Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak barátnőt? :/

Figyelt kérdés

Csáó mindenkinek!

Nos a kérdés adott! Nincs öbizalmam, nem járok sehova sem szórakozni, mivel barátaim sincsenek. Egyes egyedül vagyok, és olyan 'Forever Alone' -os feelingem van. Járjak el EGYEDÜL szórakozni hátha? Ti mit javasoltok?:S


Válaszaitokat előre is köszönöm!


19/F


2012. febr. 26. 00:21
 71/105 A kérdező kommentje:
Ja és még valami: Nekem nincsenek csaj ismerőseim, hogy "gyakoroljak" rajtuk. Sőt nincsenek semmilyen ismerőseim sem.
2012. szept. 6. 16:24
 72/105 anonim válasza:
kirakatban.
2012. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 anonim ***** válasza:
Nekem sincs de most már jó lenne egyet szerezni de én 10 *-osokra hajtok csak azoknak már van barátjuk addig meg heti 2-3 kondi +atlétika+biciklizés+úszás
2012. szept. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 anonim ***** válasza:

Nos, el kell mondanom, hogy nem vagyok csajozóművész, viszont idővel az szeretnék lenni. Az eddigi rálátásom /tapasztalataim alapján neked jól magadba kellene nézni és őszintén megválaszolni egy kérdést:


Akarsz barátnőt, vagy sem?


Amennyiben igaz a válasz, úgy mindenféleképpen változtatnod kell a mostani életeden, hiszen a leírtak alapjául vett életstílusoddal, valamint a magadról alkotott negatív önképpel 100%, hogy nem lesz egy normális csajod.


Habár nem tudom, hogy hol laksz, de azt javasolnám, hogy járj el valamilyen programra. Legyen az konditerem, úszás, lövészet vagy bármi, ami érdekel, amiben sikered lehet, hogy egy kicsit javuljon az önképed, valamint legyél szociális és barátkozz az emberekkel. Ezzel párhuzamossan olvasgatnod kellene pozitív könyveket, amik szintén nagyon hatásosak tudnak lenni.


Ha már vannak spanjaid, akkor őket lehet hívni bulizni és máris nem egyedül mentél a bulikba.


Ami pedig a csajozást illeti nagyon sok iromány/fórum van a neten ezzel kapcsolatban. Ha gondolod, akkor privátban tudok ajánlani pár dolgot, de az egész folyamatnak a kulcsa az, hogy változtass az életeden! A fent leírt dolgok nem fognak működni, hacsak nem teszel érte.


Béke!

2012. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 anonim ***** válasza:

Na kérdező akkor egyszerű. Nem tudsz kin gyakorolni ok, sőt semmilyen ismerősöd sincs akinek esetleg lenne ismerőse aki lány. Mondjuk ezt azért kicsit kétlem, mert 1-2 ismerősöd csak van, ha nem neked a család más tagjainak.


Egyébként meg egyszerű, ha nem akarsz eljárni, kezdj el írogatni netes oldalakon, társkeresőn vagy chat, vagy akár az aprod.hu úgyis hü de felkapott lett mostanság. Nyugi nem harapnak és semmi kötelezettséggel nem jár. Például, én is írtam neten egy csajnak, hogy találkozhatnánk hablablabla, ő visszaírt hogy oké, de akkor már nem akartam, nem írtam semmit, aztán ennyi. Nem állt meg a világ. De például önbizalomnak jó, hogy ohh yee igen találkozni akart volna velem!(:


Persze ne direkt ne írj vissza, csak nem kötelező, sőt ha úgy van össze is jöhet valami. Amúgy meg néz körül a családod terén, csak van valaki akivel tudsz ismerkedni.

2012. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek
2012. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 A kérdező kommentje:

Aprod.hu? Az jó mint társkereső oldal?

Netes társkeresőn is próbálkoztam. Rengeteg lánynak írtam levelet, akik nem válaszoltak vissza. Nem tudom, hogy miért.

Köszönöm a válaszokat! Én nem tudom, hogy mi van, de csak Velem van a baj, amiért ilyen sok idő alatt sem jött össze senki...

2012. okt. 13. 13:40
 78/105 anonim ***** válasza:
Jó tök mind1, akkor írj még több lánynak. Ha másért nem jó hobbi. Legalább fejlődsz levél írásban.
2012. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 A kérdező kommentje:
Oh rendben van! :) Egyébként mindig kulturált, normális hangvételben\formában írtam a leveleimet.
2012. okt. 13. 21:36
 80/105 Acplinth válasza:
Nos mindenképp járj szórakozni ha teheted. Nőni fog az önbizalmad és csipni fognak a puncinetták is majd meglátod. Fel a fejjel!
2012. okt. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!