Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak barátnőt? :/

Figyelt kérdés

Csáó mindenkinek!

Nos a kérdés adott! Nincs öbizalmam, nem járok sehova sem szórakozni, mivel barátaim sincsenek. Egyes egyedül vagyok, és olyan 'Forever Alone' -os feelingem van. Járjak el EGYEDÜL szórakozni hátha? Ti mit javasoltok?:S


Válaszaitokat előre is köszönöm!


19/F


2012. febr. 26. 00:21
 61/105 anonim ***** válasza:

szívesen segítenék, de max annyi mondhatok, mint az előttem szólók, az meg - mondjuk ki nyíltan - szart sem ér.


ehet itt okoskodni, hogy járj el egyedül valahova, ne "félj" tőle. de ha nincs önbizalmad, akkor nincs. ezen egy kommentel nem lehet változtatni.


teljesen meg vagyok győződve, hogy kizárólag tőled függ. nem kell istenkirály jófejnek lenni, vagy jó pasinak, elég magabiztosan és nyugodtan fellépni mások előtt.

többet itt nem tudunk segíteni. ha a külsőddel van gondod, azon egy fodrász, konditerem, ruhabolt változtathat.


neked kell változtatni a hozzáállásodon. csak rajtad múlik, és ezen az oldalon senki nem fogja a gondod orvosolni kommentekkel.

2012. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok. Se barátok, se bulik. De egyszer támadt egy ötletem. Elkezdtem otthol edzeni, hogy növeljem az önbizalmam. Már több mint féle éve edzek és látom a változást nem csak a testemen, hanem az önbizalmamban is. Talán érdemes lenne megpróbálnod elkezdeni futni, fekvőtámaszozni, vagy kimenni valahova ahol szabadtéren tudsz edzeni. Ott jó esélyed van olyan rendes emberekkel megbarátkoznod mint amilyen te is vagy.

Nem olyan nehéz változtatni magadon. Az első lépés a legnehezebb, aztán csak jobb lesz. Sok sikert a jövőben. Remélem Sikerül elérni minden célodat.

16/F

2012. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 anonim ***** válasza:
utolsó kedves hogy próbálsz rajta segíteni de szerintem egy 19 éves fiúnak már biztos eszébe jutott párszor h edzeni kéne. legalábbis 19 éves korára csak belegondol az ember h kéne..
2012. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
am ha lelkesítő zenét akarsz eminemtől a not afraid jó választás
2012. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
2012. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 anonim ***** válasza:
mióta kiírtad a kérdést sikerült már vmennyit továbblépni?
2012. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 anonim ***** válasza:

igen. elolvasta a kommenteket.


minden csak elhatározás kérdése. a mi válaszaink nélkül is tud változtatni, ha akar.

2012. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 A kérdező kommentje:

Edzettem régen. Testépítettem. Aztán abbahagytam. Majd szépen leépültem (igen, ez várható volt). Az utóbbi egy évben, teljesen megváltozott az életem, rossz értelemben természetesen. Nem tudom, hogy ettől még van-e lentebb.


Nem, nem sikerült továbblépnem. Igaz most úgy döntöttem, nekivágok az érettséginek. Tehát itt az alkalom, hogy találjak barátokat az iskolában és esetlegesen egy barátnőt is. Már ha nekem is megadatott. Bár az eddigi tapasztalatok alapján nem lesz könnyű, és úgy érzem kudarc lesz.

Inkább már barátokat akarok szerezni, nem is barátnőt. Az még nagyobb kihívás. Sőt, egy magamfajtának szinte lehetetlen... Mármint a barátnő szerzés.


Egyébként sokszor próbáltam, hogy "na most akkor változok és minden rendben lesz". Tartott is kb egy-két hétig. Utána minden ment elölről. Mintha el sem kezdtem volna semmit sem.

Ezt már rengetegszer megpróbáltam. Úgy tűnik, hogy gyenge akaratú vagyok.


Köszönöm a zenéket is. Igaz Én mást stílust "képviselek", de tényleg kösz!:D

2012. szept. 2. 14:43
 69/105 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom átérezni a helyzetedet,mert mindig jó voltam a nőknél de egy pár tanácsot adhatok ha gondolod. Mikor odamennél egy nőhöz gondold át hogy mi veszíthetsz,és mit nyerhetsz..Max elküld,és akkor mivan?? De! Lehet hogy megadja esetleg a számát,és kitudja lehet hogy ő lesz a barátnőd! Nem kell túlbonyolítani a nyitást se,egyszerűen nem az a lényeg hogy mit mondasz,hanem hogy HOGY MONDOD. Magabiztosság a lényeg..ezt tükör elött tudod gyakorolni,esetleg csaj ismerőseiden. Kezdőszövegnek meg elég egy "Szia,megláttalak az előbb ,nagyon aranyosnak tűntél és gondoltam ide kell jöjjek hozzád,Józsi vagyok" szöveg,hidd el ha bejössz a csajnak működni fog,de sose add fel,ha nem megy elsőre,ha nem megy másodszorra,folytatni kell,és küzdeni addig amíg el nem éred a célod,hisz gyakorlat teszi a mestert! Üdv: 22F
2012. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 A kérdező kommentje:

Nos fogadd gratulációm, hogy Neked mindig sikered volt a nőknél. Vannak akiknek megy (vagy isteni adottság), és vannak az életképtelen egyedek mint például Én.

Próbálkoztam. Én odamentem hozzá, pár nap eltelt, jött egy másik srác, Vele dumált és azt vettem észre, hogy engem mindig kerül. Mindenki csak leráz. Nem épp biztató. Valami azt súgja, hogy Nekem ez nagyon nem megy. Tudom, hogy nem vesztettem semmit, de rosszul esett. Nagyon "lelkizős" természetű vagyok. Köszönöm a tanácsaidat!

2012. szept. 6. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!