Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért járni valakivel, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért járni valakivel, mert sok a pénze, szerintetek mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Összejönnék egy csajjal, aki amúgy nem jön be, viszont jómódú a családja, szóval szívesen beházasodnék a famíliába. A barátaim szerint ez morálisan helytelen, de miért?

2013. febr. 5. 17:01
 81/100 Laylah ***** válasza:
*véleményemet
2013. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 maxgold válasza:
43%

Nem a verdámtól érzem magam férfinak,hanem mert én teremtem meg önerőből azt,amira a családomnak szüksége van.Írhattam volna konzervnyitót,vagy kakukkos órát is banyeg!

A lényeg,hogy nem mások hátán kapaszkodtam fel,nem élősködöm senkin,nem játszom meg magam,nem vagyok képes bemagyarázni magamnak hogy ez ami szerinted rendben van,tényleg oké,és én tudok tükörbe nézni.

Folyó víz,könnyebb út,blabla.Egyszerűen nincs benned annyi tartás,hogy megpróbálj saját magad erejéből boldogulni.Egyébként a válaszaid láttán örömmel áthúználak az asztalon ha ez élőben menne.

2013. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 A kérdező kommentje:

"akivel egyet értesz, és azzal nyaljátok kölcsönösen egymás seggét"


Idézd egy hozzászólásomat, amelyben nyalom bárki seggét. Nem is válaszoltam egyetlen olyan válaszra sem amelyik igazat adott nekem.

Néhány felvetésre válaszoltam, megindokoltam miért nem értek egyet vele. Nem tudom mit akarsz pontosan?

2013. febr. 5. 19:30
 84/100 A kérdező kommentje:

Maxgold, nagyon kemény vagy látom. Bármikor rendelkezésedre állok személyesen. Írj privátot, mikor, hol. Pécsi vagyok.

Ne csak szájhősködés legyen, ha már ekkora férfi vagy.

2013. febr. 5. 19:33
 85/100 Laylah ***** válasza:
Attól, hogy megvernek, nem lesz több EQ-d.
2013. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 A kérdező kommentje:
Laylah, már a sokadik fölösleges üzenetet írod. Szerelmes vagy belém, hogy az én kérdésemnél töltöd az egész napodat? Bocsi, de csóringerekkel nem jövök össze.
2013. febr. 5. 19:41
 87/100 Laylah ***** válasza:
12%
Még a lineáris egyenlőtlenségek, az integrálás meg a deriválás is több értelmet rejt, mint ez a kakaskodás. Kérdező, állj be szerzetesnek, ott legalább nem teheted tönkre senki életét. Komolyra fordítva a szót, igencsak el kéne gondolkodnod, mi is a fontos az életben, mert nem a pénz vezeti a listát, az biztos. A soha viszont nem látásra!
2013. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 Laylah ***** válasza:
12%
XD a végére valami vicceset is írtál, köszi :D de ha te lennél az utolsó, akkor se kellenél, van mellettem egy milliárdszor jobb, akinek a levágott lábujjkörmével se érhetsz fel xD
2013. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:
68%

Hülyeség a lángoló szerelem és az önfeláldozás. Kamu dolog mind, ami azt bizonyítja, hogy alárendeltté válnál.


Közgazdászként racionális döntés úgy is elvenni egy gazdag nőt, hogy minden házasság előtt szerzett tulajdon a nevén marad, mivel annyi tőkével, amennyi egy gazdag nőnek van, 0 hitellel, 0 kiadással, az MPS-ed igen magas tud lenni. És a házasság alatt szerzett vagyon így lényegesen nagyobb összegű, mint egy "szerelem" házasság esetén, ahol 2 csóró összeköltözik, nyögi a hitelt örök életében, szülnek 3-4 gyereket és a végén már csak ezek tartják együtt őket.


Ugyanis élmények, közös dolgok nélkül elég nehéz boldognak lenni és együtt lenni. Az élmények igen nagy részéhez, ahhoz, hogy ne nélkülözz viszont pénz kell. Ha mindketten kölcsönösen jól érzitek magatokat, eldöntitek, hogy tisztelitek egymást, együtt vagytok, egy célért küzdötök, akkor tartósabb kötelék alakulhat ki, mint a kis szalmalángokból, amikbe rengetegen "beleházasodnak".


Itt racionális és nem érzelmi döntés születik, így a "szerelem" elmúltával is megmarad a kapcsolat, mert mind a két fél érdekelt benne. Az sem mindegy, hogy a gyerekeim pl normális körülményekbe és nem a nélkülözésbe születnek bele.


Lehet nyálazni, lehet kérdezni, hogy mit ér az élet érzelem nélkül szüpppszüppppp... De a szeretet tulajdonképpen döntés kérdése. És a boldogság nagyban az élményeid, az életminőséged kérdése. Lehet szívtelenezni, lehet lepontozni, de akkor sem vennék el egy csóró lányt sosem, mert ennyi erővel ő száll rá az én pénzemre, tudásomra, munkámra.

A régi házasságok is, amik nem feltétlen "szerelmen" alapulnak, azok is azért lehettek tartósak, mert racionalitáson és nem fellángolásokon alapultak. Közös célok vitték előre őket.

2013. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim ***** válasza:

Ha gyógyszerésznek tanulsz és szerinted "nem Ő tartana el", akkor miért is akarod Őt elvenni? Szerintem is gusztustalan dolog, ha lányok ha fiúk csinálják ezt. Csak azt bizonyítja, hogy saját lábon nem tudsz megállni, nem tudsz maagadnak egzisztenciát teremteni és máson élősködnél! A másik meg az, hogy gondolom a csaj nem úgy menne hozzád, hogy "Oh ennek a srácnak a pénzem kell, akkor hozzámegyek", hanem szeretne és ha hiszed ha nem egy idő után észrevenné, hogy semmiféle érzelmeket nem táplálsz iránta, ráadásul hányadék módon kihasználod és akkor futhatnál a pénze után! Ez van, próbáld meg elfogadni, hogy szánalomra méltó ember vagy.


Ui.: Az is durva, hogy nem veszed észre, hogy ez a sok ember aki ideírt, mind egyhangon állítják, hogy hülyeséget beszélsz és váltig állítod, hogy neked mennyire igazad van, pedig nem! Gondolkozzál csak el ezen!


Peace

2013. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!