Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért járni valakivel, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért járni valakivel, mert sok a pénze, szerintetek mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Összejönnék egy csajjal, aki amúgy nem jön be, viszont jómódú a családja, szóval szívesen beházasodnék a famíliába. A barátaim szerint ez morálisan helytelen, de miért?

2013. febr. 5. 17:01
 51/100 maxgold válasza:
45%

Hááát haver...

Neked aztán mondhat itt mindenki amit csak akar,igaz?

simán megtennéd hogy beülsz egy jómódú családba csak a pénzük miatt,és nem érted mi a baj ezzel.

Tudod,én tökön szúrnám magam egy konyhakéssel,ha más pénzén élnék.A házam az enyém,a verdám kint az enyém,és a pénzem én kerestem meg.Mind.Ez az egyik olyan dolog, amitől férfink érzem magam.

Viszont tőled rendesen forog a gyomrom,vérszívó!

2013. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 Laylah ***** válasza:
64%

1. Kérdező, a 43-as csak szemlélteti, mi várna rád. Ő már fel van készülve az olyan gyökerekre, mint te. Én sem tennék másképp, ne a pénzemért szeressen... ppffff bocs, ne a pénzemért vegyen el bárki. Ha már házasság van, oda kellenek dolgok, pl. ház, kocsi. Ezek közösen használt dolgok, de akkor is az én nevemen tartanám, ha gazdag lennék. Mehetsz vele, használhatod, de soha nem lenne a neveden. Ami közös vagyon lenne, természetesen kapnád a felét.

2: a kérdésre válaszolva, igen, undorító, amit tervezel. Egyrészt szerencsétlen lányt nagyon hülyének nézed már most. Nem szereted: ezzel el lehet élni pár hónapot, de egy életet nem. Egyrészt, mert egyetlen ember se tudja egy életen át megjátszani a szerelmest, másrészt az első pénzlehúzási kísérletednél lebuksz a szülők előtt, harmadrészt előbb-utóbb a csajnak is leesik a tantusz, és elperli az utolsó sz@ros gatyádat is.

3: oké, kapsz melót anyuciéknál. És majd ha megtörténik, amit két mondattal ezelőtt írtam, hol fogsz dolgozni? Mert ott tovább biztos nem lenne helyed.

4: a túl sok amerikai romantikus film nézése inkább rád jellemző, ha ennyire tudod általuk, mi az a szerelem. Ráadásul az elméddel is gondok vannak, ha a valóságot a filmmel azonosítod.

5: ha nem fogod szeretni a csajt és nem is buksz le, akkor meg fogod csalni záros határidőn belül. Egyszer pedig az is kiderül...

Aláírtad a saját szegénységi bizonyítványodat. Aztán ha nem lesz vagyon, mert viszi a csőd, akkor jön a válás? Tetű.

2013. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim ***** válasza:

Amiről nem tud, az nem fáj neki. Cserébe amennyire tudod tedd boldoggá, ne csald meg, ne legyél vele szemét, ne vedd magától értetődőnek a pénzét és hogy ez neked jár, és akkor mindenki nyer. Ha meg ronda szegény, akkor úgyis tudja hogy nem a két szép szeméért vagy vele. Ilyen világ ez. Nem mindenkinek döntő érv a humorérzék meg a hejj de nagy szerelemben nyomorgás.

27/N

2013. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 A kérdező kommentje:
Laylah, először tanulj meg értelmes emberként viselkedni, aztán formálj véleményt. Köszi.
2013. febr. 5. 18:37
 55/100 Laylah ***** válasza:
Fejtsd ki kérlek, miért nem vagyok értelmes ember, mester.
2013. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 A kérdező kommentje:

"A házam az enyém,a verdám kint az enyém,és a pénzem én kerestem meg.Mind.Ez az egyik olyan dolog, amitől férfink érzem magam."


Az vicces, hogy olyanok mondanak erkölcsi ítéletet, akik a verdájuktól érzik férfinak magukat...

2013. febr. 5. 18:40
 57/100 Laylah ***** válasza:
Egyébként megfogadhatnád a saját tanácsodat.
2013. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 A kérdező kommentje:
Laylah, anyádhoz is ezzel a szájjal szólsz, vagy előtte kimosod szappannal?
2013. febr. 5. 18:41
 59/100 anonim ***** válasza:
73%
Ez a kérdező megzakkant.:D
2013. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 Laylah ***** válasza:
Anyámról le lehet szállni, de ha beszélnél vele, a temetőben keresd.
2013. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!