Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas férfiba, egyre jobban belebonyolódunk, ez kölcsönös. Lehet ebből komolyabb dolog, férfiak, volt már rá példa?

Figyelt kérdés
De az asszonnyal jól megvannak, nem vitáznak, és maga sem érti, ez akkor most miért történik velünk, eddig még nem volt ilyen. Huszonakárhány éves házasság.
2014. jún. 15. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
én imádom a buta nőket, ne bántsátok. van viszonyítási alapunk legalább.:))) a kérdező jól tolja, ha kamuzik, akkor nagyon koherensen, ha nem kamuzik, akkor meg imádom, egyszerűen így van:) nem tehetek róla, engem megvett:D
2014. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
100%

60-as kérlek ne mondj már ilyet. Én 25 vagyok, de többre tartom magam a szeretői státusztól. Nem fog megfektetni egy házas ember semmiféle hazugságokkal. Nem támadni akarlak, csak írom, hogy tizen-huszon évesek körében is akadnak gerinccel és/vagy ésszel rendelkező emberek. Tény hogy nem mindenki rendelkezik elég tapasztalattal, de a fiatal kor nem jelent automatikusan könnyű prédát.

49-es válaszoló vagyok.

2014. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 A kérdező kommentje:

Kedves 61-es:)Örülök, hogy megvettelek...hidd el nem kamuzok! De egyben nem értek veled egyet, buta nem vagyok! Lehet engem megérteni, vagy elítélni, azt elfogadom. De hidd el, megvan a magamhoz való eszem...


62-es soha ne mondd, hogy soha...nem tudhatod, mit hoz az élet!


Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy feldobtam az estéteket, ti is az enyémet:) Jó éjt, jövőre (holnap?) veletek ugyanitt :)))

2014. jún. 15. 22:30
 64/81 anonim ***** válasza:

"De hidd el, megvan a magamhoz való eszem..."


Na, most igazat szóltál:D:D

2014. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 A kérdező kommentje:
Bizony, jobban mint gondolnád:D
2014. jún. 15. 22:33
 66/81 anonim ***** válasza:
87%

"Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy feldobtam az estéteket, ti is az enyémet:) Jó éjt, jövőre (holnap?) veletek ugyanitt :)))"


Ennyit a gyanúmról!

2014. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: attól még, hogy szórakozol itt a jó néppel, attól még nincs eszed.
2014. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
37%

42-es válaszoló vagyok

Kedves 43-as! Én nem azt mondtam,hogy erkölcsös az a helyzet amiben a kérdező most van. Ő csupán egy egyszerű kérdést tette fel amit igyekeztem úgy megválaszolni,hogy az számára hasznos legyen. Leírtam azt amit gondolok,és nem ócsároltam holott nyilván nem tisztességes amit tesznek,de igazából nekünk ehhez semmi közünk. A kérdező egy kérdést tett fel,és erre vár/várt válaszokat,és nem azt kérte ítélkezzünk felette.

2014. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
79%
Bocs előző, de ami házasságtörés az házasságtörés. Ami, pedig önzőség a kérdezőtől és azok a többi hszeiből derültek ki, azok meg azok. Nem a személye volt megítélve, hanem a tettei. Ez nem csak erkölcsösség kérdése. Az, pedig, h esze sincsen semmi nem amiatt lett mondva neki, mert házasságtörő. Ha nem kamu a kérdés..., mindentől független simán lehet egy aranyos ember mások felé, de attól még a tette az, ami, amit nem fogok támogatni kicsit se. Ha még biztatod is, hogy várjon, azzal támogatod.
2014. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 A kérdező kommentje:

Na akkor mégegyszer...nem kamu kérdés és nem vagyok tini!

Feltettem egy egyszerűnek tűnő kérdést, és fogalmam sem volt róla, hogy ilyen indulatokat vált ki. Sajnálom, a végére tényleg elszórakoztatott:)

A kédésre, normális hangnemben válaszolóknak köszönöm a válaszokat!Szép napot mindenkinek!

2014. jún. 16. 04:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!