Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy léteznek, és aki mást mond, az nem veszi a fáradságot, hogy körbenézzen. Sokan írják, hogy szerintük nem létezik ronda ember, de gondoljátok meg, hogy mivel a szépség mennyiségi jelleg, így eloszlása Gauss görbét vesz fel. Az vitán felül áll, hogy vannak olyan pasik, akik bőven átlagon felül vannak, és bármilyen nőt megkaphatnak. A görbe másik végén pedig vagyunk mi, ocsmány srácok, akikről valamiért nem is akarnak az emberek tudomást sem venni. Pedig igenis létezünk. És sohasem fogunk kelleni a csajoknak a rondaság miatt. Férfiből ugyanis több van fiatalabb korosztályban. Akkor mégis mi okból írnak olyanokat a kérdésekhez, hogy biztos kelleni fogsz majd valakinek, hiszen ez egyáltalán nem igaz. Csupán ámítás. Én rettenetesen ocsmány vagyok, mert elbánt velem a genetika, de mellette még alacsony is és dagadt. De részvétem a többi sorstársamnak is, akik mind egyedül maradnak. A kérdés, miért nem ismerik be az emberek, hogy tényleg vannak olyan ocsmányságok, aki sosem fog párt találni, még ha meggebednek akkor sem. Miért kell hiú reményeket táplálni beléjük? Hiszen az önbizalom ettől nem fog javulni, főleg, aki eddig csak negatív visszajelzéseket kapott. Ráadásul a belő értékeknek is, mint pl. a kedvesség, intelligencia, humor csak akkor érnek valamit, ha az ember legalább átlagosan néz ki. Akiktől a hányinger kerülgeti a lányokat, azoknál nem.

2013. máj. 15. 07:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/390 anonim ***** válasza:
82%

Csak csendben kérdezem, hogy nincs ebben egy árnyalatnyi önzőség?


Eleve marhaságnak tartom a "nekem szűz lány KELL" hozzáállást. Ti. nincs értelme. Arra bármelyik idióta agyhalott szűz is rájön, ha neki nem jó a szex, és kíváncsi lesz rá, hogy mással is ilyen-e.


btw egyre biztosabb vagyok benne, hogy a problémáid jelentős része pszichiátriai kezelést igényelne. Elég kemény testkép zavart, meg úgy eleve önértékelési zavart feltételez, amiket írsz.

2013. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/390 Csonti95 xD ***** válasza:
77%
Ronda vagy mint a sz@r (állításod szerint) és még szűz lányt akarsz? :D mennyémáá:DDDDD
2013. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/390 A kérdező kommentje:
Nincs testképzavarom. És a szűzhöz is azért ragaszkodom, hogy ne legyen összehasonlítási alapja, mert biztos, hogy én tuti béna vagyok az ágyban, és nem fogom tudni kielégíteni.
2013. máj. 15. 21:02
 34/390 anonim ***** válasza:
82%

De akkor tedd hozzá, hogy legyen se.gghülye is, hogy ne jöjjön rá, hogy a szex lehet jó is. Láncra verni nem akarod, hogy ne szökjön el? Most komolyan, minek neked nő, ha így állsz hozzá?


Különben a szex csak gyakorlat kérdése, meg hogy mennyire ismered a partnered. De tök jó, hogy ilyen pozitívan állsz a dologhoz, pedig még nem is próbáltad.

2013. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/390 A kérdező kommentje:
Tudod ismerem saját korlátaimat.
2013. máj. 15. 21:05
 36/390 A kérdező kommentje:
Meg amúgy sem valószínű, hogy valaha is összejön ez a dolog, mert olyan ocsmány, undorító vagyok, és visszataszító, hogy még egy lány sem tudott rám nem úgy nézni, mint egy tál hernyóra, szóval ez elég esélytelen. Egy lány sem tudna kedvelni egy olyan genetikai hulladék torzszülöttet, mint én.
2013. máj. 15. 21:07
 37/390 anonim ***** válasza:
74%
A Kérdező legalább tisztába van saját hiányosságaival.. Sajnos tényleg rossz irányba megy ez az aberrált világ.. 170cm-esen már szinte esélytelen vagy a nőknél, plusz ha ehhez még pl. egy kicsi farokméret 12cm is társul.. az maga a katasztrófa.. Ezekből nem lesz Önbizalom, az biztos. Máshol kell Neked is kérdező keresgélned.. pl. a munkádban próbálj sikeres lenni. Én ezt teszem, mert valahogy én is taszítom a nőket.. nem értem miért.. nem bunkózok senkivel sem, segítek akinek tudok, próbálok vicces is lenni.. ez mind kevés a külsővel szemben... Fogadd ezt el, és lépj túl rajta.. Azzal, hogy itt őrlöd magad attól nem lesz jobb... 26/f
2013. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/390 A kérdező kommentje:
Sikeres vagyok a munkámban, és megbecsülnek :) De az élet magányosan semmit sem ér. Egyedül az ember nem lehet boldog. Amúgy eddig bármibe kezdtem, sikereket értem el. Alapból ilyen vagyok, de a külsőm miatt a csajokban max. undort tudok kiváltani.
2013. máj. 15. 21:13
 39/390 anonim ***** válasza:
63%

Én csak azt látom, hogy korlátolt vagy. Icipicit sem akarod meghallani, amit mondok, csak hajtod a magadét. Ráadásul olyan dologról is, amiről a leghaloványabb fogalmad sincs. Ráadásul nem barátnőt akarsz, hanem ... nem is írom le inkább, mert én is rosszul lettem.


Csak azt tudom, hogy ha valaki (adott esetben te magadnak) ennyiszer mondaná el, hogy ocsmány genetikai hulladék vagyok, két három nap alatt én is elhinném. Te gondolom évek óta mantrázod ezt magadnak. Mert ekkora gyökér vagy. Gödörben vagy, és lefele kezdesz el ásni. Hát így nem lehet rajtad segíteni.

2013. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/390 anonim ***** válasza:
56%
Penelopé, újabban kezdesz kimondottan jól érvelni. Először haragudtam rád, de mostanában már több jó pontot is szereztél! :)
2013. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!