenségnek tartasz, aki nem ért veled egyet? Igen, vannak olyan válaszok, amik túllőttek a célon. Én se értek velük egyet. De azért az túlzás, hogy mind támadunk téged...


"De most komolyan! Nem látjátok hogy ez mennyire szánalmas?AZ,hogy néhány ember provokációnak veszi azt, hogy én szépnek látom magam? Ez most ...á tényleg én ezt nem is értem...

Akkor mindenkitől elnézést kérek akinek a lelkivilágába gázoltam azzal hogy megvagyok magammal elégedve, iszonyatos nagy bűn, megyek és felkötöm magam mert ez tűrhetetlen."


Nem vette provokációnak. Ez egy anonim oldal, ahol felesleges lenne kamuzni. Nem de? Így én elhiszem, hogy egy bombázó vagy. Miért ne lehetnél? Azt hiszem ezen túl is léphetünk. A srác azt kifogásolta, ahogyan leírtad magadról a véleményedet. Személy szerint az én lelkembe nem gázoltál bele. Lényegre törően megfogalmaztad magadról a véleményedet. Azonban, ha nem úgy fogalmaztál volna, hogy "én egy istennő vagyok", akkor nekik se lenne problémájuk vele. Akárhogy is nézzük, kicsit azért süt az egoizmus a kérdésedről. Ismétlem, engem nem zavar. Csak próbálom az ő szemszögükből nézni. Ezt neked nem bántásnak kéne venned. Nincs benne semmi bántás. Fogadd el, hogy valakinek egy "magabiztos jó csajnak" jössz le, valaki szemében meg egy egoista ptsa vagy. Nem szerethet mindenki téged. És még ami nagyon fontos, hogy a kérdésed alapján alkotunk rólad képet. Ami természetesen lehet téves is, sőt. Hiszen nem ismerünk.


"Tudod hogy mire használják az idézőjelet?Mert ha nem akkor elmondom én neked:Az idézőjel utalhat a nem szokványos nyelvi formára, de leginkább arra hívja fel a figyelmet, hogy az idézőjelbe tett kifejezést nem szó szerint kell érteni.(itt a forrásom [link]

Azt csendben tenném hozzá hogy ahhoz meg külön gratulálok hogy szerinted a "túl" jó nő az egy szilikonos,átszabott arcú playmate :)Ennél azért még jó hogy többre tartom magam."


Ezzel nem vitatkozok, igazad van.


"Nos,Örülök , hogy mindenki egoista aki megvan magával elégedve és ezt nem szégyelli leírni :)(ez is..szégyellni kellene?tényleg?nehogy valakit MEGBÁNTSAK ezzel?röhej...)"


Erről már írtam fentebb. Nem mindegy hogyan fogalmazol. Egy példa:

a, milliárdos vagyok, megveszem az egész országot.

b, jómódú vagyok.

Érted a különbséget? Persze ez a példa erős túlzás. De a lényeg, hogy ha kicsit másképpen fogalmaztál volna, akkor nem lennének itt kiakadva páran.(én nem vagyok) Örülök neki, hogy megvagy magaddal elégedve:) Nem hiszem, hogy ez bárkinek is fájna.


"Nos erre annyit tudok mondani hogy akkor: Egy művelt ember letud írni egy olyan választ ami senkinek nem szúrja a szemét.

Te nem tartod magad elég műveltnek akkor ?:)"


Igazad van. A kérdésedre meg majd válaszol, ha válaszol...


"Szerintem én nem is írtam ilyesmit hogy "túl jó nő vagyok segítség":D azt megérteném hogy primitíven hangozna és provokáló lenne, de én a kérdésemben kulturáltan leírtam hogy, hogy nézek ki, mivel , (és most jön az untig ismételt szöveg) ha nem tettem volna akkor a kérdés hiányos lenne és nem lehetne rá rendes választ adni. Egy anonim oldalon egyszerűen ostobaság lenne szerénykedni!"


Erről már írtam fentebb.


"Persze a többiek is csak rávilágítottak és a sorok között olvasták ki a személyiségemet ;)

De tessék, én sem veszekedni akarok vele, csupán rávilágítottam hogy miért veszem basztatásnak a válaszod , remélem nem veszed zokon."


