Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy léteznek, és aki mást mond, az nem veszi a fáradságot, hogy körbenézzen. Sokan írják, hogy szerintük nem létezik ronda ember, de gondoljátok meg, hogy mivel a szépség mennyiségi jelleg, így eloszlása Gauss görbét vesz fel. Az vitán felül áll, hogy vannak olyan pasik, akik bőven átlagon felül vannak, és bármilyen nőt megkaphatnak. A görbe másik végén pedig vagyunk mi, ocsmány srácok, akikről valamiért nem is akarnak az emberek tudomást sem venni. Pedig igenis létezünk. És sohasem fogunk kelleni a csajoknak a rondaság miatt. Férfiből ugyanis több van fiatalabb korosztályban. Akkor mégis mi okból írnak olyanokat a kérdésekhez, hogy biztos kelleni fogsz majd valakinek, hiszen ez egyáltalán nem igaz. Csupán ámítás. Én rettenetesen ocsmány vagyok, mert elbánt velem a genetika, de mellette még alacsony is és dagadt. De részvétem a többi sorstársamnak is, akik mind egyedül maradnak. A kérdés, miért nem ismerik be az emberek, hogy tényleg vannak olyan ocsmányságok, aki sosem fog párt találni, még ha meggebednek akkor sem. Miért kell hiú reményeket táplálni beléjük? Hiszen az önbizalom ettől nem fog javulni, főleg, aki eddig csak negatív visszajelzéseket kapott. Ráadásul a belő értékeknek is, mint pl. a kedvesség, intelligencia, humor csak akkor érnek valamit, ha az ember legalább átlagosan néz ki. Akiktől a hányinger kerülgeti a lányokat, azoknál nem.

2013. máj. 15. 07:02
 331/390 A kérdező kommentje:
Mégis mit lehet csinálni, ha az ember problémával szembesül? Hipotéziseket állít fel, bizonyítékokat keres rá, tesztel, majd ezek alapján újragondolja a hipotézisét. Én is ezt csinálom. Meg olvasok. Ennyi. De függetlenül ettől még ha le is fogyok, kizárt hogy találok magamnak párt a tapasztalatlanságom miatt, szóval az sem tudom igazából miért csinálom.
2013. jún. 5. 19:36
 332/390 anonim ***** válasza:
58%

EGYSZER MINDENKI ELKEZDTE, és ne mondd, hogy a tapasztalatlanság gátolna!! nő vagyok, tudom, hogy nem kizáró tényező, és nem is értem, miért lenne az. de csak szimplán nem akarsz semmit csinálni.

tudod mit? ha nem akarod, ne csináld. csak ne siránkozz.

2013. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 333/390 anonim ***** válasza:
Elméletek gyártásával nehezen fogsz puncit karóba húzni!
2013. jún. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/390 Csonti95 xD ***** válasza:

Miket szoktál olvasni???


Egyre okosabb vagy + ketyeg a biológiai óra.

2013. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/390 anonim ***** válasza:

"Ügyesség" :D Nálam nem jött be...


"Mi alapján nevezel te engem csalónak?" Kamuzol és kész! NEM érdekelnek már az érveid, a véleményed. Ez mind nem érdekel!


"A kérdés értelmét már régebben kifejtettem. Most lusta vagyok ismételni önmagam -.- " De nagy tag lettél hirtelenjébe :P

2013. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/390 A kérdező kommentje:

332: Csak nem mindegy, hogy normális időben-e 18 éves kor alatt, vagy 26 évesen. De mindegy, ha szerinted van olyan lány, akinek ez bejön, akkor ezen nem fogok akadékoskodni.


333: Nem a szex a fő célom, sőt szinte egyáltalán nem érdekel, főleg mivel nem valószínű, hogy a korosztályomban találnék rá megfelelő lányt.


334: Rengeteg mindent szoktam olvasni, mostanában ehhez a témához kapcsolódóan. És tudom, hogy gyűlik az okosság, de a lányokat ez egy cseppet sem szokta érdekelni.


335: Ha nem érdekel, akkor mit keresel a kérdésnél? :D Amúgy meg szerintem inkább te vagy a kamukirály. Ilyet állítani hogy kamuzok? :D Még viccnek is rossz, nem lenne belőle semmi előnyöm, csak hátrányom.

2013. jún. 6. 22:02
 337/390 anonim ***** válasza:

"Ha nem érdekel, akkor mit keresel a kérdésnél? :D Amúgy meg szerintem inkább te vagy a kamukirály. Ilyet állítani hogy kamuzok? :D Még viccnek is rossz, nem lenne belőle semmi előnyöm, csak hátrányom"


Jó néha nevetni, azokon az ÖNBIZALOMHIÁNYOS, SAJNÁLTATÓ, ÖNMAGADAT mocskoló kommenteken na! :P

2013. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/390 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ez életed legnagyobb szórakozása :)
2013. jún. 8. 17:22
 339/390 anonim ***** válasza:
:D ez a 3.dik Gabterka :PPPPP Kondi és motorozás után 3:)
2013. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/390 anonim ***** válasza:
Hova tűntél Gabter? :D
2013. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!