Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/245 anonim ***** válasza:

Látod kérdező, meg válaszoltad a kérdést magadnak :)

Akartam is mondani (nem tudom miért maradt mégis le...), hogy próbálj meg szerényebb lenni. Kedvesebbnek tűnni és lenni.

Férfi szemmel nézve, sokkal sokkal imponálóbb egy szerény lány, mint az aki nem az :) Plusz ha ehhez még a szépség is párosul az a tökéletes kategória :)

Szépek kifejtetted milyen férfiakra vágysz. Hogy a BMW-s nagyzoló üzletemberektől kiver a víz. Na de a normális férfiak a rendes csajokra buknak :) Kicsit próbálj változtatni a személyiségeden és nyert ügyed lesz :P



21F

2012. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/245 anonim ***** válasza:
29%
Normálisak vagytok ennyit írni egy ilyen gagyi kérdéshez?
2012. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/245 anonim ***** válasza:

Akkor a mocskolódásokkal nem kell foglalkozni. Eddig se értettem, hogy miért veszed magadra. Tudom, neked szánják... És? Akinek nem inge...

A kisugárzásos választ egész véletlenül pont én írtam. Ez már haladás, hogy legalább ezt elismered, hogy valószínűleg nincs jó kisugárzásod. Igenis, ez nagyon számít. A férfiak nem szeretik a jégkirálynőnek tűnő csajokat. Azokat szeretjük, akik az általuk elért eredmények és kimagasló tulajdonságaik ellenére, megmaradnak aranyos szeretni való lánynak. És az a baj, hogy ez mellé a kisugárzás mellé társul még egy "tökéletes" külső is. Így elhisszük, amit látunk és gondolunk rólad az első benyomások alapján. Próbálj egy kicsit természetesebb lenni, mutasd meg, hogy te is csak egy egyszerű lány vagy. Mert így csak a bunkónak mondott alakok fognak odamenni hozzád...

Nem tudom, hogy a véleményem mely részeit érted az irónia alatt. Nem az volt a célom, hogy burkoltan inzultáljalak. Szimplán csak a véleményemet öntöttem mondatokba:)

2012. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/245 anonim ***** válasza:

Nincs időm beszállni a szájkaratéba, egyébként is túl hosszú volt egyik másik oltás, hogy elolvassam, de leírom a véleményem.

Alap szitu:

A szép lányok tudják magukról, hogy szépek, ezért nincs szükségük egy izomagyú palira akivel villogni lehet, persze nem azt mondom, hogy egy átlagon aluli srácnak modell barátnője lesz, de ha választanom kéne, inkább a szép de nem plázacica nők a célcsoportom. (piros pont a kérdezőnek). Amiért félnek leszólítani egy szép lányt általában, az azért van mert egy sima lánytól is inukba száll a bátorságuk és itt találnak egy mondvacsinált indokot hogy ne kelljen odamenni és megnyugtathassák magukat, hogy "férfiak". (értettem az idézőjelet, szintén pirospont)

Véleményem látatlanban rólad (mivel nem ismerlek, csak tipp):

Először is nyilván valóan intelligens vagy, a visszaoltásaidból leszűrhető, de nem kellene lesüllyedni erre a szintre (egy piros és egy fekete).

Elvileg művelt is vagy, ennek jelét eddig nem láttam (leszámítva, hogy jó a helyesírásod(piros)),de ez nem jelent semmit, továbbá az hogy egyetemre jársz nem jelent semmit, én viszonylag jó egyetemre járok, de ott is vannak szinte életképtelen emberkék.

Az írásodból süt némi egoizmus(fekete) és elismeréshiány. Nyilván azért részletezed a testfelépítésedet, mert büszke vagy rá, ha a kérdés lenne a lényeg elintézhetted volna egy jól nézek ki-vel. Egy kutyusra emlékeztet, aki visszahozta az eldobott labdát és most nincs megelégedve a gazda jutalmazásával. Itt mindenki azon lovagol, hogy csak 5, de szintén nem értem hogy ezt a részletet miért kellett beletenni, egyébként az egy 5 órás partyn óránként 1, ami szerintem még könyvtárban is unalmas.

Az elvárásaid rendben vannak, ha szép vagy és okos, megérdemelsz egy normálisan kinéző okos srácot, én sem adom lejjebb nőknél.

Ja igen és amit még negatívumként kiemelnék, hogy elvileg szép vagy és okos, mégis gyakorin töltöd az idődet kérdezgetéssel, ahelyett hogy megkérdeznéd a barátaidat (madarat tolláról-->okos barátok) 2 percben vagy simán odasétálnál valakihez és megkérdeznéd miért nem szólított le. Ezen kívűl olyan helyeken használsz smilekat ahova nem valók de ez lehet hogy csak engem idegesít. (Ez két fekete)

Ez összesen 4 piros és 4 fekete, ami azt jelenti, hogy valószínűleg nem hívnálak el randira de beszélgetnénk egy jót. Dolgozz kicsit rajta és megkapod azt, akit szeretnél.

Priviben leírhatnád egyébként, hogy mit tanulsz, kíváncsi lettem.

Ha esetleg megsértettelek volna, nem az volt a célom, de egyenes ember vagyok és megmondom a véleményem nyíltan ha megkérdezik.

20f

2012. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/245 anonim ***** válasza:
Utolsó már te is meg akarod dugni a kérdezőt, azért nyalsz neki ennyire?
2012. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/245 anonim ***** válasza:
Én már megdugtam a kérdezöt, úgyhogy bekaphatja mindenki!
2012. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/245 anonim ***** válasza:

# 184


Te sem vagy különb a többi válaszolónál. Akármennyire is próbálod másképp prezentálni magad. Pontokat osztogatsz, mint az óvodában. Ez aztán igen nagy intelligencia hányadosra enged következtetni.

2012. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/245 A kérdező kommentje:
hagyjuk már ezt a kinek mekkora intelligenciával van , annyira szánalmas.
2012. jan. 31. 22:50
 189/245 anonim ***** válasza:
56%
Magaslóról beszélni nem szánalmas?:P
2012. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/245 anonim ***** válasza:
Látjátok, egy szóval sem tagadta!
2012. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!