Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért járni valakivel, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért járni valakivel, mert sok a pénze, szerintetek mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Összejönnék egy csajjal, aki amúgy nem jön be, viszont jómódú a családja, szóval szívesen beházasodnék a famíliába. A barátaim szerint ez morálisan helytelen, de miért?

2013. febr. 5. 17:01
 21/100 A kérdező kommentje:
Kassandra Storm, nem eltartott lennék. Gyógyszerésznek tanulok, a szüleinek meg van három gyógyszertáruk. Lenne biztos állásom. Nem úgy képzeltem, hogy ő fog eltartani.
2013. febr. 5. 17:25
 22/100 anonim ***** válasza:
82%
Hát nekem gáz lenne, mert nem akarok senkitől sem függeni. Gondolj csak bele, az az ő pénze, jogosan szól majd bele, hogy mire költheted. Ha pedig megun, mehetsz vissza a nyomorba. Ezért akarok én függetlenedni.
2013. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/100 anonim ***** válasza:
igen, te élsz álomvilágban, azt hiszed, hogy ha sok pénze van egy nőnek és összeköltözöl vele, majd mindent tolerálni fog és ennek tetejébe még teletömi a zsebed pénzzel? Vagy az apja? Hidd el az apja/ anyja mindig is a pici lányuk pártját fogja védeni, és mint tudjuk, lakva ismerszik az ember, idővel, ha rádöbben, hogy nem is szereted, csak megkísérelni lehúzkodni a családot, bezony ő jön ki győztesen ( anyagilag) a helyzetből, nem te :) Remélem, ha emiatt elveszed ( már ha tényleg létezik ez a lány) beleszeretsz egy lányba, és döntésre kényszerülsz, hogy boldogság vagy pénz :) Természetesen a döntés a te kezedben mint ahogy itt is, szóval teljesen fölösleges volt ezt a kérdést feltenni, az egyértelmű, hogy "morálisan helytelen", azt meg így is úgy is te döntöd el, mit teszel. Nem igaz ? Bocs barátom, de az eddigiekből ítélve még elég éretlen lehetsz
2013. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 anonim ***** válasza:
Ez nem arról szól, hogy te vagy undorító, mert TE FOGOD MEGBÁNNI! Egy nő mellett ébredni minden reggel, akit nem szeretsz. Egy nővel beszélni minden nap. Ha nem szereted, ezt ő is meg fogja érezni, és válás lesz a vége. Sajnálom, ha azt hiszed, ez működni fog.
2013. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 A kérdező kommentje:

Egyetlen érvet sem írtok, hogy miért erkölcstelen, azon kívül, hogy jujj nekem ezt tanították, hogy ilyenkor szőrnyülködni kell.

Az miért erkölcsösebb, ha valaki szerelemből házasodik, gyereket nemzenek, majd kiszeretnek egymásból, elválnak, a gyerekek élete is gajra megy. Ostobán előrelátás nélkül beleugrani a hülyeségbe erkölcsös, de ha gondolkodsz, akkor gonosz számító erkölcstelen senki vagy. Nem csoda, hogy annyi kapcsolat megy tönkre.

2013. febr. 5. 17:30
 26/100 anonim ***** válasza:
az éretlent a mentális világodról gondolom. tapasztalatlan talán ?
2013. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 anonim ***** válasza:

Hát,én nem vagyok egy szép ember,úgyhogy engem ez nem fenyeget.De nem hinném,hogy csinálnék ilyet.

Esetleg megismerném,hát ha van valami vonzó benne...

2013. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 anonim ***** válasza:

Ez állati undoritó ,csak a pénz miatt akarnád ! :/

27/f

2013. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 A kérdező kommentje:
Túl sok amerikai filmet néznek az emberek, a válaszokból, azt szűröm le. A valóság kicsit más, mint a filmek. Ha valakivel együtt élsz, úgyis megszereted. A szeretet csak megszokás.
2013. febr. 5. 17:35
 30/100 anonim ***** válasza:
azok a kapcsolatok, amik most mennek tönkre általában egy korábbi generációból valók, akik túl fiatalon egybekeltek (orrba szájba házasodtak) és a szülők is természetesen pártolták, h kirepül a gyerek. ha azt veszed alapul, hogy mennyi kapcsolat megy tönkre, gyáva vagy, félsz a csalódástól, attól h esetleg lapátra tesz a párod vagy pofán b*sz az élet. pedig ez mind tanulság, ami azért van mert korábban elhibáztak azok az emberek valamit, akik ma szétmennek, vagy sorozatos hibákat követnek el, ettől neked nem kell beállni a sorba.
2013. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!