Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért járni valakivel, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért járni valakivel, mert sok a pénze, szerintetek mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Összejönnék egy csajjal, aki amúgy nem jön be, viszont jómódú a családja, szóval szívesen beházasodnék a famíliába. A barátaim szerint ez morálisan helytelen, de miért?

2013. febr. 5. 17:01
 61/100 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy árvagyerek voltál, látszik a viselkedéseden.
2013. febr. 5. 18:44
 62/100 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, Szánalmas kis féreg vagy.. Jól tarkón kéne baszni hülyegyerek.. A szüleidnek meg gratulálok a nevelésért!! Inkább nézzd a filmjeidet minthogy egy lány szívét rontsd!
2013. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/100 Laylah ***** válasza:
74%
Rosszul gondoltad, fél éve halt meg. És ezek után egy bocsánatkérésnek illendő lett volna megjelennie. Emberségből megbuktál, nem kicsit. Arról meg nem tehetek, hogy rajtad kívül mindenki látja, milyen felszínes, semmi ember vagy, és mégis rajtam töltöd ki, csak mert leírtam, miért is vagy az. Érveket akartál, megkaptad, nem tetszik, sajnálnám, ha érdemes lennél rá. Kívánom, hogy éld át azt, amit te művelnél a csajjal.
2013. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 anonim ***** válasza:
65%

#43-asnak minden tiszteletem és örülök, hogy ilyen ember is hozzászólt a kérdéshez. Azokkal szemben, akik kritizálták, megjegyezném, hogy nem azt mondta, hogy válás esetén a kevésbé pénzes fél pusztuljon meg a csövestanyán, hanem azt, hogy ha beléptek egy házasságba XX:10^23 HUF, XY:1 HUF arányban, akkor válás esetén, mondjuk egy évvel később azért mégse felezzenek. Ez szerintem abszolút rendben van.


" szerelem valóban mulandó, de ha nincs megértés, szeretet, tisztelet, akkor hiába az egész, hidd el."

Ezzel is abszolút egyetértek. Csak azzal nem, hogy a 'férfiak' hülyének nézik a nőket. :-)


Kérdező: Tudod az a probléma, hogy nem egészen értem, hogy te mit gondolsz a párkapcsolatról. Az egész csak anyagi együttlét és feladatmegosztás? Pénzügyi befektetés? Mert a szerelem úgyis elmúlik?

A szerelem elmúlik, de nem nyomtalanul. Normál esetben nagyon mély szeretet és összetartás lép a helyébe, Jó esetben pedig (ami szerintem célja lehet minden embernek) egy újra és újra fellángoló szerelem. Itt megjegyezném, hogy a szerelem nem az, amikor Valentin-nap előtt görcsöl a csaj és a srác, hogy milyen szívecske mintájú nyálat csorgasson a másikra és a fenti válaszolók sem erre gondoltak. Ha te ezen túl nem tudsz szerelmet elképzelni, azt őszintén sajnálom, szerintem még várj néhány évet, leszel még te is igazán szerelmes.


Egy szerelmen kívüli kérdés: Ismered azt a szót, hogy Tartás? Nem érzed úgy, hogy magadat degradálod le azzal, ha azt mondod, hogy 'önmagamtól nem kapnék jó állást jó pénzért, úgyhogy beházasodom valahova, hogy ezt odaadják akkor is, ha csak púp vagyok a hátukon'? Nem gondolod, hogy ezzel csak azt bizonyítod, hogy te a magad erejéből egy senki vagy?

Én megfeszülök azért, hogy erkölcsileg és anyagilag is megfeleljek, de a minimálbért alig meghaladó fizetésem és kettőegészvalahanyas félévi átlagom mégis azt bizonyítja számomra, hogy IGEN, én ezt a magam erejéből el tudtam érni, IGEN, ez teljesítmény volt. És tudom, hogy ennek hosszú távon anyagi gyarapodás is az eredménye lesz.

Nem lenne muszáj ilyen téren kinyírnom magamat, lakhatnék még otthon, a barátnőm is rendes, kisegített, amikor nem volt melóm és nem kér szigorú számadást a közös forintjainkról. De így azt érzem, hogy vagyok valaki. Ha csak élvezném, ahogy kinyalják a fenekemet, egyrészt nem érezném jól magamat, másrészt k*rvára pofára esnék, amikor a szüleim meghalnak, örökségem elfogy, pénzes barátnő éppen kidobott, stb.


Visszatérve a szeretetre: Ha nem szereted a melletted levő nőt, rohadtul szenvedsz. Lehet, hogy eddig otthon ezt nem tapasztaltad meg, mert mindenki szeretett, de még megtapasztalhatod. Nincs rosszabb, mint összeláncolva lenni valakivel, és teljesíteni az elvárásait, miközben ehhez egyáltalán nincs kedved.


