Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas férfiba, egyre jobban belebonyolódunk, ez kölcsönös. Lehet ebből komolyabb dolog, férfiak, volt már rá példa?

Figyelt kérdés
De az asszonnyal jól megvannak, nem vitáznak, és maga sem érti, ez akkor most miért történik velünk, eddig még nem volt ilyen. Huszonakárhány éves házasság.
2014. jún. 15. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
94%
"nem sokkal 40 felett" - bizony ez már az.. a kapuzárási pánik.. Jaj, még nem is éltem.. ilyenkor már érzi az ember, hogy nem fiatal. És ilyenkor szokták elveszteni a józan eszüket a nők. Nagy boldogtalanság vár itt mindenkire, borítékolható.
2014. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 A kérdező kommentje:

Kedves 27 éves. Sokat hiszel magadról, de mit sem tudsz az életről!

Majd rájössz később, hogy 40 fölött is van élet, és nem papa még az ember:)

Jaa, és hát bocsi a szmájliért, én ilyen vagyok, még nem vagyok besavanyodva, alapvetően vídám, jókedélyű vagyok! Még így, 40+ is :)

2014. jún. 15. 19:17
 13/81 A kérdező kommentje:
Nem, nincs kapuzárási pánikom, csak jól érzem magam így, jó ez a szerelem, és nincs mit veszítenem. Ennyi. Élvezem, amíg tart, és ha jól alakúl a vége, az még jobb lesz!
2014. jún. 15. 19:20
 14/81 anonim ***** válasza:
97%
Szóval kérdező..., aki nem házasságtörő, az besavanyodott lenne? :D :P Miért nem szabad pasit keresel magadnak? Azok nem állnak veled már szóba tán? A házasságtörés szólna az életről? Hányni tudnék tőled!
2014. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
94%
'Akkó mi a kérdés?
2014. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
30%
ezeknek mondhatod...
2014. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
96%
13: szerintem úgy élvezd az életed, hogy ülj iskola padba és tanulj meg helyesen írni. Aztán szórakozz másokkal, ha már megtanultál.
2014. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
96%

Kapuzárási pánik - és mivel ez egy betegségszerű, nem is tudsz róla.

"és nincs mit veszítenem"

Elvileg a becsületet lehetne, ha lenne. És a többi résztvevő? a férj? a feleség? gyerekek? nekik sincs mit veszíteni már?

2014. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
96%
Amennyiben korrekt emberek vagytok a pasi és te is, akkor a pasas először is elválik az asszonytól, aztán élhettek a szerelemnek. De így undorító házasságtörés az egész nem más...
2014. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 A kérdező kommentje:

Bocsi, alakúl= alakul

De ezért még nem tartom magam tanulatlan embernek!

Valószínű akadna szabad férfi is, de őt sodorta elém az élet. Mikor megismertem, nem volt a homlokára írva, igaz, az elején elmondta, akkor még lehetett volna visszaút, de nem akartam. Sokat gondolkodtam mi legyen, de egyszer élünk-egyszer halunk alapon, elfogadtam amit a sors ad. Nem akarok lemondani a boldogságról, jó vele.

2014. jún. 15. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!