Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak barátnőt? :/

Figyelt kérdés

Csáó mindenkinek!

Nos a kérdés adott! Nincs öbizalmam, nem járok sehova sem szórakozni, mivel barátaim sincsenek. Egyes egyedül vagyok, és olyan 'Forever Alone' -os feelingem van. Járjak el EGYEDÜL szórakozni hátha? Ti mit javasoltok?:S


Válaszaitokat előre is köszönöm!


19/F


2012. febr. 26. 00:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim válasza:
Esetleg ha Debrecen környéki vagy tesó, akkor összejöhetnénk és megbeszélhetnénk a dolgokat.
2012. febr. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 A kérdező kommentje:

Ohh sajnálom! :"( (22/F)


Debrecen? Nos vágom, hogy hol van Heves megyei vagyok!:)

2012. febr. 26. 01:28
 13/105 anonim válasza:
pua.hu nézd meg.. :)
2012. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
Munkahely? Iskola? Ott nem tudsz haverkodni senkivel? Csajozni haverokkal kell elmenni.
2012. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 A kérdező kommentje:
Sulit kijártam, munkahelyre meg egyszerűen nem vesznek fel sehova...:S
2012. febr. 27. 17:33
 16/105 anonim ***** válasza:

Észre kell venni az átlagos kinézetű lányokat is...

Szerezz barátokat,hidd el,ha odamész pár sráchoz és viccelődsz,jó fejnek fognak tartani és befogadnak.És lehet,hogy épp az egyik mutat be álmaid nőjének.

2012. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj neten, vagy járj el fotózni/futni/közösségbe ahol lehet ismerkedni. Régen én is ilyen voltam (bár én lány vagyok) de túlléptem rajta egy idő után. Ne félj beszélgetést kezdeményezni, mit veszthetsz? maximum máskor nem beszélgettek, de ennyi.
2012. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok!


Eddig a próbálkozásaim mind mind kudarcba fulladtak. Kihasználtak csak. Addig jó voltam még volt mit adnom az állítólagos "barátaimnak" miután nem, már ott is hagytak. Némi bizalmatlanság is kialakult. Jó, azt is tudom, hogy nem minden ember ilyen.

2012. febr. 27. 17:51
 19/105 anonim ***** válasza:

"nem járok sehova sem szórakozni, mivel barátaim sincsenek."


Ez a fő problem.

Keress fel volt osztálytársakat, akikkel jobban kijöttél, és menj szórakozni.

A többi jön magától;)

2012. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 A kérdező kommentje:

Tudod, voltak ilyen "spanok", de ők inkább ellenem voltak, lejárattak és a csajokat is lebeszélték Rólam. Nem tudom miért. Az általános iskolából senki sem volt haverom, mert ki voltam közösítve, megvertek, megaláztak. A tanárok is elnyomtak s azt mondták, hogy velem van a baj, nem tudok beilleszkedni... De hogy? Mikor 3-4 ember jött rám egyszerre és vert meg?

A Középiskola pedig csak ci*ányokból, és egyéb alja népből tevődött össze. Az én osztályomba volt idegbeteg, drogos, alkoholista... Szóval áhh... Így hogyan tudnék barátokat szerezni? Menjek oda ismeretlenül az utcán fiatalokhoz?:o

Nem tudom, hogy működik ez.:'/

2012. márc. 13. 22:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!