Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjak magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak barátnőt? :/

Figyelt kérdés

Csáó mindenkinek!

Nos a kérdés adott! Nincs öbizalmam, nem járok sehova sem szórakozni, mivel barátaim sincsenek. Egyes egyedül vagyok, és olyan 'Forever Alone' -os feelingem van. Járjak el EGYEDÜL szórakozni hátha? Ti mit javasoltok?:S


Válaszaitokat előre is köszönöm!


19/F


2012. febr. 26. 00:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:

Undorító egy osztály lehetett, g*cikből mindenhova jut, na de ennyi... Az alkesz meg drogos még jobbik eset:D


Szüleid ismerőseinek biztos vannak barátaik, azoknak a gyerekeivel lehetne spanolni.

Vagy piálj be, menj el szórakozni, részegen oldottabb vagy;D

2012. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:
csak nem TH-s voltál? :O
2012. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat! Nos az lesz, be fogok piálni!:D Persze mértékkel! Tényleg más úgy az ember.


Neeem, nem TH-s voltam!:D Öhm, az MTH-ra gondolsz?:O

2012. márc. 13. 22:56
 24/105 anonim ***** válasza:
na azt nem tudom mi, én a József attilára gondoltam Gyöngyösön, de ezek szeritn nem oda jártál.
2012. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 anonim ***** válasza:

Én jártam egyedül szórakozni, élveztem!


Suli / munka kapcsán jöttek haverok akik bemutattak még több embernek, így tudtam közösséget találni és később barátnőt is.

2012. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 A kérdező kommentje:

Hallottam arról a suliról. Oszt társamnak voltak ci*ány rokonai akik oda jártak... Én Hatvani vagyok, és a Damjanich-ra gondoltam. De nem oda jártam. Rosszabb...


Egyedül?! Hát gratulálok! Benned megvan ami bennem nincs. Önbizalom!:'/ Pedig kénytelen leszek erőt venni magamon, mert nem akarok így élni!:(

2012. márc. 13. 23:09
 27/105 A kérdező kommentje:
Még valami: Az utcán egyébként megismernek azok a ci*ányok akikkel egy suliba jártam. Most spanoljak velük?:'/ Mert nekem igazán nincs bajom velük, elférnek tőlem és én is tőlük, deee... Nem szívesen tenném...:'/ Félek, hogy belekevernek valamibe... Nah szóval tudjátok milyenek... 3 lépés elvét azért betartanám...:'/
2012. márc. 13. 23:14
 28/105 anonim ***** válasza:

Cigányokkal én elvből nem spanolok.

Csak 1 cigány ismerősöm van, de őt általános 1.-ben ismertem meg és ő tényleg jó fej.

De a 90%...

2012. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/105 anonim ***** válasza:
Fúúú h utálom az olyan k*csögöket akik egyszerre többen támadnak valakire... Amúgy szerintem nézz valami munka után, mert az egy jó kiindulópont és még pénzt is kereshetsz vele... Ne így állj hozzá, h nem kapsz, hanem így: na, itt most király leszek, felvesznek és kész! :) sok szerencsét!
2012. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 A kérdező kommentje:

Én is..:/

Nos köszönöm a válaszod! Rajta vagyok a munkahely dolgon jelenleg eredménytelenül, de igyekszem!^^

2012. ápr. 1. 21:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!