Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg ennyire félnek a "túl"szép nőktől?

Figyelt kérdés

Légyszives ne mondjátok rám hogy beképzelt vagyok, csak tisztában vagyok azzal hogy , hogy nézek ki. Derékig érő hosszú hajam van, vékony és izmos vagyok, de van mellen, formás a lábam , az arcom egzotikus bár magyar vagyok.Jól nézek ki.

Rengetegen megnéznek, de kb 1 hónapban jó ha egy pasi oda jön hozzám.Van egy barátnőm aki semmi különös , nem csúnya , olyan kis átlagos , talán szebb és hozzá nagyon sokan odamennek, viszont ha egymás mellett megyünk akkor 10ből 9-en engem néznek meg...

Bulizni voltunk és akkor is kb 5en jöttek csak oda , a többi csak beszólogatott vagy azt se, jól megbámult...

Tehát azon kívül hogy most megkapom hogy milyen egoista ribanc vagyok...miért van ez ?

21L



2012. jan. 30. 16:58
 231/245 anonim ***** válasza:
Látom, hogy belefáradtál;)
2012. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/245 A kérdező kommentje:
Eléggé
2012. febr. 1. 22:30
 233/245 anonim ***** válasza:
Pedig az élet ilyen...:D Na akkor mesélj, hány férfitársam mert ma hozzád odamenni?:P
2012. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/245 anonim ***** válasza:
Gyerekek, nem csak fekete van meg fehér. Nincs olyan, hogy valaki odamegy és egós valamire vagy egós a semmire! Mindenek megvannak a különböző árnyalatai. Én amikor régebben csajoztam (most nem érdekel, épp pénzt csinálok), szó nélkül odamentem bárkihez. Balcsin az egész strand ki volt hegyezve két csajszira, én odamentem és megkérdeztem tőlük, hogy van -e kedvük inni valamit? Mondták, hogy köszi, most nem. Mindenki röhögött, mint az állat, még a haverok is. Én nem is foglalkoztam vele. 10 perc múlva jött utánunk a két csaj, hogy mégiscsak igyunk valamit, akkor már egyből ment a szerencsés meg a kurv@ @nyád duma. :D Ez van. Ez a pasiknak volt biztató, mert látom önbizalomhiány van rendesen. Ebből kiindulva pedig a kérdező is választ kapott: Félnek, igen. Akik beszólnak alapból bunkók. Most ezért nem vagy egoista, hogy ezeket leírtad magadról. Összefoglalva be vannak rezelve és ezzel nem sok mindent tudsz csinálni. Maximum arra jársz amerre én és akkor már egy hónapban nem 1 hanem kettő lesz, azt ennyi. :D
2012. febr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/245 iloribot válasza:
100%
Na, végre, megtaláltam a kedvenc postomat a gyakorikerdesek.hu-n: "Nem képzeld nem hiszem azt hogy mindenkinek ide kellene jönni. De akin látom hogy tetszem neki, mert bámul és még nekem is tetszik ... na az miért nem jön ide ? nehogy már nő létemre én fussak a pasik után..". Kiráz a hideg ettől a felfogástól. Mégis mi a fészkes francot képzeltek magatokról? Mitől tartjátok magukat magasabb rendűeknek a férfiaknál, hogy utánatok futni kell, hogy ti vagytok a főnyeremény? Ebben a férfiak is hibások, mert nem tudnak a "micsodájuknak" parancsolni. Egy kalap sz.rt nem érne a szépségetek, ha nem foglalkozna veletek a kutya sem! Akkor majd meglátnátok, hogy nem csak a férfinak kötelessége tenni azért, hogy megnyerjen egy nőt, hanem a másik nemnek sem ártana valamit tenni az ügy érdekében.!
2012. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/245 anonim ***** válasza:
Ez az eddigi legjobb kérdés itt. Hiheted, nem olvastam el 160 hozzászólást, biztos írt már valaki hasonlókat. Az az oka, hogy egy túl szép lányról azt gondoljuk, hogy bárkit megkaphat, ezért "miért is érné be velünk, amikor nem vagyunk elég sportosak, jóképűek, különlegesek, elegánsak". Ismerkedésre, mégis csak a külső késztet, és hiába vagyok értelmesebb vagy kedvesebb másoknál, ha ez nem ér semmit.... Max a néninek jön be a pékségben. :D
2012. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/245 anonim ***** válasza:
Most miért kell oltogatni feleslegesen ? szerintem a válasz egyszerű én oda merek menni az ilyen lányokhoz kérdés hogy akarok e,milyen típusú az a lány.Az a gond hogy az úgy mond cicababás lányokat megnézi az ember és azt gondolja de megdugnám...de aki komoly kapcsolatot tervez vagy akar az inkább kerüli az ilyen túl feltűnő lányokat,vannak akik pl sokkal szebbek csak nem látszanak ki a tömegből öltözködésük miatt nagyon sok ilyet tudok visszafogott de valójában 100xor szebb csak ő ezt nem hiszi magáról ezért keresik inkább a visszafogottabb helyesebb lányokat .És egy fontos dolog, volt kapcsolatom egy cica baba stílusú lánnyal és ős rohadtul beképzelt volt szépnek hitte magát de nem volt az :D sokszor az ilyen csajok azt hiszik h fúúú de fullos vagyok de valójában nem azok számomra a szépség nem az hogy tűsarkú miniszoknya szoli meg póthaj :D ez csak azt sugalja gyere és dugj meg.Az hogy valaki feltűnő megnézik attól nem szép csak kirívó sok kis ribancot ez nagyon rosszul érintett de ez az igazság :)NE értsd félre én nem akarlak megsérteni egyátalán nem rád értem ezeket .Az a baj hogy manapság az emberek előítéletesek nem ok nélkül mert 10 cicababából 9 nagyon nagy k*rva és másra nem is jó és e miatt hibásan mondjuk téged is elkönyvelnek mert sok az idióta.Szerintem légy kedves jó fej viccelődős ne legyél flegma ok nélkül ne az öltözködéseddel,hanem a mosolyoddal nyerd meg őket és szerintem sikeres leszel és többen oda mennek majd hozzád mert nem azt látják h plázacica hanem egy tündér :) :D
2012. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/245 anonim ***** válasza:
nem félnek, egyszerűen a hájas lett a divat, azt szeretik ezek a beteg férfiak, sajnos:( A szépség nem minden:(
2012. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/245 anonim ***** válasza:

Ágica 89!


Honnan szedted ezt a képtelen hülyeséget?:D Fogadjunk, hogy valaki megbántott, szakítottál vagy csalódtál a férfiakban...

2012. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/245 anonim ***** válasza:

Itt mindenki hülye!

Nem egy férfitól halottam már hogy csak, akkor lehetnének jó nőjei, ha milliárdos lenne, tehát van benne igazság hogy sok férfi mindent beképzel magának, hogy az a szép nő úgy sem lehetne az övé, stb...

2012. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!