Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak barátnőt? :/

Figyelt kérdés

Csáó mindenkinek!

Nos a kérdés adott! Nincs öbizalmam, nem járok sehova sem szórakozni, mivel barátaim sincsenek. Egyes egyedül vagyok, és olyan 'Forever Alone' -os feelingem van. Járjak el EGYEDÜL szórakozni hátha? Ti mit javasoltok?:S


Válaszaitokat előre is köszönöm!


19/F


2012. febr. 26. 00:21
 81/105 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Ha közelbe akkor kijöhetsz velünk és találok neked nőt:D
2012. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 anonim ***** válasza:

Hát haver, nagyon együtt érzek veled, pontosan olyan vagyok mint te. Sajnos tanácsot nem tudok adni, de ha szeretnéd és közel lakunk egymáshoz, menjünk el együtt szórakozni - végül is ebből a pozícióból nem veszthetünk már semmit sem :$

20/f

2012. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 anonim ***** válasza:

Tudod, a kapcsolatok általában közösségben lehet kiépíteni, tehát neked is erre van szükséged.


Adok egy tanácsot: menj el önkéntesnek valahova. Állatmenhely, kórház, környezetvédők... akármi. Nem dolgozol, tehát időd bőven van, semmibe sem kerül neked és rengeteg emberrel megismerkedsz közben. Plusz, alapvetően az értelmes emberek végeznek önkéntes munkát, tehát nem a parasztok közé kerülsz, ahol minden második emberben csalódni lehet a jelleme miatt.


Hátránya igazából nincs a dolognak, tehát a tényleg változtatni akarsz, igazán, akkor holnap sétálj el a helyi önkéntesközpontba és érdeklődj :)

2012. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:
Ilyen emberek mellé jó lenne egy pörgősebb srác. Egy hétig lenne melletted, szétszednétek mindent, aztán egyből máshogy látnád a világot. Most túl korlátolt vagy, leginkább az önbizalomhiányodnak köszönhetően, de ezen csak te tudsz javítani.
2012. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 Beviz Elek ***** válasza:
Gödön sok a suna! Gyere nézz szét
2012. dec. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:

Menj el tánciskolába társastáncra vagy néptáncra. Jót fog tenni, hidd el nekem. A tánc nagyon kellemes időtöltés, megszabadít minden rossz gondolattól és érzéstől, és csak te, valamint a partnered a fontos :) Nekem csak örömet okozott, nagyon kedves emberek vannak ott. Attól pedig ne aggódj, hogy nem lesz partnered - a lányok mindig többen vannak, mint fiúk.


Sok sikert :)

2012. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem egyszer volt olyan, hogy 3 fiú volt 10 lányra.
2012. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam általánosban mint te, (bár azért meg nem vertek, csak akartak, elit suliban azért egy fokkal civilizáltabb a nép), viszont változtattam a jellememen, és rájottem, hogy nem feltétlenül a környezetem miatt nem tudtam beilleszkedni, hanem bennem van a hiba. Ekkor változtattam, megpróbáltam "megfelelni az elvárásoknak", és azóta a legnagyobb ellenségeim a legjobb haverjaim.

Hozzáállás kérdése az egész, jófej embereket akárhol lehet találni. És ameddig nincsenek barátaid, ne nagyon reménykedj nőkben, előbb a haverokat oldd meg. Szerintem egy átlagos normális csaj nem igazán érdeklődne forever alonek felé, mivel pszichopata antiszociális retardáltnak nézné, mint mindenki más.

Fel a fejjel.

2012. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:

Küldj privibe képet, oké? :)

Megmondom helyes vagy -e szerintem.

Am meg nem olyan nagy cucc, nekem például nem kéne egy olyan pasi aki egyfolytában bulizik és akörül forog az élete, hogy kivel látják.

Mellesleg én is ilyen "Forover Alone" típus vagyok. :I

2012. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim ***** válasza:

így van, aki forever alone, az bizony forever alone :(


-- forever alone

2013. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!