Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
 211/245 anonim ***** válasza:
144
2012. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/245 anonim ***** válasza:
145:)
2012. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/245 A kérdező kommentje:
oké, elég lesz :D
2012. jan. 31. 23:51
 214/245 anonim ***** válasza:

Na kérdezö, benne vagy?

Hozzám jössz?:D


Majd meglátjuk elveheted-e feleségül, 74-es:D

Tutira szép Nö lenne belöle, már ha csak az Én génjeim örökli:P



Húúú ez de beképzelt szar duma:D

2012. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/245 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nagyon szar duma volt:D Remélem mindent a kérdezőtől örököl. lol Bocsi:D
2012. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/245 anonim ***** válasza:

Szia,


Végig olvastam az egészet.


Szerintem nem vagy beképzelt, van egy természetes önbizalmad ami érthető. A barátnődről kissé lekezelően írsz, de ez alapján nem lehet megállapítani, hogy milyen ember vagy. Nyilvánvalóan van egyfajta minimális és természetes versengés köztetek, kimondatlanul. Ez abszolút egészséges dolog. Ne csodálkozz ha kevesen mennek oda, mert valószínűleg a kisugárzások megközelíthetetlennek, elérhetetlennek bélyegez meg. Amiről Te is tehetsz de ez nem csak rajtad múlik. Neveltetés, ingerek stb. Összetett a dolog. Ezért nem hibáztathatnak teljes mértékben. Nem vagy ribanc. Az kissé furcsa, hogy nem írtál (én nem láttam) belső tulajdonságokat, hogy milyen férfi kell, illetve Te milyen vagy. Gondolok itt ilyenekre, hogy empatikus, segítőkész stb. Az, hogy egyetemre jársz, az ég világon semmit sem jelent. Attól Te és senki sem lesz művelt. Egy bizonyos területhez értesz valamilyen szinten. Ennyi. Én mérnöknek tanulok egyetemen, de ettől nem leszek sem okos sem intelligens. Ettől nem vagyok több. Az intelligencia nem a lexikális tudással egyenértékű. Létezik pl.: érzelmi intelligencia is.


A kérdésedre válaszolva: Igen félnek. Azért mert úgy érzik kevesek hozzád. Egyébként sok férfi még az "átlagos" nőkhöz sem mer oda menni. Akik hozzád mennek, már hatalmas önbizalommal rendelkeznek. Nagy erő kell, hogy oda merj menni egy olyan Nőhöz mint Te. Pl.: most hétvégén voltam szórakozóhelyen, volt ott egy gyönyörű, látszólag zárkózott, elérhetetlen nő, olyasmi lehet mint te. Odamentem és nem hajtott el, elpirult amikor próbáltam meghódítani, zavarban volt. Tehát távolról elérhetetlennek tűnt a kisugárzása miatt. Közelről azonban kedves stb. Légy nyitott és ha kell, kezdeményezz. A pasiknak bejön. Remélem tudtam segíteni. Légy boldog.


20 F

2012. febr. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/245 anonim ***** válasza:

A degenerált válaszokat meg szard le. Ez nem azt jelenti, hogy nem lehet benne igazság, de ami nyilvánvaló provokálás... én nem is reagálnék rá. Bár neked ez nem megy, ahogy láttam:))) Fejleszd az önkontrollod.


Utolsó voltam

2012. febr. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/245 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válasz :) Igazad lehet egy két dologban, én is rájöttem már , többet kéne mosolyognom stb.Majd megpróbálok változtatni.

Az hogy egyetemre járok egyszer említettem meg kb nem is értem miért lovagol mindenki ezen, tudom hogy nem én vagyok az első ember ezen a bolygón aki egyetemre jár, csupán megemlítettem , de ahogy nézem ez is szúrja az emberek szemét. mindegy.

Őszintén megmondom, azért nem írtam, arról hogy milyen pasi kell nekem belsőre mert én tényleg azt hittem , hogy csak a külsőt kérdezik.De ha tudtam volna hogy belsőt is kell írnom (mert nyilván nem mindegy hogy milyen a belső), igazából akkor se nagyon tudnék írni nagyon mást csak kliséket mint például : -Ne legyen agresszí

-Legyen humoros

-hűséges

-pontos

-megbízható

stb...De ezeket meg minek leírni hiszen szinte mindenki ilyen párra vágyik..új dolgot nagyon nem tudok írni,nyilván kell valami plusz ami megfog benne...de azt tényleg nem tudom definiálni.

2012. febr. 1. 04:21
 219/245 anonim ***** válasza:

Nagyokat mosolygok, mikor megjelenik egy "majd én megmondom a frankót" válaszoló:)

Ugyanazt írja le, mint a többiek. Csak nem lényegre törően, hanem körmönfontan, leheletnyi kis felsőbbrendűséggel megtűzdelve. Az étel ugyanaz, csak a tálalás más...

Érdekes módon ezt nem veszi támadásnak a kérdező. De hát a politikusok is, valahogy így nyomják le a szart az emberek torkán:)

2012. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/245 anonim ***** válasza:

Majdnem elkezdtem leírni a gondolatmenetemet veled kapcsolatban utolsó, de sikerült felül emelkednem, így csak mosolyt csaltál az arcomra közhelyeddel:)


"Megmondom a frankót"

2012. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!