Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért járni valakivel, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért járni valakivel, mert sok a pénze, szerintetek mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Összejönnék egy csajjal, aki amúgy nem jön be, viszont jómódú a családja, szóval szívesen beházasodnék a famíliába. A barátaim szerint ez morálisan helytelen, de miért?

2013. febr. 5. 17:01
 71/100 A kérdező kommentje:

#64

Először is kösz, hogy emberi hangnemben válaszoltál, és nem mint egy suttyó tahó, úgy látszik ez ritka itt a gyakorin.

Én nem misztifikálom a szeretetet. Ha valakivel együtt élsz, úgyis megszereted. A szeretet nem valami különleges képesség, mindenki képes rá, és bárkit meg lehet szeretni.

Nem tudom miért ne lenne tartásom, egyedül is sok mindent elérhetnék, de a víz is lefelé folyik, minek választanám a nehezebb utat? Hogy a sok képmutató erkölcscsősz szemében frankó gyerek legyek? A legtöbb ember se anyagilag, se párkapcsolatilag nem ér el semmit élete során, nem kívánok hozzájuk hasonlítani.

Nem élősködni akarok a családon, de ezt már mondtam. Keményen akarok dolgozni a családomért, ennyi. A különbség annyi, hogy nem kell nulláról indulnom.

2013. febr. 5. 19:04
 72/100 A kérdező kommentje:

"más anyját nem szidom"


Mi van Laylah? Mikor szidtam, az anyádat, he? Legalább ne hazudoznál össze-vissza. Megkérdeztem, hogy anyáddal is ezzel a mosdatlan szájjal beszélsz-e? Ebben mi volt anyádra a sértő. Hagyjuk, szánalmas vagy.

2013. febr. 5. 19:06
 73/100 anonim ***** válasza:
Kérdező, Mi az hogy a te bocsánatkérésedet várja??? Várja persze mert ha leanyázol valakit akinek az anyukája meghalt (részvétem) akkor legalább bocsánatott kell kérni!! Innen látszik hogy te egy gerinctelen semmirekellő kis egoista b*znyákvagy!
2013. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:

"Ő legalább írt értelmeset!"


Igen. Tele van idézetekkel, tehát mások is segítettek neki nem beszélve, hogy csak az utóirat hosszabb, mint amennyibe az egész lényeget le lehetett volna írni.:)

2013. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 A kérdező kommentje:

#73

Jajj már leírtad százszor, abban reménykedsz, hogy végre szóra méltatlak öcsisajt. Nesze, legyen meg az örömöd pajtikám.

2013. febr. 5. 19:11
 76/100 Laylah ***** válasza:
12%

Elnézést, helyesbítek: nem szidtad, de a szádra vetted. Ez a vita köztünk zajlik, semmi közöd ahhoz, hogy mással hogy viselkedem. De abban biztos lehetsz, hogy nem sok ember van, aki ezt az érzést ki tudta belőlem váltani, mint te. Viszont ezzel nem büszkélkednék a helyedben.

Másik: telefonról vagyok, nem tudok minden egyes hozzászólást észben tartani, se írás közben utánanézni, tehát tévedtem, hibáztam, ami, ha nem tudnád, nem ugyanaz, mint a hazugság.

2013. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 Laylah ***** válasza:
De úgy látom, azt nem tudod megmondani, miért vagyok rossz, semmirekellő és buta ember. Szóval ezen beszólásodat tárgytalannak veszem.
2013. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 A kérdező kommentje:
Laylah, kár folytatni. Te írtál ordenáré hangnemben választ, a "gyökér", "tetű" satöbbi szavakkal illetve engem, és amikor megkértelek, hogy legközelebb, próbálj meg viselkedni, akkor édesanyád állítólagos halálával burkolózol. Na ez az igazi kegyeletsértés.
2013. febr. 5. 19:17
 79/100 anonim ***** válasza:
Kérdező,te nem véleményeket vársz,hanem bólogató kutyát,aki egyet ért veled.Arra meg nincs értelme kérdést kirakni.És aki nem ért veled egyet,azt figyelembe se veszed,csak azt,akivel egyet értesz,és azzal nyaljátok kölcsönösen egymás seggét...
2013. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 Laylah ***** válasza:
12%

Nem szavakkal dobálózom ordenáré módon, csak kifejtettem a véleményedet a -meglegetősen visszamaradott- felfofásoddal kapcsolatban, és igenis leírom, mert ez a véleményem, te pedig azért tetted fel a kérdést, mert a véleményünkre voltál kíváncsi.

Azt már meg sem kérdezem, hogy miért csak engem emelsz ki, hiszen nem csak én írtam hasonló jelzőket. Nem kérdezem, mert nem érdekel.

Édesanyám halála pedig nem állítólagos. A te erkölcsi, morális értékrendszered viszont az. Mert nincs.

2013. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!