Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
 191/245 A kérdező kommentje:
jó, gondolj amit akarsz.
2012. jan. 31. 23:04
 192/245 anonim ***** válasza:
Jól van ügyes vagy:D Én nem pályázok a kérdező nemi szervére:)
2012. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/245 anonim ***** válasza:

Nem neked szólt, hanem a 20f-nek...

Amúgy kicsit vicces, hogy a tegnapi srác válaszán kiakadtál, holott nem írt semmilyen bántót. Ez a 20f, konkrétan leoltott téged, úgy pontozott, mintha egy taknyos kölyök lennél... Bezzeg ez már nem probléma. Hogy is van ez?

2012. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/245 A kérdező kommentje:
Úgy , hogy már nincs kedvem ezen szenvedni :) De hidd el róla is meg van a véleményem :)
2012. jan. 31. 23:13
 195/245 anonim ***** válasza:

23:06: Szerintem csak egyszerűen elfáradt már a csajszi :)


Igazából azt nem értem, hogy mi célból jár vissza. Tényleg 10 oldalon ál csak az ívet kapta. Most vagy olyannyira befordult szegény, hogy keresi az új válaszokat, hátha valaki ír valami szépet vagy hasznosat is :D


Én a helyében már rég eltűntem volna az oldalról... Ez az oldal csak behúzza az embert, hasznos információt nem szerez. Ráadásul sokan vannak akik azért járnak fel, hogy az önbecsülésüket növeljék. Na őket sajnálom igazán.



Amúgy kérdező, jól beszélsz angolul? Mert akkor a kérdésed feltehetnéd az [link] oldalon is. Talán ott több értelmes választ kapsz :)



21F

2012. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/245 anonim ***** válasza:
Elhiszem:D De nem vagyok gondolatolvasó... A hallgatás különben is beleegyezés:P
2012. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/245 anonim ***** válasza:
52%
Azért jár vissza, mert nem bír tőlünk szabadulni;)
2012. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/245 anonim ***** válasza:
Tudod kérdezö, meglepödök önmagamon, de ahogy a válaszaidat olvasom, egyre inkább érdekelsz, valójában milyen is lehetsz.
2012. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/245 anonim ***** válasza:
Engem zavar, hogy te is 74%-os vagy:P
2012. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/245 anonim ***** válasza:
Engem is, de ha Nö vagy akkor megbocsájtom:D
2012. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!