Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas férfiba, egyre jobban belebonyolódunk, ez kölcsönös. Lehet ebből komolyabb dolog, férfiak, volt már rá példa?

Figyelt kérdés
De az asszonnyal jól megvannak, nem vitáznak, és maga sem érti, ez akkor most miért történik velünk, eddig még nem volt ilyen. Huszonakárhány éves házasság.
2014. jún. 15. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
100%
Én is beleszerettem egy házas férfiba egyszer. Annyira szerettem, hogy gyermeket szültem neki. Most egyedül nevelem a gyermeket. Szóba sem állunk egymással, a gyereket sem látogatja mióta a felesége rájött és őt választotta. Én is hittem sokáig... MENEKÜLJ amíg még lehet!!!
2014. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
37%

Annyira nem értem azokat az embereket akik egy-egy ilyen házasságtörésről szóló kérdésnél a sárga földig alázzák a kérdés feltevőjét. Miért van erre szükség? Szerintem mindenki a saját portáján sepregessen,senki sem szent életű!

Kedves kérdező!

Azt tudom tanácsolni,hogy várj! Az idő majd megmondja,hogy van-e közös jövőtök vagy sem. Ha még most vagytok abban a fázisban,hogy kezdetek egyre jobban belebonyolódni akkor valószínű nem tarthat ez még olyan régóta. Ha úgy dönt elválik ahhoz időre van szüksége,hiszen azért egy 20 éves házasságot befejezni nem olyan könnyű,még akkor sem ha az a házasság már nem éppen a legjobb.

2014. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
71%
Előző, én meg azt utálom, h ha egy házasságot/családot direktbe lerombolnak. A kérdező meg se próbált és nem is akart küzdeni az ellen, h ne kavarjon egy házas emberrel, mert csak is kizárólag magára gondolt. Ha szeretné a pasit, akkor még csak le se feküdt volna vele, hanem elengedte volna, kísértések és egyéb bonyodalmak belekeverése helyett! Kérdező: nem fiatalos vagy, hanem önző! És még, ha a 3.at nem is nézed, legalább a pasit, akibe állítólag annyira szerelmes vagy, azt nézhetted volna. De továbbra is állítom, h egy tini vagy, aki itt szórakozik...ja és erősen kétlem, h tükörbe néztél volna. Ha pedig annyian szeretnek, akkor miért nem őket kérdezed meg, és miért itt ezer idegentől kérdezel bármit is meg, az ismijeid tán még a pasit is ismerik. Ne másokból indulj ki. De hát mindegy. Ennyi ésszel szabad lábon nem tudom mit várok, persze, h másokból indulsz ki. :D :P
2014. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 A kérdező kommentje:

Számomra az egyetlen értelmes, értékelhető választ a 42-es válaszoló adta. Köszönöm!

Igen, még eléggé az elején tartunk, pár hónapja tart, és mint írtam, most érezzük, hogy egyre jobban belebonyolódunk. Nem akarom, és nem is fogom sürgetni, kérni meg végképp nem fogom semmire. Bárhogy is dönt, az az ő döntése kell majd hogy legyen. Én is úgy gondoltam, időt adok az egésznek, majd kiforrja magát, vagy így, vagy úgy. Azzal is tisztában vagyok, hogy 20 évet nem lehet hirtelen felindulásból eldobni, arról nem is beszélve, hogy nem is akarom, hogy hirtelen döntsön. Ha dönt, akkor azt akarom, az egy jól átgondolt döntés legyen. Engem nem sürget az idő, gyerekem már van, szülni sem akarok többet. Tudok várni.

2014. jún. 15. 20:54
 45/81 A kérdező kommentje:

Mit nem lehet azon érteni, hogy NEM vagyok tini???

Ez a rögeszméd?

2014. jún. 15. 20:56
 46/81 anonim ***** válasza:
45: szánalmas a kísérleted azzal, hogy lejáratni próbálod a 40en felülieket. Mint írtam, egy 40+os nem így gondolkozik. Ha szerelmes akkor sem, sőt, ha hűtlen akkor se.
2014. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 A kérdező kommentje:
46-os, nem tudok mást mondani, te tényleg bolond vagy. Rögeszmés, akit nem lehet meggyőzni. Higgy amit akarsz!
2014. jún. 15. 21:01
 48/81 anonim ***** válasza:
97%

Soha nem lesz ebből semmiféle komoly dolog. Elég szomorú, hogy negyven évesen ott tartasz, hogy azt hiszed, be tudsz túrni egy jól működő (kissé ellaposodott) házasságba és szét tudod fúrni a feleket.


Nem fog menni. Huszonvalahány éves házassággal a háta mögött sok férfi már kellően elkényelmesedik: ott az asszony, akit megszokott, aki réges-régen megkapta az összes anyai projekciót; aki főz, rendben tartja a lakást; gyereket szült, felnevelik, közös a lakás, a tartozás, a pénz, a múlt...ezer meg ezer szál köti őket össze.


És mit keresel te itt a képben? Az öregedő pasinál egy kapuzárás előtti pánikrohamában egy új pi..nát, néhány jó kamatyot, de semmi mást. Egy kis változatosság, aztán anyunak könnyes bocsánatkérés, virágcsokor, ékszer, utazás - te pedig mehetsz a francba.


Majd meglátod.

2014. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok indulatok nélkül írni, bár őszintén szólva nem könnyű. Nem csaltam meg soha senkit, tudtommal engem se csalt meg soha az aktuális párom. Nem álszenteskedem, de még így se tartom korrektnek házas emberrel kezdeni, az más kérdés hogy itt a legnagyobb gazember a pasi.

Viszont nem hiszem, hogy felrúgna egy alapvetően működő házasságot egy kalandért. A válás drága és testileg-lelkileg leginkább pedig anyagilag megterhelő folyamat, arról nem is beszélve, ha a kérdező miatt teszi jó eséllyel nem csak a feleségével, de a gyerekeivel (már ha vannak) is megutáltatja magát. Amit látok a környezetemben ez a gyakoribb meg sok ilyen ügye van az irodának ahol dolgozom. A gyerekek gyakran árulásként fogják fel ez ilyet, és ez nem feltétlen korfüggő. Én apám is kevesebb lenne a szememben ha csalná anyámat.

A szokás és a közös emlékek nagy úr, nem mondom, hogy nem volt már olyan a történelem során, hogy valaki elvált a szeretőért, de az esetek nagy többségében nem ez a jellemző. Ált. lebukás után farokbehúzva visszakönyörgik magukat a feleséghez.

2014. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
47: szerintem inkább te vagy bolond. Én csak nem akarom és nem is fogom elhinni, h egy 40+os nő úgy gondolkozzon, mint egy csitri. Sőt, még úgy se. :(((
2014. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!