Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas férfiba, egyre jobban belebonyolódunk, ez kölcsönös. Lehet ebből komolyabb dolog, férfiak, volt már rá példa?

Figyelt kérdés
De az asszonnyal jól megvannak, nem vitáznak, és maga sem érti, ez akkor most miért történik velünk, eddig még nem volt ilyen. Huszonakárhány éves házasság.
2014. jún. 15. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
100%

" Nem támadni akarlak, csak írom, hogy tizen-huszon évesek körében is akadnak gerinccel és/vagy ésszel rendelkező emberek. Tény hogy nem mindenki rendelkezik elég tapasztalattal, de a fiatal kor nem jelent automatikusan könnyű prédát.

49-es válaszoló vagyok."


Nem írtam, hogy huszonévesen automatikusan könnyű préda valaki! Arra céloztam, hogy azért még ebben a korban hajlamosabbak azt hinni a nők, hogy majd értük egy nős pasi elválik! Ritka kivétel az, amelyik tényleg megteszi!

2014. jún. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
73%

Tudod mit kérdező, ha a pasi egy kicsit is komolyan gondolna Téged, ezt a kérdést fel sem tetted volna. Tudod miért? Mert két véglet van. Vagy viharos gyorsasággal otthagyja az asszonyt, mert szerelmes lett, vagy még évekig hülyít azzal a szöveggel hogy nem tudja mit csináljon, aztán majd hirtelen otthagy Téged.

Senki sem szentéletű nyilván, de a gyomrom felfordul az ilyen emberektől mint te. Felrúgsz egy jól működő házasságot, tönkreteszel egy csomó embert, ami egy meggondolatlan , életről mit sem tudó húszévestől még elnéz az ember, de egy negyvenes anyától az ilyen gondolkodás elképesztő. Itt te csak vesztes leszel, már most az vagy.

2014. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted kérdező, ha bárhol elhinted, hogy szeretői státuszban vagy egy házas férfival és úgy kommunikálod, ebben nincs semmi elítélendő, akkor nem kapsz elítélő válaszokat? Komolyan ezt gondoltad? Hmmm. Hát másban nem tudom milyen vagy, mert nem ismerlek, de ebben igencsak naiv, hogy szépen fogalmazzak és meg ne sértselek....
2014. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
72%

tegnap 23:04-es vagyok

Annyi kérdésem lenne azért,hogy néhány ember arról beszél,hogy a kérdező belemászik egy jól működő házasságba,de mégis melyik házasság működik jól? Mert szerintem az nem amelyikbe bármilyen szinten belefér egy harmadik ember.Esetleg ha egy egy éjszakás kalandról lenne szó akkor igen,abban az esetben elhiszem,hogy az a házasság jól működik,és egy botlás volt,de a kérdezővel nem ez a helyzet,mert köztük ez a dolog hónapok óta tart.

2014. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:

74: talán olvasd el rendesen a kérdést. A kérdező maga írta le, hogy jól meg van a pasi az asszonnyal, és a pasi maga se érti miért teszi azt, amit.

A kérdező, azért mászik bele egy jól működő házasságba, mert ha az adott kapcsolat épp hullámvölgyön is megy keresztül a kérdezőnek önző módon eszébe se jutott kimászni a kapcsolatból még mielőtt bármi több kialakult volna. És, azért házasságtörő, plusz igazán még csak nem is szereti a pasast, mert egy 40+os nőnek tudniillik, hogy a pasi épp csak el volt gyengülve, amivel nem illik visszaélni, ha szerette volna valóban, akkor nem adja alá a lovat, hanem idejébe elengedi, és hagyja, h a pasi megtartsa a házasságát, összeszedje magát az asszony felé stb., de nem ő csak, azért egyszer élünk elven letojta az egészet. Ez az a tipikus eset, amikor a pasas nagyban nem hibáztatható, mert igen az ember esendő, és gyenge. Még a legkiválóbb házasságokban is!!!

2014. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:

Én egyet értek a 74-es válaszolóval!

A kérdező azt írta jól meg vannak,és,hogy nem vitáznak. Viszont az,hogy nem vitáznak,és jól elvannak egymás mellett az nem azt jelenti,hogy az a házasság jó.

Ilyen házaspárt én is ismerek. Soha egy hangos szó nincs köztük,viszont más sem,csak távolság.

2014. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
100%

"De az asszonnyal jól megvannak, nem vitáznak, és maga sem érti, ez akkor most miért történik velünk"


A kérdező konkrétan ezt írta, és hszekbe még sok minden mást is. Pasi nem is érti miért történik ez most, mikor otthon okés minden, hát azért, mert a kérdező elcsábította.

Nincsenek gond mentes házasságok, ill. biztos vannak, de ritka..., de aki erre hivatkozik kitartás és megoldások helyett, arról is meg van a véleményem, de arról is aki ilyen helyzetekbe visszaél a másik épp aktuális gyengeségével. Még, ha egy huszon éves tesz így azt megértem vhol, hisz miért látna rá dolgokra, de könyörgöm egy 40+os nő? És még büszke is magára, h önző módon leginkább csak magára gondolt.

2014. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 A kérdező kommentje:

Most már rövid leszek mert meguntam a süketelést.

Lehet bármit mondani, hogy persze, megcsalja az asszonyt, mert én elcsábítottam...de az eszetekbe sem jut, hogy esetleg a pasi kezdeményez, és nem feltétlen a nő csábít? A másik meg, csak azt lehet elcsábítani, aki hagyja, hogy elcsábítsák! Ez a véleményem.

Jaa, még annyit, igen, én magamat fontosabbnak tartom, mint a másik nőt, rá miért én kéne tekintettel legyek. Az legyen a pasi gondja. Ennyi!

2014. jún. 17. 17:31
 79/81 anonim ***** válasza:
78: na látod kérdez, ezért van annyi eszed, h csak na. Senki se írta, h neked a másik nőre kellett volna tekintettel lenned. Neked, ha valóban szereted a pasit, a pasira kellett volna tekintettel lenned, meg magadra. Magadra annak fényében, h tudnod kellene 40+oson, h csak ámít téged, és maradni fog a pasas az asszony mellett. Az pedig, h ki kezdeményezett megint csak mellékes, te akkor is adtad a lovat alá, és a már korábbi dolgokat épp a fene nagy önzőséged miatt számításba se vetted. Utólag hiába vagy nagyon rendes, hogy jajj te hagyod, hogy ideje legyen eldönteni. Ezt már az elején elcseszted. Ha tényleg szeretett volna a pasas akkor téged is tisztelt volna azzal, hogy nem szeretőnek tart meg! De legyél csak büszke rá, grat!
2014. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 A kérdező kommentje:
79-es, elgurult a gyógyszered? Vagy ideges vagy? nyugi...árt az egészségnek...
2014. jún. 18. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!