Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért járni valakivel, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért járni valakivel, mert sok a pénze, szerintetek mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Összejönnék egy csajjal, aki amúgy nem jön be, viszont jómódú a családja, szóval szívesen beházasodnék a famíliába. A barátaim szerint ez morálisan helytelen, de miért?

2013. febr. 5. 17:01
 41/100 anonim ***** válasza:

Mondjuk a gyógyszerészek jól keresnek. (tudom én is annak tanulok)

Szerintem még ha anyagilag meg is érné elcsesznéd az életed...le tudnál élni egy egész életet azzal aki iránt nem érzel vonzalmat? Kötve hiszem...egyébként is előbb utóbb úgyis megérzi a dolgokat...

2013. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 A kérdező kommentje:

"látszik, hogy nincsenek érzéseid"


Az émelyítő, filmekből ellesett ömlengések, és az ösztönvezérelte nyálaskodás, nem érzelmek.

2013. febr. 5. 17:48
 43/100 anonim ***** válasza:
65%

Nem bírtam megállni hozzászólás nélkül ezt a kérdést.

Tudod kérdező, a szüleim milliomosok (Euro). A nagyszüleim és a dédszüleim teremtették meg a vagyonunkat, amit a szüleim megtartottak és meg is fognak tartani, amíg élnek. Nekem is az a célom, hogy megtartsam, esetleg gyarapítsam. Őszintén? Soha semmit, egy fillért nem írnák át egy pasira sem, még házasság esetén sem! És nem érdekel, hogy mennyire fogom szeretni az illetőt, tőlem semmit sem fog kapni! Ha valakivel házasságot kötök, akkor csakis kizárólag házassági szerződéssel (a szüleim enélkül nem is engednének megházasodni). Méghozzá olyannal, ami szerint válás esetén a férfi semmit sem kap az én vagyonomból, azaz, csak a közösen szerzett vagyont feleznénk. Ami a házasság előtt az enyém volt, az az enyém is marad, nem nyúlhat hozzá semmiképp sem. Nem vagyok jótékonysági intézmény és nem hagyom, hogy az őseim kemény munkával elért vagyonán valaki élősködjön. Mert igen, amellett, hogy nem kellene dolgoznom, dolgozom és tanulok egyidejűleg. Apukám is úgymond "belenősült" a jólétbe, de minden egyes nap eljár és ledolgozza becsületesen az ő 8 óráját, egyetemet végzett. Semmi gondja nem lenne akkor sem, ha anyukám kitenné a szűrét.

A kérdésedhez, a nők nem olyan hülyék, mint ahogy ti férfiak azt képzelitek. Előbb, vagy utóbb észreveszi azt, hogy milyen szándékú vagy és annak nem lesz jó vége. A szerelem valóban mulandó, de ha nincs megértés, szeretet, tisztelet, akkor hiába az egész, hidd el. Szerintem inkább menj és keress egy jó munkát, keresd meg a saját pénzed.

2013. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 A kérdező kommentje:
Kassandra Storm, le tudnám élni. Szerintem egy józanul meghozott tudatos döntés többet ér, mint félvakon szerelmesen megígérni, hogy soha többé senki más. Ha elmúlik a szerelem, az ígéret is elhalványul.
2013. febr. 5. 17:51
 45/100 A kérdező kommentje:

#43

Na látod, te ugyanúgy gondolkodsz, mint én. Az pénzt mented, magasról tojsz a szerelemre. Ez aztán az önzetlen és őszinte szerelem, ahol a férjednek egy vasat sem adsz (és mindezt pusztán szeretetből). Haha.

2013. febr. 5. 17:54
 46/100 anonim ***** válasza:
43-as te is megéred a pénzed. Istenem ennyi beteg ember.:(
2013. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 anonim válasza:
43%
blabla mindenki itt osztja az észt. Kérdező azt csinálsz amit akarsz :) Hogyha én házasságot kötök tuti nem fogok házassági szerződést csinálni. Mi a faszak? Az a bizalmatlanság alapja.... hogyha elválunk és viszi a pénzem ki a f*szt érdekel ? Vigye... belesz*rok. Pénz nélkül is tudok boldog lenni! Na csumiztok ti kapitalista , anyagias balf*szok :)
2013. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam, hogy önzetlen vagyok. Arra próbáltam utalni, hogy ingatlant, vagy földterületet nem fogok ráírni, vagy ajándékozni. A készpénz az közös. De elvárom, hogy dolgozzon és ne én tartsam el. Láttam már nem egy esetet az ismeretségi körömben, ahol a pasi fente a fogát a nő vagyonára és hányingerem van az ilyentől, hogy őszinte legyek. Azzal a meglátásoddal egyetértek, hogy fontos ésszerűen párt választani, nem pedig úgy, hogy jaj, rózsaszín köd és akkor most férjhez megyünk/megnősülünk, vagy mert anyuka meg apuka így kívánja. Sokkal fontosabb az, hogy két ember emberileg, barátilag megértse egymást és sok közös legyen bennük. Hasonló célok, hasonló érdeklődési kör és hasonló társadalmi pozíció. Nekem ezek fontosak. Valójában nem is keresem az olyan fiúk társaságát, akik nem hasonlóak hozzám és itt nem feltétlenül az anyagiakra gondolok. Anyukám sem apukám anyagi helyzetét nézte, mikor összejött vele, mert ha azt nézte volna, akkor össze sem jönnek. A nagyszüleim elejében nem kedvelték apumat, de idővel látták ők is, hogy becsületes és rendes ember.
2013. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:
Vajon a kérdező csillagjegye bika?
2013. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:

hát ez egy nagyon hülye kérdés volt!

ez teljesen helytelen lenne. a kapcsolat nem arról szól, hogy mennyi pénzed van, hanem arról, hogy szereted a másik félt. azért összejönni valakivel, mert gazdag, egy nagyon csúnya dolog!

2013. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!