Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak barátnőt? :/

Figyelt kérdés

Csáó mindenkinek!

Nos a kérdés adott! Nincs öbizalmam, nem járok sehova sem szórakozni, mivel barátaim sincsenek. Egyes egyedül vagyok, és olyan 'Forever Alone' -os feelingem van. Járjak el EGYEDÜL szórakozni hátha? Ti mit javasoltok?:S


Válaszaitokat előre is köszönöm!


19/F


2012. febr. 26. 00:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 A kérdező kommentje:
Van akinek ez jut..:D
2013. jan. 6. 00:01
 92/105 anonim ***** válasza:

Sok pénzzel és menő sportkocsival. A nők ugyanis mást nem képesek értékelni manapság.

Ha nincs se lóvé, se fekete Bömös, akkor marad a Forever Alone...

2013. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 anonim ***** válasza:
és hogy kell sok pénzt keresni?
2013. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 anonim ***** válasza:

15:41, több módja is van.


- Lopsz, mint a többi rendes ember

- Több évtizednyi napi 25 óra melóval

- Szerencsejáték (lottó, cseresznyés tőzsde, rulett)

- Kéregetsz


Your choice :)

2013. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim válasza:

Végig olvastam az előttem szólókhoz fűzött válaszaidat is. Elég határozott kép alakult ki bennem a hozzáállásodat illetően. Borzasztó negatív vagy. A legtöbb ember nem szeret olyanokkal barátkozni, akik folyamatosan, olyanokat mondanak, hogy "én szar vagyok" vagy " én nem hiszek magamban", "nekem semmi nem jön össze, szerencsétlen vagyok". Egyszerűen a másik életkedve is elmegy egy ilyen beszélgetéstől.


Megértem én, hogy sok rossz élményed van, amit gyerekkorodban gyűjtöttél be, és kihatással van rád. Ha úgy érzed egyedül nem tudsz rajta túl lépni, keress orvosi segítséget. Sok hozzád hasonlón segített már pszichológus. Ami fontos NEM VAGY EGYEDÜL, legalábbis a problémádat tekintve. Vannak, akik nálad sokkal rosszabb helyzetben élnek, nincs neked annyira rossz életed, hogy ilyen negatívan állj hozzá.


Szedd össze magad, és gondolj arra, hogy lehetne ennél még sokkal rosszabb is. Örülj annak, amid van, amit elértél.


Egyébként találtál már munkát? Nem gondolkozol el a tovább tanuláson? Ott is sok új embert ismerhetsz meg, valamint lehetőséged van egy teljesen új életet kezdeni.


Ha meg szeretnéd a szövegeidet valakin "letesztelni", akkor ha van időm szívesen meghallgatlak, elég kritikus és őszinte vagyok, elképzelhető, hogy tudok csiszolni rajta valamit.


20/L

2013. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 A kérdező kommentje:

Én csak a tényeket vázolom fel! A Puszta tényeket, az igazságot!:/ Én sem akartam, hogy így legyen, de hát most na...

Hidd el tudnék mesélni az életemről, és hogy a mai napig min megyek keresztül!:) De ez senkit nem érdekel.

Pszichológushoz jártam - azt hiszem már említettem, javíts ki ha nem.. - de nem ért semmit. Fel írt, valami nyugtatót. Lehet így kéne élnem? Nyugtatókat szednem? Nem hiszem. Egyébként mily meglepő, lassan egy éve, hogy kiírtam a kérdést, de még mindig ugyan ott állok, ahol eddig. Tudom, hogy az ÉN HIBÁM. Próbáltam is tenni ellene, de minden hiába...

Kedves utolsó! Én igazán nem akarok a terhedre lenni... Van elég gondod nélkülem is azt hiszem!:)

2013. jan. 17. 23:04
 97/105 anonim válasza:

Utolsó vagyok.


A pszichológus nem ír fel gyógyszereket általában(!), az a pszichiáter. Lehet rossz orvoshoz fordultál? Lehet olyannal kellett volna beszélni, aki nem gyógyszerekkel akar tömni! Azt én sem javasolnám.


Milyen érdekes, hogy felajánlottam a segítségemet, de Te elutasítod. Ebből nekem az jön le, hogy nem is akarsz Te semmit, csak várod a csodát.


Persze lehet jönni azzal, hogy azért mondod, mert nem akarsz a terhemre lenni. DEEE! Ha én egyszer azt mondtam, hogy jöhet, akkor azt azért mondtam, mert tényleg úgy gondoltam.

Szóval, ha nem kérsz a segítségemből, keress valami más kifogást, mint hogy engem akarsz megkímélni.

2013. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 A kérdező kommentje:
Írtam! :)
2013. jan. 20. 20:34
 99/105 anonim ***** válasza:
utolsó te lány vagy?
2013. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim válasza:
Igen, lány vagyok. De fentebb írtam is.
2013. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!