Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/245 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a kérdés alanya, magamon keresztül mutattam meg hogy mi az amit meg szeretnék tudni, és nem az volt a kérdés hogy engem elemezgessenek, legalábbis nem a személyiségemet.Az meg végképp felháborít hogy a műveltségemet, intelligenciámat kérdőjelezik meg.
2012. jan. 31. 13:21
 172/245 anonim ***** válasza:

"Ú te látod miket írsz ?:D Pont ERRŐL beszéltem! Te hol látsz ilyet hogy "én egy istennő vagyok" ? hmmm??? HOL HOL HOL? PONT erről beszélek hogy ÉN NEM íGY fogalmaztam!"


Igen, látom. A többségnek pedig ez jött le. Nem így fogalmaztál, de ez a mondanivalója. Hozzáteszem, megint nem a saját szemszögemből nézem. Engem hidegen hagy, hogy hogyan fogalmaztál. A lényeget megértettem.:)


"Akkor elmondom az ÉN verziómat ha még mindig nem tiszta a mondanivalóm:

a,"én egy bombázó istennő vagyok"

b,"tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.""


Ez így mind igaz. Csakhogy nem csak ennyi szerepelt a kérdésedben. De mindjárt kielemzem neked;)


"Mond , ebbe te hol látod azt hogy én egy istennő vagyok? A "legerősebb kifejezés" az az hogy: jól nézek ki.

Ennyit had engedjek már meg magamnak..."


Ebben sehol. És szó szerint sehol nincs leírva, igazad van. Azonban a kérdésed ezt sugallja a többség számára. ISMÉTLEM engem nem zavar.

2012. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/245 A kérdező kommentje:

És tényleg nagyon idegölő tud lenni hogy azt "kell" itt bizonygatnom hogy , nem , nem vagyok beképzelt!Azt sem írtam hogy Húúú mennyire szép vagyok.NEM EZT IRTAM OLVASSÁTOK MÁR ÁT MÉG EGYSZER AZ ISTEN SZERELMÉRE!


Ezért nem értem meg a nagy felháborodást! mert nem ilyeneket írtam hogy nagyon szép hosszú hajam van ami keretezi a gyönyörű szemeimet amit fekete szemceruzával szoktam kihúzni hogy mégjobbak kiemeljem a szépségemet, szép izmos kerek seggem van és nagy mellem ami feszes és tökéletes....


érted? NEM EZT íRTAM!

2012. jan. 31. 13:26
 174/245 A kérdező kommentje:
Igggen elvileg senkit nem zavar , mégis mindenki szapul , örülök, nembaj , ilyen ez az ország.tökjó.
2012. jan. 31. 13:27
 175/245 A kérdező kommentje:

Ja és még valami. Azt írta az srác hogy müvelt ember megtudja úgy fogalmazni bla bla.

Hát igen mégis fogalmaztam úgy hogy a LÉNYEG érződjön, de mégse az legyen a "papíron" hogy én mennyire tökéletes vagyok.

2012. jan. 31. 13:29
 176/245 A kérdező kommentje:
Az hogy kinek mi jön le , az egyéni szocproblem, nem érdekel, csak akkor tartsa meg magának és NE engem elemezgessen hanem válaszoljon a kérdésre normálisan, vagy ha nem tud akkor ne válaszoljon! nagy kérés? nem hiszem.
2012. jan. 31. 13:30
 177/245 anonim ***** válasza:

"A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?"


Mégis mire alapozod ezt a kérdést? Miből gondolod, hogy azért nem mennek oda hozzád, mert félnek a szépségedtől? Erősen túlzó általánosítás, ez a kérdés.


"Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki."


Ezzel nincs semmi gond. Normálisan megfogalmaztad magadról a véleményedet. Pipa:)


"Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám."


Rengetegen megnéznek, oké. De mi az, hogy "kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám"? Mennyinek kéne? Úgy érzed, hogy kevés az a havi 1? Nem gondolod, hogy esetleg benned van a hiba és te vagy az oka? Nem állítom, csak feltételezem. Ugyanúgy, ahogyan te is a férfiakat hibáztatod ez miatt.


"Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg..."


Téged néznek meg, mert szebb vagy:) És most visszautalok a kisugárzásos kérdésemre.;) Hiába nézel ki jobban a barátnődnél, az kevés. Nem csak a külső számít. Ha neki jobb a kisugárzása, jobban hat a férfiakra, akkor ő hozzá fogunk odamenni. Ennyi. Ne gyere azzal, hogy nem ismerlek stb. Persze, hogy nem ismerlek. Ezek csak mind feltételezések, amelyeket a kérdésed alapján állítok fel. Abból főzünk, amink van:)


"Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult..."


Úristen, csak 5-en jöttek hozzám oda a buliban. Most mi lesz??? Erről a mondatodról csak az süt, hogy kevesled az 5-öt. Hogy te sokkal többet érdemelsz. Hogy legalább 20férfinak kellett volna csorgatni a nyálát előtted térdelve:) Mi ez, ha nem egoizmus és önteltség?:) Sokadjára mondom el, hogy csak a kérdésed alapján tudunk rólad véleményt alkotni. Mindaz amit mi írunk, csak pár mondatod és üzeneted alapján megalkotott vélemény. Ami rendszerint eltér a valóságtól. Nem kérdőjelezem meg, hogy a valóságban egy gyönyörű, okos, művelt, szeretni való csaj vagy:)


"Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L"


Hát meg is kaptad pár válaszolótól. TŐLEM NEM!

Igen, én meg 22F vagyok:P

2012. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/245 anonim ***** válasza:

"Igggen elvileg senkit nem zavar , mégis mindenki szapul , örülök, nembaj , ilyen ez az ország.tökjó."


Már megint általánosítasz... Én nem szapultalak, az 56%-os válaszoló meg pláne nem...

2012. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/245 anonim ***** válasza:

"Az hogy kinek mi jön le , az egyéni szocproblem, nem érdekel, csak akkor tartsa meg magának és NE engem elemezgessen hanem válaszoljon a kérdésre normálisan, vagy ha nem tud akkor ne válaszoljon! nagy kérés? nem hiszem."


A kérdés még mindig rólad szól. Te vagy az alanya. Olyan válaszokat vettél támadásnak, amelyek nem is voltak bántóak. Legfeljebb csak nem értettek veled egyet. El kell fogadnod, hogy ahány ember, annyi vélemény. És mivel a kérdésed összetett és nem eldöntendő... Így ne várd, hogy konkrét válaszok érkezzenek rá. Nyilván neked az esne jól, ha ilyen válaszok érkeztek volna csak és kizárólag: "minden férfi félős nyuszi/önbizalomhiányban szenved/nem magabiztos stb., ezért nem mernek hozzád odamenni. Tehát a hiba a férfiakban van és nem benned". Ugye?

2012. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/245 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem ilyen válaszokra számítottam h minden pasi nyuszi,önbizalom hiányos stb. De a kérdésemre végülis a mocskolódáson kívül már mondtam , hogy értelmes válaszok is érkeztek. Pl a kisugárzásos...Ezen anno én is gondolkoztam , hogy lehet beképzeld kisugárzásom van, vagy öntelt , nemtudom.Barátnőmnek meg olyan kedves kisugárzása van azt is megfigyeltem.Neki nem azt mondják a pasik hogy milyen szép hanem hogy milyen aranyos, jófej stb :/

amit most írtál kedves # 177 ...az teljesen korrekt válasz volt , elfogadom (habár néha érződik az irónia , de sebaj)

2012. jan. 31. 16:19
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!