Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy léteznek, és aki mást mond, az nem veszi a fáradságot, hogy körbenézzen. Sokan írják, hogy szerintük nem létezik ronda ember, de gondoljátok meg, hogy mivel a szépség mennyiségi jelleg, így eloszlása Gauss görbét vesz fel. Az vitán felül áll, hogy vannak olyan pasik, akik bőven átlagon felül vannak, és bármilyen nőt megkaphatnak. A görbe másik végén pedig vagyunk mi, ocsmány srácok, akikről valamiért nem is akarnak az emberek tudomást sem venni. Pedig igenis létezünk. És sohasem fogunk kelleni a csajoknak a rondaság miatt. Férfiből ugyanis több van fiatalabb korosztályban. Akkor mégis mi okból írnak olyanokat a kérdésekhez, hogy biztos kelleni fogsz majd valakinek, hiszen ez egyáltalán nem igaz. Csupán ámítás. Én rettenetesen ocsmány vagyok, mert elbánt velem a genetika, de mellette még alacsony is és dagadt. De részvétem a többi sorstársamnak is, akik mind egyedül maradnak. A kérdés, miért nem ismerik be az emberek, hogy tényleg vannak olyan ocsmányságok, aki sosem fog párt találni, még ha meggebednek akkor sem. Miért kell hiú reményeket táplálni beléjük? Hiszen az önbizalom ettől nem fog javulni, főleg, aki eddig csak negatív visszajelzéseket kapott. Ráadásul a belő értékeknek is, mint pl. a kedvesség, intelligencia, humor csak akkor érnek valamit, ha az ember legalább átlagosan néz ki. Akiktől a hányinger kerülgeti a lányokat, azoknál nem.

2013. máj. 15. 07:02
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
 311/390 A kérdező kommentje:

Már hogyne emlékeznék. Azonnal beugrott a neved, és nagyjából az is, hogy miről beszéltünk. A memóriámra mindig is büszke voltam, csak ez ilyen téren a leghátrányosabb tulajdonság, ha az ember az össze kudarcára és negatív tapasztalatára kristálytisztán emlékszik. Természetesen elismerésem, amiért átrágtad magad ezen a hosszú hozzászólás áradaton. Taps-taps.

Az, hogy mit mondanak rólam, talán legkevésbé sem érdekel. Nincs ugyanis olyan negatív jelző, amit ne vennék magamra, talán csak azok, amikben a kognitív képességeim becsmérlik. Ezt nagyon nem tűröm el, hiszen, míg pontosan látom a hibáim, az erényeimmel is tisztában vagyok.


3 év nem lesz elég. Tényleg legalább 5-6 év kell, míg a normális testsúlyt elérem. Persze valószínűleg gyorsabban is menne, ha nem kínozna folyamatosan a magány.


Szerintem létezik a késő. Nemsokára 27 éves leszek, és én ezt úgy tartom, hogy ebben a korban már nem lehet ismerkedni. Egész egyszerűen bezárultak az utak, mert már mindenhez túl idős vagyok. Ráadásul exponenciálisan csökken az esélye annak, hogy olyan lányt találjak, akire tényleg vágyom. Még régebben írtam, hogy lehetőleg szűz legyen, egyrészt, hogy ne zavarja a tapasztalatlanságom, másrészt mivel képtelen vagyok elengedni magam, feltehetőleg azon kattogna folyamatosan az agyam, hogy régebben ugyanezeket a dolgokat csinálta más pasival is. Ez meg azért elég lelombozó tud lenni. De minél idősebb vagyok, annál kisebb az esély, hogy találok egy olyan lányt, aki még nem adta oda magát senkinek. Nem tudom pontosan, hogy valóban így reagálnék-e, ahogy elképzelem, de az eddigi ismereteimből kiindulva, amit saját működésemről szereztem, valószínűleg így.


Igen, én is tisztában vagyok, hogy mind a túlsúlyomért, mind pedig a psoriasis-omért nagyrészben az a lelki teher tehet, amit a magányom miatt cipelek. Tudom, hogy már 1 pozitív visszajelzés is oly mértékben enyhítené ezt, ami megkönnyítené a további lépéseket. Csak hát tényleg nem kaptam még élőben egyetlen egy pozitív jelzést sem.


Ezekhez a "szakemberekhez" pedig már volt szerencsém. Azt kell mondjam szerintem egyik sem éri meg a pénzét. Már csak azért sem, mert képtelen lesz annyira megismerni az én helyzetem, mint amennyire én magam látom. És ez nem egoizmus, hanem nekem rendelkezésemre állnak olyan feljegyzések, évekre visszamenőleg, amikkel ők nem rendelkeznek. Írtam már, hogy rendszerező/elemző agyam van, és ezzel kapcsolatosan rengeteg feljegyzésem. Nem szeretem rá a "napló" szót használni, mert nem az. Sokkal inkább jegyzőkönyv. Így sokkal átláthatóbb. De a hipokratészi vérmérséklet típusoknál a melankólikusokra ez a precízség nagyon is jellemző. Lehet, hogy néhány mélyebb beszélgetés az esetemben többet segítene, mint egy pszichológus. De akár privátban is folytathatjuk ezt a beszélgetést.