A többiek nem jó megnevezés. Ugyanis abban minden válaszoló benne van, ergo általánosítasz. Most én is vegyem ezt zokon?:P

Továbbra is azt mondom, hogy nincs semmilyen bántó a hozzászólásában. Nem ért veled, ennyi. Az már más kérdés, hogy igaza van-e vagy sem. A lényeg, hogy nem volt bántó.


Ha nem lenne világos, nem én vagyok az a srác. Csak utaltam a szövegére.

2012. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/245 anonim ***** válasza:

"Még annyit hogy attól aki a kisugárzásos témával jött bocsánatot kérek mert átgondoltam és igazad van, sokat számít ez is.


De egyébként TI ruháztatok fel ennyi mindennel, TI láttatok bele a kérdésembe olyanokat amik nincsenek is ott!"


Nem kell bocsánatot kérned. Örülök, hogy átgondoltad:)


A TI pedig megint általánosítás. Amiben én is benne vagyok. Holott úgy érzem nem írtam neked semmi bántót, nem ruháztalak fel semmilyen negatív dologgal és nem láttam bele a kérdésedbe semmi olyat, ami nincs ott.

2012. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/245 anonim ***** válasza:

Hát ez már hihetetlen... De sebaj, challenge accepted.


Ideje kicsit tisztába tenni a dolgokat.



""Gyönyörű szépen fel lehetett volna tenni ezt a kérdést úgy, hogy ne gázolj senki lelkivilágába és ne provokálj senkit."

De most komolyan! Nem látjátok hogy ez mennyire szánalmas?AZ,hogy néhány ember provokációnak veszi azt, hogy én szépnek látom magam? Ez most ...á tényleg én ezt nem is értem...

Akkor mindenkitől elnézést kérek akinek a lelkivilágába gázoltam azzal hogy megvagyok magammal elégedve, iszonyatos nagy bűn, megyek és felkötöm magam mert ez tűrhetetlen."


Nem, nem látjuk mennyire szánalmas. Az a szánalmas, hogy nem vagy képes felfogni, nem a szépségedből fagakdó önbizalmaddal és a tényközléseddel van a baj, hanem a megnyilvánulásoddal. Nem azzal gázolsz az emberek lelkébe, hogy meg vagy elégedve magaddal, hanem azzal ahogy ezt kifejezed. A szerénység nem bűn. Itt sem az. Vannak dolgok amiben én is jó vagyok, talán jobb másoknál, de nem dobálom a szavakat, hogy mennyire túl jó vagyok.

A szeénységgel egy csepp tiszteletet is mutatsz. Nem olyan rossz dolog az.

Az akasztást pedig felejtsd el, szükségünk van a szép emberekre :)



""túl szép nő" elég nagy túlzás szépségre nézve. Egy Kednra Wilkinson-ra esetleg azt mondanám, hogy túl jó nő, de kétlem, hogy egy playmate-el verekedhetnél.

Tudod hogy mire használják az idézőjelet?Mert ha nem akkor elmondom én neked:Az idézőjel utalhat a nem szokványos nyelvi formára, de leginkább arra hívja fel a figyelmet, hogy az idézőjelbe tett kifejezést nem szó szerint kell érteni.(itt a forrásom [link]

Azt csendben tenném hozzá hogy ahhoz meg külön gratulálok hogy szerinted a "túl" jó nő az egy szilikonos,átszabott arcú playmate :)Ennél azért még jó hogy többre tartom magam."


Az idéző jellel nem is lenne gond, ha a kifejtésed 2/3 része nem arról szólna mennyire vagy szép. Eek után nekem az jön le, hogy csak formalitásból raktad ki az idéző jeleket, hogy próbálj kevésbé önteltnek tűnni.



""Ez a megnyilvánulás utalt az egoizmusra."

Nos,Örülök , hogy mindenki egoista aki megvan magával elégedve és ezt nem szégyelli leírni :)(ez is..szégyellni kellene?tényleg?nehogy valakit MEGBÁNTSAK ezzel?röhej...)"


Nem egoista az aki meg van magával elégedve. Azt szerencsés embernek hívják.

