Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas férfiba, egyre jobban belebonyolódunk, ez kölcsönös. Lehet ebből komolyabb dolog, férfiak, volt már rá példa?

Figyelt kérdés
De az asszonnyal jól megvannak, nem vitáznak, és maga sem érti, ez akkor most miért történik velünk, eddig még nem volt ilyen. Huszonakárhány éves házasság.
2014. jún. 15. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem válik az "úr"?

Ha ezt választjátok, akkor inkorrekt emberek vagytok, ennyi.

2014. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
100%

"de őt sodorta elém az élet."

Hát így van ez. Mindenki a maga módján lesz boldogtalan.

Milyen komolyabb dologra gondolsz a kérdésben? mert ez már elég komoly dolog..

2014. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan már csak egy unatkozó tini van a kérdés mögött, és jókat szórakozik a válaszokon!
2014. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 A kérdező kommentje:

23-as, nem vagyok tini!

43 múltam, egy 10 éves házassággal a hátam mögött, több éve elváltam. Miért olyan hihetetlen ez, csak egy unatkozó tini lehet szerelmes? Tényleg nem értelek.

2014. jún. 15. 19:44
 25/81 anonim ***** válasza:
100%
tehát a #22 ? Milyen komolyabb dologra gondolsz a kérdésben?
2014. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem a szerelem a hihetetlen, az a hihetetlen, hogy egy 40 évesnek ennyi agya lenne? :D :P Ja, és tudod messziről jött ember azt mond, amit akar. De amúgy meg még is mi a kérdés? Erre miért nem válaszoltál? Elvégre te tudod, h viszonozva van és komoly minden. :D :P Egyébként 40 évesen, ha még is akadna ilyen ostoba ember, az akkor is a pasitól kérdezné meg. Vagy olyan jó minden köztetek, h tőle már meg se mered kérdezni, csak ezer idegentől? :D Na, de további jó trollkodást!
2014. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél hallani? Veregessük meg virtuálisan a vállad, hogy "jól van lánykám, csináld csak, nagyon korrektek vagytok mindketten a harmadik féllel szemben." Vagy mit vársz? Akkor lehetne komolyabb dolog, ha a pasi elválna, mert akkor mutatná meg neked, hogy tényleg számítasz neki. Így csak úgy vagy, semmi más...
2014. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
100%

Ő már egyszer letette a voksát egyvalaki mellett. Ezt felrúgta egy kaland kedvéért. Ha azt nem nézem mekkora fájdalmat és szenvedést okoz majd a feleségének, ha kiderül, akkor mégis mit gondolsz lehettek ti így valamennyien boldogok?

Szerintem még egy szerelmes tininek is több esze van a gerincéről már nem is beszélve.

Nem leszel mindig ilyen jókedélyű főleg, ha a pasi rájön hogy nem fog felrúgni egy biztos kapcsolatot egy fellángolás kedvéért. Mert tudod a nős pasik pont ilyeneket mondanak, hogy ilyen még nem történt velük blabla...jézusom. Csak akkor már nem várj sajnálatot senkitől.

2014. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, nem értem, miért hiszitek, hogy trollkodom?

A kérdésem az, hogy komolyra fordulhat-e annyira, hogy engem válasszon? Azért nem tőle kérdezem, mert erről már beszéltünk, de egyelőre őrlödik, nem akar senkit megbántani.

Azoknak a véleménye érdekel leginkább, aki már volt hasonló helyzetben. Mert bármennyire is álszenteskedik most itt mindenki, tudom, nem én vagyok az első, aki ilyen helyzetbe került.

Amúgy a sértegetések helyett nézzetek magatokba, kíváncsi vagyok, hányan vagytok itt, akik már megcsalták a párjukat!

2014. jún. 15. 19:57
 30/81 A kérdező kommentje:
28-as, én nem a pasi miatt vagyok jókedélyű, ilyen a természetem. Talán azért is szeretett belém. Tehát ha vége lesz, persze sajnálni fogom, de búvalbélelt akkor sem leszek. Nem így vagyok összerakva:)
2014. jún. 15. 20:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!