Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak barátnőt? :/

Figyelt kérdés

Csáó mindenkinek!

Nos a kérdés adott! Nincs öbizalmam, nem járok sehova sem szórakozni, mivel barátaim sincsenek. Egyes egyedül vagyok, és olyan 'Forever Alone' -os feelingem van. Járjak el EGYEDÜL szórakozni hátha? Ti mit javasoltok?:S


Válaszaitokat előre is köszönöm!


19/F


2012. febr. 26. 00:21
 51/105 anonim ***** válasza:
80%

Hülyeség ez öcsicsótány. Egyáltalán mi ez a b uzis forever alone szärság? Hülyeség. Mész valahova szórakozni és kész. Akár egyedül is.

Miért nincs önbizalmad? Szärul nézel ki? Na és? Attól még van esélyed öcskös. Külső nem számít.

Úgy, hogy menj egyedül szórakozni valahova. Jó pár évvel ezelőtt egyedül mentem le a rockmaratonra. Több, mint 300 km-t tettem meg vonattal. Egyedül mentem és akkor még szűz voltam. De buliban jó volt. Tomboltam, mint az állat. Dugtam jókat. Az volt a szerencsém, hogy voltak ott csajok az én környékemről is. Ezért hazafelé még le is szoptak a vonaton.

Úgy, hogy hajrá. Menj oda bárkihez dumálni. Úgyis menni fog az magától. Nem kell egyből csajt felszedni. Először csak beszélgetni, aztán haverkodni, majd barátkozni. És közben előbb-utóbb befigyel a csaj is.

2012. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 anonim ***** válasza:
Próbálj meg interneten ismerkedni ahhoz viszonylag kevesebb önbizalom kell
2012. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 A kérdező kommentje:

Tulajdonképp azért nincsen önbizalmam, mert ez rögződött belém, hogy milyen sz@r vagyok, meg szánalmas. Megmondom őszintén, hogy bele vagyok "ragadva" a múltba és egyszerűen nem tudok továbblépni. Azt nem tudom miért. Az biztos, hogy az akarat megvan, mert Én sem így tervezem leélni az életem, hogy a múltbeli sérelmek végig kísérjenek.

Uhm, hát érdekes bár jó élményeid lehetnek!:D

Már Én is így gondolom, hogy előbb barátokat, baráti kört kellene találnom illetve kialakítanom magamnak, hogy jussak is valamire.


Az interneten is próbáltam, sok lányra ráírtam és nem válaszoltak a leveleimre. Egy szót se szóltak... Nem tudom, hogy miért.


/Köszönöm a válaszaitokat!:)/

2012. júl. 13. 11:07
 54/105 anonim ***** válasza:
Amíg nem mész sehova,és önbizalmad sincs,addig ne is álmodj nőről,max interneten kattingathatsz ,és láthatsz szép nőket.
2012. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy írod a sírós fejeket , inkább fogd meg a f@szod és menj el egy discoba!
2012. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/105 anonim ***** válasza:
Siralmas vagy.. Hogy várhatod el egy nőtől, hogy felnézzen rád, ha az interneten akarsz önbizalmat szerezni? Én úgy látom, azok alapján amiket írtál, a legjobb, ha leiszod magad és elmész egy nagyvárosi discoba. ;D Persze ne üsd ki magad, az nem tesz jót.
2012. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor siralmas vagyok... Ez van.
2012. aug. 6. 00:10
 58/105 anonim ***** válasza:
Ha nem lennék 14 és nem laknék tuti máshol mint te .....:))olyan aranyosakat írsz :)))
2012. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 anonim ***** válasza:
nem is rossz, már van egy 14 éves rajongód
2012. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 A kérdező kommentje:

Oh, köszi!:D:$ De szerintem Nekem sem tetszenék!:(


Végül is nem. Már ez is haladás!:)

2012. aug. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!