Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak barátnőt? :/

Figyelt kérdés

Csáó mindenkinek!

Nos a kérdés adott! Nincs öbizalmam, nem járok sehova sem szórakozni, mivel barátaim sincsenek. Egyes egyedül vagyok, és olyan 'Forever Alone' -os feelingem van. Járjak el EGYEDÜL szórakozni hátha? Ti mit javasoltok?:S


Válaszaitokat előre is köszönöm!


19/F


2012. febr. 26. 00:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:

Merre is laksz amúgy? Ha nem túl messze tőlem, elnézhetünk egyet szórakozni, vagy csak simán flangálni valamerre.


Mondtad, hogy nincsenek barátaid, én is egyedül vagyok egyébként (bár más okok miatt), de ha érdekel ez a dolog, akkor benne lennék. Esetleg neten tudjuk tartani a kapcsolatot, ha túl messze lennénk egymástól, megpróbálok pár jó tanáccsal ellátni majd.

2013. jan. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim válasza:
Ebben az esetben nem én vagyok azaz utolsó, akire gondoltál, én nem írtam ilyet, és nem is igaz rám. De azért köszönöm, a szándékot! :)
2013. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim válasza:

Csáó :)


Olvastam a problémáid, mely pont egy éve megoldatlan ..

Nekem is önértékelési problémáim voltak .

Elkezdtem Pszihologushoz járni, és 2-3 hónap alatt minden helyre jött.. Engem is a "szarvagy, értéktelen " kritikák értek .

Ezekre Te, és minden ember létrehoz maga körül "falakat", hogy ne fájjanak az "ütések" és így leperegnek rólad, a kritikák.. biztos észre vetted, h leszarod mit gondolnak, annak ellenére, h érdekel is, mert abból élsz, h mit gondolnak rólad..(azért, mert a "fal" ezeket is visszaveri "

Ez a fal miatt vagy gátlásos, és szorongó..

Amit tenned kell :


1., Járj el kondiba heti 3x . ( 4 hónap van nyárig, olvass edzésterveket és csináld!! és még strandra is menni tudsz :) )

2., frissítsd a ruhatárad.. új gatya, új pullover, új stílust !

3., menj el fodrászhoz, vágj valami férfias frizurát.

4., MINDEN REGGEL(!!!!!) NÉZD és ÉRTELMEZD ezt ! (10 perc, ennyi időd biztos van ! )

- http://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8

- http://www.youtube.com/watch?v=mk48xRzuNvA

5., Menj el bulizni, és részegen ismerkedj.. Biztos menni fog..:D



Én ezt megcsináltam, és most tetszek magamnak, tetszek másoknak .

Felnéznek rám, és rengeteg barátom van ( 2 legjobb is ) és egy gyönyörű barátnő !

Bízz magadban !

HAJRÁ !:)


ui: ha valaki segít, ne kifogásokat keress, hanem csináld amit mondanak :)


16/F - nem érdekel, h azt hiszitek kicsi vagyok még ehhez ... Sok mindent megéltem..:) - apám mondta, h jobb lenne, ha meghalnék stb... - :)

2013. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 anonim ***** válasza:
vatera
2013. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 A kérdező kommentje:
Én rákerestem, de csak könyveket adott ki..
2013. ápr. 11. 18:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!