Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas férfiba, egyre jobban belebonyolódunk, ez kölcsönös. Lehet ebből komolyabb dolog, férfiak, volt már rá példa?

Figyelt kérdés
De az asszonnyal jól megvannak, nem vitáznak, és maga sem érti, ez akkor most miért történik velünk, eddig még nem volt ilyen. Huszonakárhány éves házasság.
2014. jún. 15. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
76%

"Számomra az egyetlen értelmes, értékelhető választ a 42-es válaszoló adta. Köszönöm!"


Kedves Kérdező, fejezd ezt be, jó? Te egy ostoba liba vagy, aki húsz évvel fiatalabbat akarsz játszani a korodnál, még mindig ott tartasz, hogy az ötéves korban megakadt Ödipuszodat akarod lejárszani másokon - nem fog menni, így nem! -, és megosztod az embereket.


Az az ember az egyetlen kiemelt és hasznos, aki úgy beszél, ahogyan te elvárod? Egy anoním fórum ostoba százalékolási tetszik-nem tetszik rendszere alapján akarsz EMBEREKET megítélni? Oda sem figyelve arra, hogy MIT MONDANAK VALÓJÁBAN?


Szóval, keresd csak meg azt a tükröt, nézz bele alaposan, és ne szívasd itt a jónépet.

2014. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
58%

Én igenis szentéletű vagyok, és megalázhatom a kérdezőt, mert tiniként beszél/viselkedik és buta, mint a föld.


Szakítsd csak el őket egymástól, majd őt is elveszik tőled, mert ez a karma. ajjjj, kérdező...sírok:D

2014. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem neked, hogy nem vagy tini, de hogy egy infantilis, józan értékítéletre képtelen nő vagy, annyi biztos. Mondhatni, csak papíron vagy nagykorú. A szertelen vidámság, a pozitív életszemlélet sajnos nálad felelőtlenséggel és szörnyű gyerekességgel párosul, itt ez a fő probléma. Mégis erre milyen választ vársz? A pasi változatosságra vágyik, de egészen biztos lehetsz benne, hogy nem fogja felrúgni a felépített életét miattad. Igen, elképzelhető, hogy szerelmes, de ő nyilván felfogja, hogy egy múló elmezavar kontra stabil házasságnál merre is kell billennie a mérlegnek. Ha akarsz még valamit kezdeni az életeddel párkapcsolatok tekintetében, keress független férfit. PS: Sose hittem volna, hogy én fogok észhez téríteni egy 40-es felnőtt nőt...


28 N

2014. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
31%
Ha a feleség is ilyen,mint a válaszadók,akkor nagy esélyed van.Ha valóban szerelmes lesz,akkor téged választ majd.
2014. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 A kérdező kommentje:

49-es, a te véleményedet is köszönöm, teljes mértékben elfogadom. Igen, lehet igazad van, az a gyakoribb, hogy visszakönyörgik magukat a labukás után. És igan, nagy úr a megszokás, a kényelem, az anyagiak, bár én úgy tartom, rég rossz, ha csak ez tart össze két embert. Majd az idő eldönt mindent.

50-es, véleményemet tartom rólad, veled többet nem foglalkozom!

2014. jún. 15. 21:51
 56/81 anonim ***** válasza:
100%

Hátha az lenne a norma ahogy a kérdező gondolkodik 40+osan, és valóban ennyi idős, akkor viszont sírva fakadok. Ugyan én 30+os vagyok, de ha már akár csak egy 40+os nő így gondolkozik valóban, mit várjunk a tiniktől? És akkor még is hová vezet a világ?

De megnyugodhatsz kérdező...annyira akarod elhiszem, h 40+os vagy...mentem sírni.

2014. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 A kérdező kommentje:
54-es, köszi! Ott a pont.
2014. jún. 15. 21:55
 58/81 anonim ***** válasza:
Na, akkor ezt is megbeszéltük. Lezárás.
2014. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
100%
57: Ott a pont mi? :D Aztán, majd, ha veled lesz és a pasi másba lesz szerelmes, és lelép tőled 10 év után ne sírjál, akkor is ott legyen a pont, oksa?
2014. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
87%

:-D nem, nem lesz belőle komolyabb!

Jól megvannak, veled is jól el van, de nem fog ennyi idő után már újrakezdeni semmit! Ez csak egy kis kapuzárási pánik! Részedről is!

Szedd össze magad! 40+ os nőknek már nem áll jól a szerető szerep! Ez a huszonévesek szerepe, mert ők még elég ostobák és naívak ilyen téren, bármit megesznek és aztán meg lehet fektetni őket!

40+ ra már ki kellett volna fejlődnie az agyadnak...

2014. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!