Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak barátnőt? :/

Figyelt kérdés

Csáó mindenkinek!

Nos a kérdés adott! Nincs öbizalmam, nem járok sehova sem szórakozni, mivel barátaim sincsenek. Egyes egyedül vagyok, és olyan 'Forever Alone' -os feelingem van. Járjak el EGYEDÜL szórakozni hátha? Ti mit javasoltok?:S


Válaszaitokat előre is köszönöm!


19/F


2012. febr. 26. 00:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:

Ez a kedvencem:

[link]

[link]

El kéne menned egy ingyenes előadásukra, de ne hagyd, hogy megváltoztassák az ízlésedet!

2012. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 A kérdező kommentje:

Hm, sok lány nem szereti az ilyen fiúkat mint én. Te kivétel vagy. Nekik az úgymond vagány, bunkó pasik kellenek általában. Én nem olyan vagyok. (Sajnos?)


Hallottam már erről a Pua dologról. Egyébként ez tényleg működik?


Köszönöm a válaszaitokat!:)

2012. júl. 5. 12:52
 43/105 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem azt mondta, hogy szereti az ilyen fiúkat, hanem, hogy szerinte aranyosak.

Én "Te" vagyok, csak idősebb kiadásban, és elmondhatom neked, hogy igen, egy bizonyos szinten tetszik ez a csajoknak, de csak azért, mert megsajnálnak, és felébred bennük az "anyai ösztön". Viszont az, hogy összeálljanak egy magunkfajtával, az finoman szólva nem jellemző. Méghozzá azért nem, mert az anyai ösztönt felülírja egy másik, szintén ősi ösztön, ami arra készteti őket, hogy olyannal álljanak össze, aki határozott, magabiztos és sikeres, mivel egy ilyen ember tudja biztosítani a jövőt leendő utódjuknak. Persze nyilván nem akarnak utódot mindenkitől, akivel összeállnak, de az ösztön ettől függetlenül minden esetben dolgozik.


De ez csak az én véleményem, nem akartam senkit leírni vagy megsérteni ezzel.

2012. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 A kérdező kommentje:

Hm. Lássuk be, van benne igazság.

Szóval csak megsajnálnak és szánalomból vannak velünk egy bizonyos ideig. Akkor a magunk fajták, már nem is kellenek senkinek sem? Csak szánalomból kellünk, mert megsajnálnak?!

Én azt szeretném, hogy ne csak szánalomból szeressenek, de ha nincs más lehetőség, akkor már annak is örülnék ha valaki csak szánalomból szeretne átölelni.

Az erősebb győz, a gyenge alul marad.

2012. júl. 5. 20:56
 45/105 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy. Nem csaj vagyok (#41). Abból az előadásból önbizalmat lehet meríteni és jó módja annak, hogy kiállj magadért. Inkább visszaszólok és gyűlöljenek csak azok akikkel amúgy sem jövök ki. Így hamarabb kiderül, hogy barátilag is mire lehetnek jók. Haladok inkább egyszerre több szélsőséges úton. Az több tapasztalatot ad. Leszarom mi a király neve. [link]
2012. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok az. Az előtted lévő hozzászólásra válaszoltam!:) Szerintem ez miatt nem vagyok hülye. Javítsatok ki, ha tévednék.

Köszönöm szépen! Egy próbát mindenképp megér!

A zenét is köszönöm. Az előadót (Riddler) ismerem, de ezt a számot még nem hallottam tőle.

2012. júl. 5. 21:26
 47/105 anonim ***** válasza:

De szánalmas vagy. Oldalt katt az album borítókra és töltsd le ingyé. [link]

[link] [link] Ha meg érted is a szövegét...

2012. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 anonim ***** válasza:
0%
Jövünk, verbálisan pofán baszunk néhányszor aztán majd megtanulod, hogy hogy állj fel. Én aztán nem adok lelki segélyt ilyen szánalomfajzatnak, nehogy lelkileg leépítsen egy ilyen senki.
2012. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 A kérdező kommentje:
Én legalább beismerem, hogy az vagyok! ;)
2012. júl. 6. 10:54
 50/105 anonim ***** válasza:
Ez az első lépés ahhoz, hogy megváltozz.
2012. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!