Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy léteznek, és aki mást mond, az nem veszi a fáradságot, hogy körbenézzen. Sokan írják, hogy szerintük nem létezik ronda ember, de gondoljátok meg, hogy mivel a szépség mennyiségi jelleg, így eloszlása Gauss görbét vesz fel. Az vitán felül áll, hogy vannak olyan pasik, akik bőven átlagon felül vannak, és bármilyen nőt megkaphatnak. A görbe másik végén pedig vagyunk mi, ocsmány srácok, akikről valamiért nem is akarnak az emberek tudomást sem venni. Pedig igenis létezünk. És sohasem fogunk kelleni a csajoknak a rondaság miatt. Férfiből ugyanis több van fiatalabb korosztályban. Akkor mégis mi okból írnak olyanokat a kérdésekhez, hogy biztos kelleni fogsz majd valakinek, hiszen ez egyáltalán nem igaz. Csupán ámítás. Én rettenetesen ocsmány vagyok, mert elbánt velem a genetika, de mellette még alacsony is és dagadt. De részvétem a többi sorstársamnak is, akik mind egyedül maradnak. A kérdés, miért nem ismerik be az emberek, hogy tényleg vannak olyan ocsmányságok, aki sosem fog párt találni, még ha meggebednek akkor sem. Miért kell hiú reményeket táplálni beléjük? Hiszen az önbizalom ettől nem fog javulni, főleg, aki eddig csak negatív visszajelzéseket kapott. Ráadásul a belő értékeknek is, mint pl. a kedvesség, intelligencia, humor csak akkor érnek valamit, ha az ember legalább átlagosan néz ki. Akiktől a hányinger kerülgeti a lányokat, azoknál nem.

2013. máj. 15. 07:02
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
 291/390 anonim ***** válasza:
Még te is lehetsz vézna !
2013. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/390 A kérdező kommentje:
291: Erre minimális esély van csak. Még az is álom, hogy egyszer elérem az átlagos testalkatot.
2013. máj. 31. 17:19
 293/390 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit szeretnél tőlünk ezzel a kérdéssel elérni?
2013. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/390 anonim ***** válasza:
Hogy ? hány kg vagy ?
2013. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/390 A kérdező kommentje:

293: Hogy emberek szóba álljanak velem :D Másképp a rondaságom miatt nem állna velem szóba senki :)


294: Túl sok!

2013. máj. 31. 17:29
 296/390 anonim ***** válasza:
Hmmm...túl sok..,több mint 100 ?
2013. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/390 A kérdező kommentje:
Rá sem merek állni a 120 kg-ig mérő mérlegre, mert félek hogy kiakad, szóval azt hiszem igen.
2013. máj. 31. 17:52
 298/390 anonim ***** válasza:
100%

15:54-es, vézna volt, de számomra éppen hogy az erősebb, sportosabb testalkatú férfiak voltak vonzóak. Mutatok példát: [link]

Az én édes drága férjem nem ilyen, bár a terhességeim alatt pár szolidaritási kiló felaraszolt rá, de még mindig vékonyka:)

De látom jól kiszűröd te is a lényeget.:P Az az lett volna, hogy az előnytelenebbnek vélt külső gond nélkül ellensúlyozható belső tulajdonságokkal és az ezekkel járó kisugárzással. A külvilág annak a kivetülése, amit elképzelsz róla. Változtasd meg a gondolkodásmódod és hopp, megváltozik a világ. Nem gondolod, ha itt sok-sok ember ugyanazt szajkózza, akkor esetleg lehet benne valami? De ha te ennyire szeretsz az önsajnálatban fetrengeni, akkor jó szórakozást hozzá...

2013. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/390 anonim ***** válasza:

kedves Gabter, Cascada vagyok, és van érzékem ahhoz, hogy megítéljem, ki ronda és ki nem. Te átlagos vagy, és most jön az, hogy jaaaj de a tapasztatok nem ezt mondják, hülye vagy, hát igen, nem jöhetsz be mindenkinek, feltételezem nagyoon jó csajoknál próbálkoztál , náluk tény, hogy az átlagos férfiakat annyira nem bírják, de sok szép lány, aki nincs elszállva magától, akár még érdeklődhet is irántad.

Tény, hogy dietetikussal és egy jó személyi edzővel akár jutányos áron készíttethetsz olyan edzéstervet és étrendet, ami kíméli a karod és az ízületeidet, és be is válik, nem éhezel. Vedd rá magad erre.

2013. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/390 A kérdező kommentje:
Sosem próbálkoztam szép lányoknál. Nekem nincsenek nagy igényeim a lányokkal kapcsolatban, viszont tény, hogy lehet, hogy valaki szerint átlagos vagyok, de ez csak 1 vélemény, szemben száz másikkal.
2013. máj. 31. 22:13
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!