Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem képesek megérteni, hogy kegyetlenül nyomasztó manapság hímneműnek lenni?

Figyelt kérdés

Sokszor leoltják itt a lányok a fiúkat, hogy miért nem kapják össze magukat, ahelyett, hogy siránkoznak?

De ha egyszer is belegondolnának, némi empátiával rájöhetnének, hogy nagyon kilátástalan a helyzete manapság sok srácnak. Eleve nekik kell állandóan bizonyítani. Kezdeményezni, megkeresni a megfelelő módszert a lány helyes megközelítésére, hogy az ne kezdjen el pánikolni és menekülni. Ha bunkó a lány, neki kell higgadtan kezelnie az egész helyzetet.bevállalni a rizikót, hogy megszólít valakit, akinek még tetszik is a figyelem, csak elfelejt szólni róla, hogy 5 perccel később megjelenik egy dühöngő, nagydarab figura, aki balhézni kezd, amiért kikezdett a barátnőjével.

Továbbá ott vannak a lehetetlen elvárások is. Kőkemény személyiség, határtalan önbizalom. Stabil egzisztencia, gyakran saját autó birtoklása. Határozatlansági, gyengeségi és döntésképtelenségi tilalom. Gondolatolvasási képesség, óriási türelem és természetesen zéró hibázási lehetőség minden esetben.

Továbbá nem kapható szex, csak akkor, ha megvannak a megfelelő képességek, egyéb esetekben beláthatatlan távolba vész az is; nem pedig 5 perc alatt összehozható, akár teljesen átlagos külsővel és belsővel is.

Azonkívül manapság olyan érzése van az embernek, mintha legalább 10 X annyi férfi lenne, mint nő-ha valakinek udvarolni kezd, arra biztosan legalább egy-két másik fickó is pályázik, a jobbaknál meg tucatnyi.

Szóval mindezeket figyelembe véve is lenézik a srácokat vagy felülkerekedik a józan ész?



2013. máj. 19. 11:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/116 anonim ***** válasza:

12:17

társasági intelligenciád olyan alacsony, hogy még ezt sem tudod eldönteni, akkor te hogyakarsz egyáltalán csajokat felszedni?

olvass önfejlesztő könyveket, mert rádfér, aztán kezdj el gondolkodni ilyesmiről

2013. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/116 A kérdező kommentje:

1. A siránkozás nem old meg semmit.

2. A "kilátástalan" helyzet nem itt kezdődik.

3. Ha már az is komoly erőfeszítést igényel, hogy a csaj ne sikítva meneküljön, akkor ott más probléma van.

4. Rengeteg fiatal srácnak kocsi nélkül is sikerül összeszedni egy nem is akármilyen lányt.

5. Ha egy átlagos külső/belsővel rendelkező egyén is 5 perc alatt összehozhatná a szexet, akkor ez Szifilisz Bolygón lenne K*rvaország...

6. "Határozatlansági, gyengeségi és döntésképtelenségi tilalom." Ráadásul még a szobatisztaságot is elvárják ezek az űberigényes lányok (gyk.: be@szarni se lehet)! Felháborító!!!



1. Nem old meg, valóban, de jobb kiadni magunkból a bajainkat, mint bent tartani, hogy lassan feleméssze az embert.

2. Mindenkinek a maga gondja a legfontosabb. Szerintem azok, akik kívülállóak, erősen lebecsülik ezt a problémát.

3. Manapság sok olyan lány van, aki már szinte paranoiásan fél az idegenektől. Ha viszont az ismerősi, baráti kör adta lehetőségek kimerülnek, akkor nincs más választás, külső lányokkal kell próbálkozni.

4. Igen, ezt tudom, ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy rendkívül erős személyiségek, nagyon jó dumával és különleges kisugárzással, plussz gondolom, jókor voltak jó helyen.

5. A lányokra értem, hogy átlagos külsővel és belsővel is könnyedén alakíthatnak szexkapcsolatot/mehetnek bele alkalmiba, ez srácoknál másképp van.

6. Ne is haragudj, de ez már túlzás! Attól még, hogy más a neme valakinek, ugyanúgy ő is kerülhet nehéz helyzetbe.

2013. máj. 19. 12:27
 13/116 anonim ***** válasza:
De ezt mér neki írtad?
2013. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/116 A kérdező kommentje:
86 %, köszönöm! :)
2013. máj. 19. 12:29
 15/116 A kérdező kommentje:

"társasági intelligenciád olyan alacsony, hogy még ezt sem tudod eldönteni"


Bocs, de ezt most nem értem. Mit nem tudok eldönteni?

2013. máj. 19. 12:29
 16/116 anonim ***** válasza:
76%
tegnap este szerencsém volt megfigyelni amint a nagy többség szerint csúnyának mondott lányokra is vagy 5-en tepertek egyszerre, 5 olyan akikkel látszólag már jól ismerték egymást, de lehet hogy csak az alkohol mámora végett...nem állt szándékomban csajozni, csak figyeltem az embereket, külső szemlélőként azt láttam hogy néhány férfi kegyetlenül be tud hódolni, alázkodni, szinte a méltóságát elveszteni ebben a nagy csajokért folytatott versenyben nekem biztos nem ment volna ez a fajta mojomkodás, szinte nekem volt ciki amit leműveltek ahogy előadták magukat, már már túlon túl könnyű helyzetben vannak a nők ilyen téren
2013. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/116 A kérdező kommentje:

Igen, 68 %, erre gondoltam. Tavaly voltam külföldön is, egy nyaralóhelyen, az ottani fickók minden nőre nyomultak, aki mellett nem volt férfi, 15-60 éves korig kivétel nélkül. Volt olyan 50 fölötti (talán 53 éves volt) magyar nő, aki olyan ruhát vett fel, amit a tizenévesek szoktak, nevetségesen nézett ki benne.-Mégis, az ottani huszonéves fickók még őrá is úgy nyomultak, mintha az életük függne tőle. Teljesen abszurdnak találtam a helyzetet.

Igazad van, erősen belejátszik ebbe a helyzetbe a behódoló, megalázkodó magatartás is.

2013. máj. 19. 12:50
 18/116 anonim ***** válasza:
pedig ha belegondolok hogy mennyi lány panaszkodik hogy ő rá nem figyelnek a pasik, olyan egyszerű dolguk lenne csak kikéne mozdulni otthonról, nem feltétlen discóba, bárhova ahova az emberek kikapcsolódni járnak, és itt fordult a kocka a régmúlthoz képest amikor azt mondták elég ha egy fokkal szebb a férfi az ördögnél...a férfit mindenki helyettesitse be nőre, lányra, csajra...kinek mi..
2013. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/116 anonim ***** válasza:
35%
Én megértem, most így jobb?. Ennek ellenére nem sajnállak és nem is érdekel.
2013. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/116 A kérdező kommentje:
Akkor minek írtál ide?
2013. máj. 19. 13:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!