#53: "Amiről nem tud, az nem fáj neki. "

Ha valakivel összeházasodsz, nincs olyan, hogy nem tudja. Kivéve, ha kő buta ő is és az összes családtagja és mindent elhisznek. De rendszerint ahol pénz is van, ott ész is akad.

Egyébként meg van olyan ismerősöm, aki legendásan a legbutább lány abban a társaságban, de mégis megérezte, hogy hol szeretik és hol nem. Ennyit erről.

Ha valakivel nap mint nap együtt vagy, érzi, hogy nem szereted. Egy idő után ő sem fog szeretni, úgyhogy vár rátok egymás végtelen kínzása, vagy kidob majd, mint a szemetet. Micsoda kilátások!


"Nem mindenkinek döntő érv a humorérzék meg a hejj de nagy szerelemben nyomorgás. "

Az egy dolog, ha valaki nem házasodik össze egy koldussal szerelme ellenére, de egész más, ha CSAK azért házasodik, mert van pénz.


maxgold: "A házam az enyém,a verdám kint az enyém,és a pénzem én kerestem meg.Mind.Ez az egyik olyan dolog, amitől férfink érzem magam. "


És erről beszéltem, pontosan erről!


Egyébként én fordítva sem tartom jogosnak a dolgot. Ha egy lány törleszkedik, szeretne nekem szülni, mert látja, hogy jó kis mérnöki fizetésem van, kidobom, mint a tetves macskát!


ui.: Van egy ismerős pár. A srácnak 18évesen már családi háza, autója volt. Huszonsokévesen aztán elkapta a tökét egy kapuzárási pánikos csaj, feleségül is vetette magát az ország legexkluzívabb helyszínein.

A csaj írta elő, hogy az esküvő Ott legyen, hogy a srác csak annyi barátot hívhat meg, mint amennyit ő (neki valamiért kevesebb volt), hogy a házukban az egyébként hagyományos bulikat nem lehet megtartani, stbstbstb.

Tény, hogy együtt vannak

Tény, hogy már gyerekük is van

Tény, hogy a srác a látszat szerint még mindig elhiszi, hogy a lány szereti, sőt, lehet, hogy valamelyest szereti is.

De a srác barátai valamiért elpárologtak időközben, a lányt valamiért a barátok nem tartják túl sokra, és valamiért a hányinger kerülget, ahányszor ez szóba kerül.

Szóval lehet ilyet csinálni, lehet egy életet erre alapozni, csak készülj rá, hogy életed nagy része abban fog telni, hogy csak a feleséged van meg a rokonai, meg a pénzük és semmi más. Semmi!

2013. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 A kérdező kommentje:
Laylah, épp a magadfajta emberi nullák az elsők, akik ítélkezni szoktak mások felett. Miután mindennek lehordtál, utána meg az én bocsánatkérésemet várod, a képmutatás királya vagy, öregem.
2013. febr. 5. 18:50
 66/100 anonim ***** válasza:
64-es írjál már kisregényt légyszi! Szerinted van aki végig olvassa?
2013. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 anonim ***** válasza:

64es nem ismeri a tömörség fogalmát...

Én is néha túlírok,de ez azért sok.

kicsit előbb olvastam,hogy a filmek,hát a filmek kitalációk általában.

Valakivel akkor kell járni,ha érez az ember valamit,vagy dugni akar,vagy fogadásból,vagy akármi, az érez valamit-en kívül egyik se elfogadott,de egyik se annyira undorító,mint csak haszonért lenni valakivel.

Ha valaki sok pénzt akar,dolgozzon,ne a másikat használja ki.

2013. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 anonim ***** válasza:

két dologtól függ.

1. Mennyire ronda a csaj?

2. Mennyi pénze van?

2013. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 Laylah ***** válasza:
44%

Emberi nullák nincsenek. Senki sem lehet nulla, semleges, csak pozitív vagy negatív, és ennek fokai. Bennem lenne annyi gerinc, hogy egyrészt más anyját nem szidom, másrészt meg ha meg is történik, és megtudnám, hogy az illető anyja meghalt, legelső dolgom lenne térden állva bocsánatot kérni.

De még mindig várom, hogy vajon miért is vagyok én olyan rossz és végtelenül buta ember. Érvek nélkül eddig még csak kínodban szitkozódsz. Hidd el, tapasztaltam már az ilyenből eleget ahhoz, hogy tudjam. Ott vannak a hozzászólásaim is, emeld ki kérlek, mi alapján minősítesz le engem.

66. volt azt hiszem a hosszú hozzászóló; aki lusta olvasni, annak is ajánlom, mert jó dolgokat írt, érvekkel alátámasztva.

2013. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 anonim ***** válasza:
Van aki végigolvassa, és neked is meg a kérdezőnek is melegen ajánlom ! Ő legalább írt értelmeset!
2013. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!