Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak barátnőt? :/

Figyelt kérdés

Csáó mindenkinek!

Nos a kérdés adott! Nincs öbizalmam, nem járok sehova sem szórakozni, mivel barátaim sincsenek. Egyes egyedül vagyok, és olyan 'Forever Alone' -os feelingem van. Járjak el EGYEDÜL szórakozni hátha? Ti mit javasoltok?:S


Válaszaitokat előre is köszönöm!


19/F


2012. febr. 26. 00:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 anonim ***** válasza:
9%
Növessz öt centis orrszőrzetet. Amikor megvan, menj be a diszkóba egy szaros alsógatyában, böfögd túl a zenét, és ha már mindenki rád figyel, okádd le a padlót. A hatás nem fog elmaradni.
2012. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/105 anonim ***** válasza:
társkereső
2012. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem barátokra lenne szükséged, ha sokat vagy emberek között és beszélgetsz attól megnő az önbizalmad továbbá kiszélesedik az ismeretségi köröd. Amit szerintem tenned kéne az az, hogy minden reggel amikor a tükörbe nézel azt mondod, hogy ma egy új nap és változni fogok! Kezd apró lépésekkel pl. menj el fodrászhoz, ha szakállad van próbálj ki más fazont ami előnyösebb vagy éppen növessz egy kicst. Próbálj másképp öltözködni, nem kell a legújabb divat szerint, de legyél elegánsabb, ha szemüveged van abból is beruházhatnál egy modernebb keretre. Esetleg sportolj egy kicsit a sport remekül növeli az önbizalmat különösen egy önvédelmi sport (pl. krav maga, defendo vagy eskrima stb.. ez nekem is bevállt és nem kell hozzá semmi sport múlt és lehetőséget ad új barátokat szerezni) vagy változtass étrendet az is jót tesz a közérzetnek, ha egészségesebben táplálkozol. Írtad, hogy nem a legjobb környéken laksz próbálj meg a környező nagyobb városokba bejárni, ott sokkal több esélyed van valami programot/elfoglaltságot találnod, régen engem is elnyomtak a suliban, de a gimi vége felé nyitottabb lettem az emberek felé és sok barátot szereztem, az a lényeg, hogy ne csak otthon ülj, hanem ismerj meg új embereket, helyszíneket vagy akármit csak térj el a megszokottól. Ha szert teszel új barátokra akkor nagy az esélyed rá, hogy meg ismersz egy olyan lányt akinek szimpatikus vagy.

2012. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 anonim ***** válasza:

Először is okvetlenül nagy dolog és büszke lehetsz arra hogy ki akarsz törni abból a helyzetből amiben vagy.


Sok tényezős összetett a helyzeted, amelynek van egy súlyos lelki háttere is a gyermekkorod amelyet fel kell dolgoznod. A bántások, a sok elfojtott dolog benned, a meg nem értés és a szeretet hiánya vezetett az önbizalomhiányodhoz.


Szembe kell nézned a dolgokkal kihívásokkal lépésről lépésre. Legyen egy motivácíód és vidd azt végig módszeresen. Az önbizalomhiányodból úgy tudsz kilépni, ha kihívások elé állítod magad, amelyeket teljesítesz és megismered a sikerélmény ízét. Tűzz ki célokat akár legyen az sport, amely egyébként az egyik leghatásosabb önbizalom növelő. És nem csak a kinézettre célzok sőt, fontos lélektani hatásai vannak. Vagy legyen ez a kihívás bármi más szellemi egy új iskola.

Lényeg legyen célod. Biztos vagyok benne hogy a munkakeresés sikertelensége is összefügg ezzel, tudom az emberben akaratlanul is ott van, hogy ismerkedjen ha nincs épp munkája és nem is tanul. Egy megoldás létezik változtass keress célt magadnak. Fiatal vagy, ha nem találtad meg a számításaidat eddig még bármit tanulhatsz bármi lehetsz. Ha rátértél egy ösvényre meg fogsz lepődni mennyire megváltozol, helyre áll az önértékelésed.


Hadd ajánljak egy videót nézz meg, meríts belőle erőt! :)


http://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8

2012. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ismételten!


Én már annak is örülnék, ha IGAZ barátokra tudnék lelni. Ez mindennél többet érne. Persze ez csak akkor derül ki, ha baj van. Ilyenkor hirtelen sokan kiállnak.

Vannak terveim magammal, az életemmel amiket véghez szeretnék vinni, és azon vagyok, hogy sikeresek legyenek az erőfeszítéseim.

A külsőmet is elkezdtem csiszolni, növesztem a hajamat.

Az öltözködésemre is igyekszem adni, olyan ruhákat viselek, amik tetszenek és divatosak is egyben!:)

Elfoglaltságként elkezdtem táncolni, és úgy látom, hogy kezd megváltozni a zenei irányzatom, és az egész stílusom is.

Ja és már a városba is kimerészkedem sétálni!:) Igaz egyedül, de eltelik rajtam az idő, és próbálok embereket keresni!:) Próbálkozom!


Igen kedves utolsó jól látod! Tudat alatt nagyon is bántanak ezek a dolgok, de igyekszem felejteni a múltat! Bár nem egyszerű, már lényegesen jobban érzem magamat. Egyébként ha belegondolsz, már 5 éve vége van, és Én még mindig itt vagyok leragadva, ezek bántanak... Tudom szánalmas dolog, de nem nagyon tudok mit kezdeni ezzel MOST. Ezért hajtok munkahely után. Tervebe van véve, autó, ház... Uhh, de soká lesz még az! Ezek a céljaim jelenleg.

Ki néztem egy BMX-et is és az első fizetésemből megvenném azt kezdetnek, és kijárkálnék a helyi BMX parkba. Ott sok srác, csaj is megfordul.


A Videót köszönöm, ha valamikor padlóra kerülök, mindig meg fogom nézni! Kicsit magamra ismertem abban, amit mond Rocky!:)

2012. ápr. 23. 18:47
 36/105 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én ugyanígy vagyok ezzel! "Forever Alone"


18/L

2012. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/105 anonim ***** válasza:

boxot ajánlom mindenképpen

jó szórakozás, ha le vagy maradva a többiek segítenek neked így ismerkedsz velük, nő az önbizalom + le tudsz baszni egyet-kettőt az állítólagos barátaidnak akik kihasználtak

2012. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/105 anonim ***** válasza:
Azért vertek meg mert esetleg dagi voltál/vagy?...talán úgymond csúnya az arcod?a mai világban sajnos sokat számít a kinézet..de menj el szórakozni egyedül mert különben elég nehezen fogsz találni...
2012. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom, hogy miért vertek meg. Látták rajtam, hogy nem ütök vissza, nem vagyok verekedős hanem visszahúzódó. És ez a mai napig így van. Félek, gyámoltalan vagyok, visszahúzódó.

Lehet szánalmas vagyok, de így van. :/

Jó, akkor elmegyek szórakozni egyedül. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz a dologból! :D

2012. júl. 4. 21:25
 40/105 anonim ***** válasza:
nem vagy szánalmas szerintem aranyosak a visszahúzódó fiúk :P
2012. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!