2013. jún. 1. 21:21
 312/390 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Gabter, és Flóra, most megszegem a saját szabályom a kérdésre való válaszadással kapcsolatban, és elmondom: Fló, nagyon sok elismerés a kitartásod miatt! És a pozitív hozzáállásért is. Nagyon remélem, hogy a kérdező barátunk is eljut majd oda, ahol Te most vagy-eléri a célját:)

Igen, engedj a 22-ből, mert "nem attól haladsz előre, ha össze-vissza futkosol". Mondd azt magadnak:elég volt a negativitásból, negatív visszajelzésekből, mire elérem a célom végét, pozitívok jönnek az életembe! Tessék elmenni egy személyi edzőhöz, mert ezzel kapcsolatban nálad enyhe ellenállást, nemakarást érzek. És dietetikus persze. Na, kitartást! :)

2013. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/390 anonim ***** válasza:
Állításod szerint egy okos művelt ember vagy. Abból, hogy ismered a Gauss görbét következtetek, hogy így is van. Olyan dolgokat kérdezel, amikre már régen tudod a választ. Igen léteznek ronda emberek! De a többség nem akar tudomást venni róla. Mert egyszerűbb nem észrevenni a kellemetlen dolgokat. Mert ha rádnéznek tudatalatt az villan át az agyukon: úristen én is lehettem volna ilyen szerencsétlen. Így inkább úgy tesznek mintha a probléma nem létezne. Vagyis levegőnek néznek! Ignorálnak Téged innen a magány. Ha az arcod átlagos akkor nem nagy a baj. kezdj el fogyni! Hagyd ki a szénhidrátok nagy részét. Kenyér cukor. Ne érj el arra a szintre amin most én vagyok! Elég egy szikra és öngyilkos leszek. Már 2hónapja a leghatékonyabb módján töröm a fejem. Kiskoromtól gúnyolnak az arcom miatt. A pszichikai nyomás miatt romlani kezdtek a tanulmányi eredményeim. Közepes lettem a legjobból! Félárva vagyok. Az anyám sose szokott átölelni puszit adni. Azt hittem ez normális, addig míg a volt barátnőm anyukáját nem láttam hogy viselkedik a 26 éves fiával. Egy perc alatt több szeretetet kapott mint amit egy élet alatt nem kapnék az én anyámtól. A barátnőm elhagyott egy jóképű fiú miatt. Gyógyíthatlan beteg lettem. Meg fogok bénulni. Csak pár évem van hátra. Senkim sincs. Egyedül élek otthon. És lehet már otthonom se lessz. A mostani munkahelyemen nagyon keveset keresek. És a zsibbadásaim és a gyakori fejfájásaim miatt nem tudok nehezebb munkát válalni. Amúgy is a ronda embert mindenki hülyének(szellemi fogyatékosnak) hiszi! Ez tapasztalat. Több havi bizonyítás után érhetem el azt a bizalmat amit egy szép(átlagos) ember már az első napon megkap. Úgyhogy kérlek ne siránkozz! Én sose tettem, pedig lenne rá okom. Ha nekem lehetett 5 csodálatos évem egy lánnyal, akkor neked is lehet. A szexel ne törődj ha szeret majd betanít. Hülyeség, hogy szüzet akarsz. Nekem volt szűz is 2 hónapig. Nagyon türelmesnek kell lenned velük. Neked tapasztalt kell hidd el! És hagyd abba a siránkozást! A nyavajgó pasi egy nőnek se kell!!!
2013. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/390 A kérdező kommentje:
Hát igen, már én is megérdemelnék valami pozitívat :D Mondjuk, hogy kedden összejövök egy csajjal a biciklis napon :)
2013. jún. 2. 09:28
 315/390 anonim ***** válasza:
Szeretsz kerékpározni. Nekem ez a mániám. Mindenhova kerékpárral megyek. Télen nyáron. Volt hogy 30km is letekertem naponta. Amikor messzebb dolgoztam.
2013. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/390 A kérdező kommentje:
Nekem a túrázás a fő hobbim, kerékpározni nemrég kezdtem, de így is imádom :) Mondjuk amerre lakom ott kemény emelkedők vannak, szóval a napi 10 km, amit megteszek így elég jó. De csak a munkahelyre merek kerékpárral menni, mert ott be lehet zárni. Csak így kikötni valahova nem merném, mert félek, hogy rövid úton meglovasítanák. (Nem egy ilyen esetről hallottam már.)
2013. jún. 2. 11:28
 317/390 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem már kettőt elloptak. Abból az egyiket megtaláltam. Egy kedves "indiai állampolgár" használta. Sajna olyan átalakításon ment keresztül, hogy már csak a váz maradt eredeti. Sikerült nekik egy gyönyörű 500€ kerékpárból 30€ ós roncsot csinálni. A rendőröknek feleslegesen szóltam volna. Mert eredeti állapotban úgyse adták volna vissza. És egy kerékpárlopásért úgyse csukták volna börtönbe. Megasztán mindenből olyan jól kitudják dumálni magukat. Úgyhogy azóta 2lakat és max 10 percig hagyom valahol.
2013. jún. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/390 Csonti95 xD ***** válasza:

hallod, az a 10 perc is sok ha igazi tolvajokról van szó.

amíg bementem a boltba és vettem egy szotyit már eltűnt a bringa :D (a gáz hogy rokon lopta el, nem tudta hogy az enyém és darabokban találták meg) szóval vannak g*ci emberek :) csöves kutyák

2013. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 319/390 A kérdező kommentje:
Na, éppen ezért nem merem sehol sem otthagyni. Pedig jó lenne. Arra már gondoltam, hogy nem biciklizár helyett veszek 2-3 méter láncot, és lakattal zárom, miután az aktuális tereptárgyhoz valami gordiuszi bonyolultságú csomóval rögzítem, de egyrészről valószínű ez is kevésnek bizonyulna egy drótvágóval szemben, másrészről meg az ilyen emberek mentalitását nézve ha nem tudnák elvinni, gondoskodnánk arról, hogy tönkretegyék.
2013. jún. 3. 16:54
 320/390 Csonti95 xD ***** válasza:
nem lehet mit tenni. ha látják hogy 70 méteres lánccal tekerted körbe, kedvet kapnak a leszerelésére
2013. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!