Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas férfiba, egyre jobban belebonyolódunk, ez kölcsönös. Lehet ebből komolyabb dolog, férfiak, volt már rá példa?

Figyelt kérdés
De az asszonnyal jól megvannak, nem vitáznak, és maga sem érti, ez akkor most miért történik velünk, eddig még nem volt ilyen. Huszonakárhány éves házasság.
2014. jún. 15. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
63%

"hogy komolyra fordulhat-e annyira, hogy engem válasszon? "

Már, hogy "tavaszi szél vizet áraszt -... -minden madár társat választ"? Már ez megtörtént, mindkettőtök életében. 40 felett már ápolót választanak az emberek, gondolva a későbbi évekre.

2014. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
83%

Bocsika, de az egy dolog, ha vki a párját csalja meg, és az is egy dolog, ha vki a feleségét csalja meg, vagy épp direktbe még csak nem is küzd a házasságtörés ellen, jelen esetben aki olyan, mint te.

Egyébként nem álszenteskedtem veled, soha nem voltam házasságtörő, és nem is leszek, alapból tabu, tiltott gyümölcs számomra, h más férjére vessek szemet, és pláne nem tudnék magamra nézni, ha mások életét tenném ezzel tönkre. Bár mennyire is hihetetlen számodra, nem mindenki olyan önző, gyerekes jellem, mint te vagy kérdező!

A feleségét nem akarja megbántani, nem téged...téged már bántott azzal, hogy látta, h nem becsülöd magad, és ő se becsült téged! De meg is érdemled, önző emberek nem is érdemlik a megbecsülést meg!

2014. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy a sértegetések helyett nézzetek magatokba, kíváncsi vagyok, hányan vagytok itt, akik már megcsalták a párjukat!"

Én nem tartozom ezen táborba, úgyhogy engedtessék meg, hogy tartsam a véleményem: nem vagytok korrekt emberek a pasiddal, ha a szerető viszonyt fenntartjátok. De a kérdésemre még nem válaszoltál, hogy miért nem válik az "úr"? Őrlődik vagy a vagyont, gyereket nem akarja elhagyni?

2014. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:

40 felett ápolót? Ez vicc...én még nem tartok ott egyáltalán.

Utolsó, neked meg nem véletlen, hogy 49%-od van.

2014. jún. 15. 20:07
 35/81 anonim ***** válasza:
93%

Nem hiszem el, hogy 40 évesen van ennyire naiv nő!

Férfi vagyok, de szerencsére nincs a környezetemben kérdezőhöz fogható "hölgy"!

2014. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
100%

Ez pontosan így van.

Ha valamire is tartana akkor nem a szerető szerepét szánná neked.

Én jó alaposan magamba néztem, tudomásom szerint egyszer sem csaltam meg a férjem és nem is szándékozom. Ha téged komolyan gondolna már rég téged "választott" volna. Egy ideig még tötyörögni fog, aztán majd szépen búcsút int, ha megun. Ez van.

2014. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
100%
34: és egy 40 éves a százalékok alapján ítél véleményt meg? :D Mellesleg én se sértegettelek, csak kimondtam amit teszel, és jellemeztem azt. Egyébként max. csak, azért vagyok 49%os, mert sokan nem szeretik, ha tükör van feléjük tartva!
2014. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még vmit, kérdező...esetleg talán te magad nézhetnél tükörbe..., de ne a külsődet nézd meg, hogy szép vagy-e! :D :P
2014. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 A kérdező kommentje:
Szoktam tükörbe nézni...és nem, nem vagyok szép, inkább átlagos:) De fiatalos és vídám, szeretnek az emberek. Nincs bajom magammal és a világgal sem. És a tükörrel sem:)
2014. jún. 15. 20:21
 40/81 anonim ***** válasza:
92%
Akkor az elég nagy baj.
2014. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!