Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért járni valakivel, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért járni valakivel, mert sok a pénze, szerintetek mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Összejönnék egy csajjal, aki amúgy nem jön be, viszont jómódú a családja, szóval szívesen beházasodnék a famíliába. A barátaim szerint ez morálisan helytelen, de miért?

2013. febr. 5. 17:01
 11/100 A kérdező kommentje:

#11

Nem a pénz a mindenem, de az is egy fontos nézőpont. Nem álomvilágban élek, mint te, hanem a valóságban.

2013. febr. 5. 17:14
 12/100 anonim ***** válasza:
78%
Gondolkodj el. Persze, tudjuk álomkapcsolatok nincsenek. De mi lenne, ha keresnél valakit, aki bejön, és megszereted és együtt eléritek, hogy jómódú legyen a családotok? Szeretnél egész életedben egy olyan nővel élni, aki nem is tetszik?... Egész hátralévő életedben utálni azt, amiben élsz? Szerintem nem.
2013. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 anonim ***** válasza:
75%

"Nem álomvilágban élek, mint te"


Ezt kifejtenéd részletesen kérlek? Egy jól működő párkapcsolat mért álomvilág? Szerintem te élsz álomvilágban és azt javaslom ébredj fel!

2013. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 anonim ***** válasza:
74%
Gáz, mert ha ő maga nem is, de a környezete észleli az ilyesmit, és előbb-utóbb úgyis lelepleződik.
2013. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 anonim ***** válasza:
80%
Ja, szóval sajátkezűleg nem vagy képes megállni a lábadon, ezért inkább átversz egy csajt akinek a szülei megteremtették a vagyont és arra fáj a fogad. Komolyan nem érted mi a gond ezzel? A naiv meg te vagy, ha azt hiszed könnyű évekig színészkedni.
2013. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 anonim ***** válasza:
79%
Te is csak azért írtad ki a kérdést, mert CSAK egyetértő válaszokat vársz. Nem itt kell megnyugtatni a lelkiismereted .
2013. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy nem fognak veled házassági szerződést kötni...arról nem is beszélve, hogy attól mert sok pénze van nem fog ellátni.

Ez a fajta eltartottság kevés nőnél működik, de szerintem egy férfinál elég valószerűtlennek tartom. Ha a csaj egy kicsit is normális el fogja várni, hogy dolgozz, és ne rajta élősködj :S Egy kitartott pasi gusztustalanabb mint egy kitartott nő, és tuti nem vonzó, mivel pont a férfias egzisztencia nincs meg benne.

2013. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 A kérdező kommentje:

#13

Nem utálom őt. Jófej, meg minden, barátként szeretem, csak tudom, hogy ha nem lenne pénze, akkor nem jönnék össze vele soha.

Számtalan szerelmi házasság megy gajra, és nem csak a pénz mulandó, hanem a szerelem is. Szóval még mindig nem látom be, miért erkölcstelenebb az anyagi szempont.

Ha annyira utálnám, természetesen nem jönnék össze vele. Nem vagyok szerelmes belé, csak ennyi.

2013. febr. 5. 17:23
 19/100 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is gáz és szimplán undorító féregnek tartalak, hogy ilyenre vetemednél. A párunkat nem a pénz miatt kell szeretni! Sőt, nem is szabadna, hogy ilyen dolgot a pénz bármilyen szinten befolyásoljon. A világ mocskos de az emberek teszik azzá... Ha úgy érzed nem vagy egy szánalmas senki akinek csak a pénz számít akkor keress olyat akit igazán fogsz szeretni, már ha képes vagy ilyenre.
2013. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 anonim ***** válasza:
79%
Undorító vagy. Sajnálom a csajt..
2013. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!