Azonban a mondandód túlnyomó része azzal van kitöltve, hogy te mennyire szép vagy, jó vagy. Ezt hívják önteltségnek :) Ez pedig bizony szúrhatja az emberek szemét. Ezért kellett volna kicsit puhábban fogalmazni.



""Egy művelt ember képes úgy feltenni egy kérdést, hogy az senkinek ne szúrja a szemét"

Nos erre annyit tudok mondani hogy akkor: Egy művelt ember letud írni egy olyan választ ami senkinek nem szúrja a szemét.

Te nem tartod magad elég műveltnek akkor ?:)"


Kérdésedre válaszolva: Így van. Nem jártam soha egyetemre, egy egyszerű szakképzett informatikus vagyok. Nem tartom magam "elég" műveltnek. Viszont ha én képes vagyok úgy feltenni kérdést erre az oldalra, hogy senki ne kössön bele, neked ez elsőre sikerülhetett volna, hiszen elvileg műveltebb vagy nálam. És a válaszom is igyekeztem úgy fogalmazni, hogy ahelyett, hogy támadásnak vedd, elgondolkozz rajta. Sajnos ez utóbbi nem sikerült, van még mit tanulnom :P



"Intelligens ember meg nem nyilvánul meg így, hogy "túl jó nő vagyok", mert ez másokkal szemben lealacsonyító.

Szerintem én nem is írtam ilyesmit hogy "túl jó nő vagyok segítség":D azt megérteném hogy primitíven hangozna és provokáló lenne, de én a kérdésemben kulturáltan leírtam hogy, hogy nézek ki, mivel , (és most jön az untig ismételt szöveg) ha nem tettem volna akkor a kérdés hiányos lenne és nem lehetne rá rendes választ adni. Egy anonim oldalon egyszerűen ostobaság lenne szerénykedni!"


Nem, te nem írtad direkt módon azt, hogy túl jó nő vagy. Csak a kérdésed és a kifejtésed 70%-a szól erről.

Rendes választ így sem nagyon lehet rá adni, mert amiket felsoroltál azoktól simán lehet valaki ronda. Képet pedig nem mellékeltél. Nem csak, hogy egy anonim oldalon, de sehol nem ostobaság szerénykedni. Ezzel legalább a látszatát kelted, hogy egyenrangú emberként kezeled a többieket.



""Többiekkel ellentétben én nem provokálni és veszekedni akarok, csak rávilágítottam arra, hogy miért szitkozódnak egyesek. Remélem nem veszed zokon."

Persze a többiek is csak rávilágítottak és a sorok között olvasták ki a személyiségemet ;)

De tessék, én sem veszekedni akarok vele, csupán rávilágítottam hogy miért veszem basztatásnak a válaszod , remélem nem veszed zokon."


Örülök annak, hogy egy rendes kifejtést kaptam. Nem veszem zokon. :)



21F

2012. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/245 A kérdező kommentje:

Azonban, ha nem úgy fogalmaztál volna, hogy "én egy istennő vagyok", akkor nekik se lenne problémájuk vele


Ú te látod miket írsz ?:D Pont ERRŐL beszéltem! Te hol látsz ilyet hogy "én egy istennő vagyok" ? hmmm??? HOL HOL HOL? PONT erről beszélek hogy ÉN NEM íGY fogalmaztam!Nagyon nagyon helyesen írtad ezt le:


a, milliárdos vagyok, megveszem az egész országot.

b, jómódú vagyok.


Akkor elmondom az ÉN verziómat ha még mindig nem tiszta a mondanivalóm:

a,"én egy bombázó istennő vagyok"

b,"tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki."


Mond , ebbe te hol látod azt hogy én egy istennő vagyok? A "legerősebb kifejezés" az az hogy: jól nézek ki.


Ennyit had engedjek már meg magamnak...

2012. jan. 31. 13:17
 170/245 A kérdező kommentje:
De tudod mit? írd már le nekem hogy hogyan kellett volna fogalmaznom , ahhoz, hogy mindenki elégedett legyen a kérdésemmel, ne vegyék provokációnak, de ugyanakkor tisztán lehessen látni hogy mi a "problémám" mi az amit meg szeretnék tudni.
2012. jan. 31. 13:18
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!